-Readuc aminte echipelor inscrise, urmatorul extract din regulament: "Data limita de achitare integrala a taxei: 01.06.2018
Neachitarea totala a taxei de participare pana la termenul limita duce la pierderea avansului."
-Este posibil sa mai apara schimbari in lista curenta, de aceea rog echipele inca interesate sa reluam legatura in special in jurul datei de 1 Iunie.
-Lista partenerilor de eveniment este in continuare deschisa ! Ii rog pe toti cei interesati de implicare in aceasta directie sa ma contacteze pentru detalii.
LISTA FINALA:
1. (RO) MYON BAITS (Mark Molnar / Gyula Molnar / Levente Nemes)
2. (RO) Ciprian Lepadatu / Alex Hampu / Marcel Baneasa
3. (RO) ART CRAP MARAMURES 1 (Dorin Farcas / Istvan Szegedi / Ioan Fazacas)
4. (RO) ART CRAP MARAMURES 2 (Daniel Rusu / Andrei Rus / Daniel Groza / Sasu Gheorghe)
5. (RO) SPARTAN CARP TEAM (Marius Cira / Alin Cira / Dan Iliescu )
6. (RO) POTAISSA CRAP CLUB 1 (Lucian Papiu / Radu Banete / Alexandru Bottyan)
7. (RO) POTAISSA CRAP CLUB 2 (Felix Oltean / Istvan Kasa / Zoltan Szilagy)
8. (RO) WLC CARP (Marius Barbu)
9. (RO) Dan Draguloiu / Gabi Zotic
10. (RO) OLTENIA FISHING (Alin Scorleanu / Alexandru Ciuta / Iancy Petrescu)
11. (RO) CS CRAP ARAD (Raul Suciu / Claudiu Grama)
12. (DE / RO) CAPITANO CARP TEAM (Peter Ehrenberg / Silke Ehrenberg / "Tata" Nitu)
13. (RO) CARP LEGION (Silvian Dumitrescu / Dan Stoica / Dragos Stoica / Iulian Tudoroiu)
14. (RO) GREEN LAKE (Iulian Petre / Adrian Ghita / Daniel Ene / Robert Nedelcu)
15. (DE / SRB) CT CARP FISHING FRANKFURT (Terezak Levente/ Tibor Mezei /Cucic Darko / Sasa Skilja)
16. (RO) FISH BAITS CARP TEAM (Ciprian Tiplea / Sorin Popa / Mihai Tulea)
17. (RO) Alexandru Anghel / Cosmin Merenut
18. (RO) LTC PRODUCTION + CARP PLUS (Stelian Badiu / Sorin Scheuleac)
19. (RO) JANI CARP TEAM (Adrian Miron / Janos Vaju / Duke Bacsi)
20. (RO) OLTENIA FISHING 2 (Bogdan Buzatu / Doru Ionica / Daniel Ruiu)
21. (RO) TABOSS BAITS (Tony Ackerman / Ionut Tamas)
22. (RO) OLTENIA FISHING 3 (Cosmin Ilie / Catalin Mateescu / Catalin Stuparu)
23. (RO) ALL IN CARP TEAM (Adi Sebastian / Eduard Bodo / Andrei Fantanaru / Csaby Ioanovici)
24. (RO) DNA CARP TEAM (Daniel Mircea / Daniel Dorobantu / Adrian Ionescu / George Alexandru)
Multumesc !
Fişiere ataşate
Trofeul Carp eDiem 2018 Inscrieri 2.1.jpg (337.12 KiB) Vizualizat de 1384 ori