Rod Hutchinson - World Carp Classic

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Apropo Val ca ziceai de olandezu de rezultate tu in afara de rezultatele de la Peris amintestele la baietzi cand ai intrat in primii 10 la alte concursuri pe alte balti. :lol: :lol: :lol:
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cam de atitea ori ca si tine Radule :lol: :lol: :lol: Nu am participat la asa multe - Darvari 2005 ( am abandonat dupa 36 ore ) , Cupa Cupelor 2005 ( locul 11 ) plus calificarile de la Hobaia de anul trecut si de anul asta . Mai sunt vreo 4 concursuri pe Peris si asta e tot . Deci am un procent mai bun , in conditiile in care eu am concurat mereu in afara unei echipe asa sudate cum sunteti voi acum ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Esti nebun ? Despre ce vorbim ? Crezi ca esti in masura sa vorbesti de rezultate ?
Pai , in afara de lotul largit Senzor cine se poate lauda cu rezultate constante in ultimii 2 ani ? Asta ca sa va lovesc unde va doare ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ultima oară modificat Sâm Sep 24, 2005 12:51 de către EX-UL, modificat 1 dată în total.

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Si de astia care fac ei caterinca pe site gen vladut am podul plin...nici nu pot saracii sa faca alceva ca ei sunt rucsaci prin echipele lor pentru parteneri si atunci sustin ca le au cu bautura iar cand ii gasesti pe vreo balta si bei cu ei ii imbraci in pielea goala....... :lol: :lol: :lol:
Radu Badica

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol: :lol: Fratioare stiu ca la sprtiz trebuie sa fiu atent cu tine ! Cred ca tu ma poti impacheta ! :lol: :lol:

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Pai nu stiu ce procent ai tu dar eu am fost in primii 10 la toate participarile mele. De tine imi aduc aminte ca ai iesit pe 14 anul trecut la calificari pe Hobaia si pe 11 acum la Cupa Cupelor asa ca nu stiu cum calculezi tu procentele astea.
Radu Badica

bodyghost
Mesaje: 61
Membru din: Vin Ian 28, 2005 17:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de bodyghost »

Nu sunt rautacios Val asta imi aduc aminte.... :lol: :lol: :lol:
Radu Badica

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

@ Vladut

Salut Vladut
Nu mi-as fi permis sa ma refer la tine, fiindca tu sigur comunici ce stii, poate nu pe forum, dar eram in magazin cand i-ai explicat unui prieten de-al meu mai mult de o ora jumate ABC-ul forfacului de crap si-l puneai sa repete nodurile facute de tine, de m-am plictisit pana m-ai dat afara, ca sa poti sa-i arati cum se face in continuare :lol:
Mare rabdare ai avut sa spui aceleasi lucruri iar si iar, pana cand omul a prins miscarea! Mi-a placut si m-a impresionat!
Si ne cunoastem si de prea mult timp (incepand cu o noapte frumoasa pe Benga...cand eram umectati amandoi, da' nu de la roua...) si iar nu mi-as fi permis!
In fine! Lasa ca te invit alaturi, la cofetarie, la o prajitura sa ne-ndulcim, ca altceva n-au... stiu eu sigur :lol: Si n-o sa ne iasa nici vorbe :lol:

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bai daca tu zici ca ai iesit mereu in primii zece - atunci iti meriti locul in echipa Big Fish . Nasol este ca le strici media la baietii astia , ei au ca target primul loc , nu primii zece . :lol: :lol: :lol: Eu sunt lipsit de target , doar cu Adi ce ma mai cert , dar pe alte motive - de spritz cald sau gratar nefacut :lol: :lol: :lol: :lol:

Aveti o chestie cu totii - cind scriu pe aici ce stie toata lumea dar nu scrie din motive de frica ca ii luati la paruiala , incepeti sa va uitati in CV-ul meu (de care eu chiar sunt multumit) si incepeti cu comparatiile . O sa semnez Andrei Vladeanu de acum , ca sa nu mai puteti sa va uitati la firul de pai din ochiul meu ci la barnele din ochii vostri . :lol: :lol: :lol:

adigogo
Mesaje: 124
Membru din: Mie Mai 18, 2005 20:48

Mesaj de adigogo »

Propun un concurs cu participare larga si consumatie obligatorie si cine mai poate sa tina lanseta in mana, sa monteze boilia pe firul de par si sa lanseze minim 20m, sa castige.Iar in functie de cantitatea consumata sa se acorde captura :lol:
Asta ca sa terminam odata cu treburile astea!

P.S. Concursul se poate desfasura si lunar... :lol:

P.S. Nu conteaza balta ci doar cantitatea... :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@Adigogo
Te salut Adi, ne vedem cand ne intoarcem, dar nu la cofetarie ca dupa aia ne ies vorbe ca suntem "din aia".... Mai bine tot la o bere, ca sa aiba ce comenta nebetivii ! :wink:

@radubadica

Te salut Radule. ATAT !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”