Program competitie : Joi 15-04-2021 ora 09⁰⁰, întalnire pe Balta Cenusaru, 09³⁰ prima extragere (ordinea in care suntem înscrisi ) dupa care va fii extragerea standurilor de pescuit, cine nu poate ajunge la ora stabilita in locul lui va extrage arbitru principal .Ora 10⁰⁰-12⁰⁰ timp pt.campare pe stand pregatiri pentru pescuit . ( NU avem voie sa aruncam nimic în apa lansete, nada etc) ora 12⁰⁰ START concurs. Duminica 18-04-2021 ora 12⁰⁰ final concurs . ( daca cineva se afla în dril la ora 12⁰⁰ ESTE OBLIGAT SA ANUNTE VECINI CA SE AFLA IN DRIL altfel pestele nu se puncteaza. Va urez fir întins
1.ANDREI CONSTANTINESCU
2C&R CLAUDIU BRAN ,RAUL DAVIDESCU,IONASCU ROBERT
3.TCM FISHING TEAM TUDOR TOPOROU
4.CORMORANII TEAM MARIAN GREBENE ,PRICOP GEORGE,DENCU MIHAI
5.DORIN MAEREANU,OANE MUGUREL RACHERU BOGDAN
6FIRE BAITS MIHAI ALEXANDRU
7.GREEN LAKE DAN DRAGULOIU
8.ALIN MARINCEL, DEACONU CLAUDIU
9.BRK NICU BRK,CRISTI SCHEIBER,SORIN MIHALCEA
10.CORMORANII TEAM PAVEL ALEXANDRU(CIOCAN)
11.CUTARE BAITS ARAPALEA MIHAI ,IONUT
12.FRITZ DAN,GABI(VIDELE)
13.NETA CATALIN,NISTOR GABRIEL
14.GEORGE SZANTHO
15.CARPBAIT PAPI,ALEX
16.CARP LEGION IULIAN TUDOROIU (TAXI)
17.CLAUDIU COSTACHE, VALI SBURLAN, CRISTI ICHIM
18.SENZOR TZAK
19.BABOIERU TEAM VALI, + MIHAI
20.GOLDEN BAIT IONUT CONSTANTIN
21DACIC CARP TEAM ANDREI SERBAN,SERGIU CONEA
1.ANDREI CONSTANTINESCU
2C&R CLAUDIU BRAN ,RAUL DAVIDESCU,IONASCU ROBERT
3.TCM FISHING TEAM TUDOR TOPOROU
4.CORMORANII TEAM MARIAN GREBENE ,PRICOP GEORGE,DENCU MIHAI
5.DORIN MAEREANU,OANE MUGUREL RACHERU BOGDAN
6FIRE BAITS MIHAI ALEXANDRU
7.GREEN LAKE DAN DRAGULOIU
8.ALIN MARINCEL, DEACONU CLAUDIU
9.BRK NICU BRK,CRISTI SCHEIBER,SORIN MIHALCEA
10.CORMORANII TEAM PAVEL ALEXANDRU(CIOCAN)
11.CUTARE BAITS ARAPALEA MIHAI ,IONUT
12.FRITZ DAN,GABI(VIDELE)
13.NETA CATALIN,NISTOR GABRIEL
14.GEORGE SZANTHO
15.CARPBAIT PAPI,ALEX
16.CARP LEGION IULIAN TUDOROIU (TAXI)
17.CLAUDIU COSTACHE, VALI SBURLAN, CRISTI ICHIM
18.SENZOR TZAK
19.BABOIERU TEAM VALI, + MIHAI
20.GOLDEN BAIT IONUT CONSTANTIN
21DACIC CARP TEAM ANDREI SERBAN,SERGIU CONEA
1.FABRICA DE NADA ADI FOREST
2.VLH LIVIU ANGHEL VALI PANAIT
3.GOLDEN BAITS ZANFIR CRISTIAN ILIESCU GABRIEL,MARIAN RADULEA
4.MANOLEA GABRIEL
5.MIHAI VILCA,CATALIN BRATU
6.CARPBAIT ITALIANU 1
7.CARPBAIT ITALIANU 2
8.LUYYY CARP
9..CERNICA NICU,PREDA MARIUS, MIRĂUȚA IONUȚ, VOICU IULIAN
10.X-TREM BAITS BADEA RADU ,DANY DOGARU
11.CIOCIP TEAM CIPRIAN
12.ROM TEAM
13.PASSION BAITS CRISTI MIHALACHE,Catalin Tudorie, Andrei Vaduva,Nelutu Petrula
14.CTC.Florin Lupu
15.X-TREME BAITS MARIAN CONSTANTIN
16.The Boys Carp Gherghina Adrian , Alex Cioalca,Coco
17.Florin Fishing Ungureanu Dan
18.IONUT NUTA
19.Fair play Dorobantu Mihai,Narcis Sandu, Livake
20.BABOIERU CARP TEAM VASILE IVAN
21. liber