Serbian carp classic

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
brad
Mesaje: 39
Membru din: Mie Iun 19, 2013 17:13
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Serbian carp classic

Mesaj de brad »

Dani Dan si noi stim cum ati parasit standul :lol: :lol: :lol: ...nici dusmanilor nu le doresc asa ceva....respect
Fişiere ataşate
052 - Copy.JPG
052 - Copy.JPG (121.07 KiB) Vizualizat de 927 ori
Brad Radulescu

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Serbian carp classic

Mesaj de oanavictor »

am fost a 13 .........iar a 11 ,a 12 ,a 14 si a 15 au fost sarbi .
am fost anuntati la inceputul concursului ca nu avem voie sa parasim standul fara acordul arbitrilor ,am ascultat ,am fost cuminti si nu am incalcat dispozitiile arbitrului dar ........la a 11 a fost nunta in permenenta cu muzica si toate cele unde au luat parte toti pescarii sarbi din cele 4 standuri vecine plus alti invitati cu masini [localnici ]inclusiv arbitrii .
vecinii au avut voie sa paraseasca standul ........noi nu ...........
in ultima noapte a venit o masina cu numar de kovin care a rupt banda de interzis ,aoprit aproape de a 14 a stat 2 minute si apoi a plecat ...........dimineata a 14 a cantarit un peste pe care nu la vazut nimeni !!!!!!!!!!!nu la fotografiat nimeni ,nu a fost chemat nimeni la cantar ca martor ,nu a vazut nimeni cand a fost cantarit .........a fost trecut doar pe foaia care afost adusa !!!!!!!!!!!
POATE NE SPUNE DOMNUL PETER LERO DACA EXISTA FILMAREA LA SERVICIILE SECRETE DE PAZA ,IAR DACA EXISTA SA NE SPUNA CE MASURI SA LUAT DACA NU .........!!!!!!!!!!!!!!...........NU .
LA ACEASTA AFIRMATIE AM MARTORI .
Revin .........am o intalnire urgenta :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Ahotnic
Mesaje: 507
Membru din: Sâm Sep 03, 2011 10:25
Puncte: 0
Localitate: Timișoara

Re: Serbian carp classic

Mesaj de Ahotnic »

dar legat de premii? a-ti afirmat ca sa u dat premii in nada in valoare de 1000euro? de la MKL ? sau cum fras le zice.... de ce? daca era clar ca buna ziua ca premiu pe sector e de 2000 euro??? ... 3 lansete?? costa 2000 euro???? erau Command & control? explicati-mi si mie

Avatar utilizator
viorel dulamita
pescar de competitie
Mesaje: 1087
Membru din: Joi Noi 20, 2008 20:00
Puncte: 0
Localitate: dej

Re: Serbian carp classic

Mesaj de viorel dulamita »

brad scrie: 11. cantarirea nu a fost facuta in prezenta nici unui martor ...cel putin in cazul nostru...o tampenie , pentru ca asa exista prezumtia de frauda. Greseala mare de organizare !!!...
...obtinerea cu DEDICATIE a premiilor MARI :wink: :D ...

Avatar utilizator
Florin Pata
Mesaje: 902
Membru din: Mie Iun 15, 2011 16:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Serbian carp classic

Mesaj de Florin Pata »

Se pare ca in aceasta lume "orice jegos" poate sa se "stearga la ..r!!!" cu orice roman,vinovat sau nu de ......orice !Suferim pentru "tigani/romani infractori/cersetori,pentru faptul ca in toata istoria ne-am tradat /vandut "valorile" ,am fost "pres" in fata oricui si intotdeauna majoritatea dintre noi am fost "cumparati pe 2 lei"

Calatoresc prin toata lumea,ma intalnesc cu o "gramada de indivizi/agarici/nimeni pe lume" care se mira de faptul ca "sunt mandru ca sunt roman"!!!Este greu de explicat :wink: ca suntem natiunea cu cei mai frumosi oameni(femei si barbati),ca suntem tara cu cel mai mare procent de inventatori(chiar fara cele furate de alte state)!!! :oops: ,etc.
In schimb avem in toate domeniile "dinozauri" care nu doresc sa se schimbe NIMIC!!! :oops: .De asemenea este greu de explicat ca ...................................................!

