Sibiu Casting Cup - 2017

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Sibiu Casting Cup - 2017

Mesaj de DumiD »

Dan Mitranescu scrie: HI-s 200 are fix aceiasi parametrii cum are Class-ul , dar nu s-a gasit nimeni pana acum sa il numeasca spod.
Pentru ca e lanseta de pescuit, doar ca poti sa lansezi si fierul de calcat cu ea :lol: :lol: :lol:

Liviufanatik
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 01, 2017 18:03

Re: Sibiu Casting Cup - 2017

Mesaj de Liviufanatik »

Alexandru Mihai scrie:
Marian Constantin scrie:Felicitări Viorel Doloc pentru organizare , nu este ușor sa realizezi tot ce ai făcut pentru desfășurarea ireproșabilă a concursului .. Mulțumim de asemenea pentru tratația oferita

Felicitari Cristian Mihalcea , Max și Remus pentru podium
Felicitari Claudiu și Liviu pentru podium Select
Felicitări si ți-e Mari plus Alex pentru ca ați stat pana la premiere, aproximativ 4 ore in plus de la sfârșitul primului concurs. :wink:

melcu
Mesaje: 102
Membru din: Vin Aug 22, 2014 1:51
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: Sibiu Casting Cup - 2017

Mesaj de melcu »

Clau,ai participat la un concurs de casting nu de pescuit la crap...."Crapistii"din Sibiu chiar pescuiesc indiferent de vreme si circumstante.Asa ca hai sa nu confundăm castingul cu pescuitul la crap.
Felicitări pt rezultatul obtinut la CASTING!

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: Sibiu Casting Cup - 2017

Mesaj de viorel doloc »

Buna dimineața
Mulțumesc, din suflet, Marian Constantin, Alex Chivu, Alex Hampu și Stoica Dan Cristian pentru ajutorul acordat la marcarea terenului!
Mulțumesc frumos, Tata Nitu, Ovidiu Tarnoveanu și Ahmed Aziz pentru ajutorul acordat în l dimineața concursului și nu numai!
Mulțumesc tuturor acelora care m-au ajutat la măsurat și mai ales la strângerea tuturor materialelor și așezarea lor în mașină!
Mulțumesc Maxx pentru tot sprijinul oferit!
Mulțumesc din suflet, tuturor sponsorilor care, datorită generozității dvs. a făcut posibil ca fiecare din cei 25 de participanți + un invitat, să primească cadouri frumoase!
Mulțumesc tuturor participanților!!!
Daca am uitat pe cineva, scuze...mulțumesc...tuturor!!!
O zi buna!
Carp Passion

rotita
Mesaje: 148
Membru din: Mie Noi 10, 2010 20:43
Puncte: 0
Localitate: Sibiu

Re: Sibiu Casting Cup - 2017

Mesaj de rotita »

rotita scrie:Felicitari Vio pt organizare si implicarea in acest eveniment! E bine ca in sibiu se mai intampla ceva legat de latura crapista...pacat ca nu sant prea multi doritori...
melcu scrie:Clau,ai participat la un concurs de casting nu de pescuit la crap...."Crapistii"din Sibiu chiar pescuiesc indiferent de vreme si circumstante.Asa ca hai sa nu confundăm castingul cu pescuitul la crap.
Felicitări pt rezultatul obtinut la CASTING!
Fiecare intelege ce vrea.." pacat ca nu sant prea multi doritori" . Multumesc pt felicitari!
ACS Dudi Baits

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: Sibiu Casting Cup - 2017

Mesaj de viorel doloc »

Buna dimineata.
Sa nu se inteleaga gresit, Claudiu...doritori au fost multi baieti(am primit multe telefoane, mesaje etc.),chiar si dupa ce s-a incheiat lista si pana cu o zi inaintea concursului...din pacate, nu s-a putut...timpul nu ne permite deoarece, ati vazut cat de tarziu se termina acest eveniment!!!
Personal, mi-am dorit sa am cat mai multi concurenti din Sibiu, dar fiecare alege cum doreste!!!
PS. Gata, ca m-am apucat de lucru :), pentru Editia 4 - 2018...am o lista intreaga cu plusuri si munusuri observate la aceasta editie, plus alte si alte "secrete"/surprize...tineti aproape :D etc.
O zi buna, tuturor!!!
Carp Passion

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”