Shacalu si Cupa Natiunilor Sarulesti

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Vizitator

Mesaj de Vizitator »

ANUNT IMPORTANT!!!!

PENTRU CELE 28 ECHIPE CARE O SA PARTICIPE LA
HAROMFA IN PRIMAVARA!!!!!

AM AFLAT CA PALINKO O SA FACA CONTROALE IN BUZUNZRE,ROTI DE REZERVA,REZERVOARE,etc etc.
A cumparat un caine dresat sa gaseasca bilele ascunse!!
Am mai auzit ca si-a cumparat si manusi chirurgicale :shock: :shock: :shock: auuuuu

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

sacale, nu are nici o legatura ce se intampla acum 2 ani cu ce se intampla acum !
Se pare ca esti platit de cineva sa faci scandal, altfel nu se explica, cred ca au inteles pana si tastele cum sta situatia in clipa de fata !
Acum 2 ani ne-am revoltat ptr. ca Raduta vruia sa faca el echipa Romaniei , in calitate de propietar de balta, ceea ce nu cred ca era corect.
In clipa de fata, daca echipa o face reprezentantul ICFA din Romania, care e problema ? Nu cumva problema este ca de fapt DE CE NU PARTICIPI TU ?
Fa-ti un tricou cu SUNT BUN DAR NU MA VEDE NIMENI, vino pe la concursuri, castiga-le, ca sa demonstrezi si apoi poti sa faci galagie si gargara.
Pana atunci esti doar un bogatas increzut care crede ca cu bani se poate face orice.Apropo, daca iubesti asa de mult Romania, de ce nu sponsorizezi echipa nationala care o va reprezenta la Campionatul Mondial ? :roll: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

@sacalu
Informatiile tale nu sunt de actualitate.
Inca de anul trecut Palinco a anuntat ca anul acesta echipele vor veni cu bile de acasa (Kg./mansa le va stabili el) si se va pescui cu 4 lansete (in loc de 6) de echipa.(ciinii erau pt. vinatoare :lol: )
Aceasta hotarire a luat-o la sugestia noastra.
Poate nu stiai dar la acel concurs se participa numai pe baza de invitatii.
Ultima echipa clasata, anul urmator nu mai participa.
Informatia ta ca nu mai sunt locuri e eronata.
Pt. ca echipa RO. acum 2 ani a ocupat podiumul, anul trecut a participa cu 2 echipe.
Ocupind podiumul din nou, anul acesta are dreptul la 3 echipe.
Find vorba de un concurs f. greu la plantat si fiind vorba de echipa ce reprezinta RO cred ca ar trebui facute calificari.
Cine le organizeaza? :lol:

Eu cred ca ar trebui sa participi intii la CN si daca esti bun aici intre ai tai, poti aspira sa reprezinti RO la nivel international.
Si aici mai intii demonstrezi ca poti face parte din lotul largit, abia dupa aia daca esti bun intri in lot.
In lot trebuie sa convingi ca nu meriti statutul de rezerva si ajungi titular.
Unde ai vazut tu ca un sportiv din onoare bate direct la portile nationalei?

Asa mi se pare logic. Ca sa ajunci sus trebuie sa pleci de jos.
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Avatar utilizator
legio1083
Mesaje: 534
Membru din: Dum Feb 12, 2006 17:35
Puncte: 0
Localitate: Essex - London
Contact:

Mesaj de legio1083 »

Bine-nteles ca daca vrea Raduta are TOT DREPTUL sa -si bage baietii in "echipa nationala".... In definitiv, sunt romani, sunt plini de bani... au in spate pe cine trebuie... Or fi castigat si ceva calificari cu care sa-si castige dreptul acolo.
SI cizmarul cunoaste pe de rost papucii pe care-i bibileste ,iar asta, dupa cate spui tu il face un mare dansator.

Chiar nu vezi c-o iei pe ulei? :lol:

Pana la urma cand te hotarasti ce vrei de fapt...
Legio - Patria Nostra !

zvonko
Mesaje: 24
Membru din: Mar Mai 15, 2007 13:15

Mesaj de zvonko »

Sacalu, te sustin 1000%

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Ce faci bre? Vrei sa participi la calificari? :lol:
Vezi ca e vorba de echipa Romaniei nu a Serbiei. :lol:
Te salut Zvonco si la multi ani, glumeam. :lol:
Cornel Rosioru ,
ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA. www.crapmania.ro

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@Mateianu


1.Nu va mai tot luati de mine ca nu despre mine e vorba in povestea asta,ci despre voi(SENZORISTI@CO)si despre cum va permiteti sa alegeti voi pe cine vrea muschii lui Nae si Vladeanu !!!

2.Acum doi ani, ati urlat toti in cor si l-ati facut pe Raduta in toate felurile ca a vrut el sa aleaga echipa Romaniei fara sa faca calificari.
Acum ca la lasat pe NAE sa se ocupe de echipa Romaniei si voi fiind tovarasii lui NAE!!!GATA NU VA MAI CONVINE SA FACETI CALIFICARI!!

3.VA E FRICA CA VIN CATIVA DIN ASTEA CA MINE(PLANTANGI) SI VA SARE DIN SCHEMA SI NU MAI APARE NUMELE SENZOR PE NICI UNDE????? :?: :?:
VA SPUN EU CA DE ASTA VA E FRICA!!! V-ATI DAT SEAMA CA PE SARULESTI
SUNTETI PIERDUTI IN SPATIU!!MAI ALES ECHIPA LUI NAE!!!

4.Tu chiar nu vezi ca in afara de voi Senzoristi si 2-3 lingai de ai vostri din tara toti imi dau mie dreptate!!!

5.ASA CA NU O MAI ARDETI CU TUPEU SI FACETI CALIFICARI PT TOTI ROMANII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sacalu, este ptr ultima oara cand iti raspund si dupa aia te las sa te certi cu morile de vant.
1. tonul. poti sa iti susti punctul de vedere si cu un altfel de limbaj. asa ca te-as ruga sa fi respectos, mai ales ca nu ne cunoastem. iar respectul nu depinde de cati bani ai.
2.pe mine m-ai convins. esti bun. asa ca o sa ai loc la mine in echipa sa ma ajuti sa castigam.
3.sunt locuri libere la calificarile ptr Africa de Sud, te asteptam cu lotul !
Si cu asta am incheiat discutia cu tine, imi pare rau ca mi-am irosit timpul de pomana incercand un dialog civilizat .Tu chiar nu vezi ca nu te baga nimeni in seama si ca esti penibil ?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@Rosioru

1.Eu cred ca ar trebui sa terminati sa va tot luati apararea unu la altul!!!!

2.V-am mai spus de o 100 de ori ca nu imi place CIORTANIADA si ca nu ma bag unde stiu ca nu ma tine pistolu!!!!ati inteles? Ii las pe CIORTANISTI buni ai tarii sa reprezinte Romania la C M !!!!!

3.ASA CA NU O MAI ARDETI CU TUPEU SI FACETI CALIFICARI PENTRU TOTI ROMANII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P S
Sunt pe lista de asteptari la Haromfa,daca se retrage o echipa ne vedem in Martie. :lol:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

@ Mateianu


2000+ 4700= 6700. zici ca nimeni?

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”