In momentul in care vom fi constienti de :
- suntem mai inteligenti decat majoritatea
- suntem mai "frumosi " decat majoritatea
- Suntem mai bogati"material/sufleteste/psihologic"
- ne vom cunoaste drepturile
- vom "alege!!!" :wink:
- vom fi constienti de valoarea noastra
- vom pedepsi/elimina infractorii nostri

P.S Solutiile sunt SIMPLE dar GREU DE APLICAT
P.S . 2 - Desi nu il cunosc personal ,doresc sa il felicit din nou pe Sandu Costi (Legio) pentru faptul ca este o persoana "DE VALOARE"(pentru gestul sau)

zvonko
Mesaje: 24
Membru din: Mar Mai 15, 2007 13:15

Re: Serbian carp classic

Mesaj de zvonko »

va promit un lucru ma refer la DANI DAN si TONI .o sa regretati toata viata ce a ti scris !

zander
Mesaje: 449
Membru din: Mar Oct 05, 2010 19:20
Puncte: 0
Localitate: Dej
Contact:

Re: Serbian carp classic

Mesaj de zander »

Din punctual meu de vedere acest concurs a fost o inselatorie pe fata , organizarea a fost de toată jena , începând cu balamucul care a fost la tragerea la sorți care a durat 3 ore, nimeni nu stai unde sunt exact locurile de pescuit , si nu corespundeau cu harta care a dat o organizatorul, concursul a început la ora 12 ,in condițiile in care mai multe echipe din sectorul d încă nici nu erau ajunse pe stand , prin fata noastra la stand d52 la ora 15 era concurs de dat cu barca , asta in conditiilenin care erau 25-30 m de la mal la plaur, arbitrul nu ne- a dat voie sa părăsit standul pe timpul zilei , a zis ca si dacă mergem pana la mașina ne da afara, l-am rugat pe arbitrul roman sa ducă omstatie in stand la duci, nu vad in asta nici o crima , el era in alt sector....., englezilor de la fox li s- a promis echipament si mâncare care au ajuns după o noapte, am avut de Carat 100 m bagajele pana la locul de pescuit , s- a promis ca ne ajuta cinevan, dar acel cineva apărea întotdeauna după 2 ore , când totul era făcut, s- a pescuit între-o piscina cu 10 ciortani asta cred eu ca din cauza ca a fost mai ieftin , ca doar prosti au venit sa facă plaja nu sa prindă peste, premiile de sector s- au dat in produse nu in bani, așa cum era anunțat, si nu in ultimul rând sa nu întâmpla ca s-a evaporat pagina de FB unde era concursul afirmat. Cred ca ar mai fi multe de adăugat, dar nu cred ca fac cinste nimănui , așa ca domnule Peter trageti Dvs concluziile si spuneau cine e mai hot dintre cele 2 natiuni .

Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Serbian carp classic

Mesaj de dani dan »

am o rectificare de facut:zvonko l-a aparat pe tata nitu certandu-se cu arbitrii.mea culpa.
asta nu-l disculpa ce a zis despre romani.
cat despre amenintari,las-o mai usor....
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: Serbian carp classic

Mesaj de tonny »

dani dan scrie:am o rectificare de facut:zvonko l-a aparat pe tata nitu certandu-se cu arbitrii.mea culpa.
asta nu-l disculpa ce a zis despre romani.
cat despre amenintari,las-o mai usor....

Pai in cazu asta daca i-a luat apararea lu Tata Nitu tot ce pot sa spun si eu este ca imi retrag cuvintele urate la adresa lui Zvonko.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

Iacob Cristian
Mesaje: 369
Membru din: Lun Apr 23, 2012 16:33
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Serbian carp classic

Mesaj de Iacob Cristian »

zvonko scrie:chiar sunteti nesimtiti ! cei mai mari tepari recunoscuti sunt romanii.cred ca nu trebuie sa explic de ce.
Lasa zvonko ,nu trebuie sa ai tu grija noastra ,vezi de teparii de la tine din tara .Iti desfasori activitatea printre"nesimtitii si teparii romani ".
Din comentariile de aici nimeni nu se referea la poporul sarb ,doar la organizatorii concursului.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”