World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Dinica Marius
Mesaje: 203
Membru din: Lun Iun 14, 2010 8:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Dinica Marius »

Vasilica Baboieru scrie:
Sakal scrie:HAHAHAHAHAHAA

DUMNEZEU E SUS SI VEDE !!!!!!

SEFUL DE SUS I-A PEDEPSIT PENTRU CE MI-AU FACUT MIE LA SARULESTI CU BUCATARII CARE PESCUIAU NOAPTEA !!!!!!!!!!!!

BRAVO PARASCHIV,NICI ACOLO NU AI PUTUT SA TE ABTII DE LA MANEVRE !!!!!

Bai saracule ! Tu ce stii despre lucrurile astea ? Ca nu te-am vazut in ultimii ani , sau ai fost in hibernare ?
Vasile ce pretentii sa ai de la un husen flausat daca omu atit poate

Dinica Marius
Mesaje: 203
Membru din: Lun Iun 14, 2010 8:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Dinica Marius »

Sakal scrie:HAHAHAHAHAHAA

DUMNEZEU E SUS SI VEDE !!!!!!

SEFUL DE SUS I-A PEDEPSIT PENTRU CE MI-AU FACUT MIE LA SARULESTI CU BUCATARII CARE PESCUIAU NOAPTEA !!!!!!!!!!!!

BRAVO PARASCHIV,NICI ACOLO NU AI PUTUT SA TE ABTII DE LA MANEVRE !!!!!
Bai bulangiule cum poti tu sa critici o persona pe care nu o cunosti si nu ai avut de-a face cu ea,
cind tu saracule nici nu ai fost acolo sa stii ce s-a intinplat bai malachistule care esti.
Te-ai gasit tu miezu din p...a sa faci pe comentatoru p..ii cind tu esti un no name.

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Val »

oanavictor scrie:
Val scrie:Tot este bine ca la acest Madine am inregistrat o premiera ! Si nu refer la echipa descalificata !!! De aici incolo sigur vom dicuta mai relaxati legat de fenomen . Felicitari si Fir intins pe mai departe echipei mentionate , echipa exponentiala pe aceasta balta , cotizanta si care acum a reusit sa prinda primul ei peste in orice configuratie cu care a participat . Bravo Irinel ! :lol: :lol:
Referitor la premiere .........un i...t care nu a fost in viata lui la o competitie de pescuit de mare anvergura si pe care daca i-l scoti de la Tancabesti crede ca trebuie pasaport pentru a pescui pe marile lacuri i-si da cu parerea despre ceva de care el personal nu are habar !
Ps pentru i...t
''nu esti beat atata timp cat poti sta intins pe jos fara sa te sprijini ''
''mintea de-ar creste pe toate cararile ar paste-o si magarii ''
''pentru carnea lupului trebuie dinti de caine ''
Pai bine mai Nea Victore , eu te felicit si iti urez Fir intins si matale ma faci idiot . Nu ma tii la glume ??

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de oanavictor »

Val scrie:
oanavictor scrie:
Val scrie:Tot este bine ca la acest Madine am inregistrat o premiera ! Si nu refer la echipa descalificata !!! De aici incolo sigur vom dicuta mai relaxati legat de fenomen . Felicitari si Fir intins pe mai departe echipei mentionate , echipa exponentiala pe aceasta balta , cotizanta si care acum a reusit sa prinda primul ei peste in orice configuratie cu care a participat . Bravo Irinel ! :lol: :lol:

Pai bine mai Nea Victore , eu te felicit si iti urez Fir intins si matale ma faci idiot . Nu ma tii la glume ??
Cel mai bine este sa nu mai folosesti numele meu si mai ales daca nu sti ceva ...... decat sa dezinformezi mai bine te abtii :idea:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Val »

Ok excelenta - am retinut .

F&H
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 310
Membru din: Lun Dec 07, 2009 7:28

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de F&H »

Iata cateva imprezii de la evenimentul care s-a petrecut la inceputul lui septembrie.

CLICK PENTRU A VEDEA FILMUL

Avatar utilizator
Saky
Mesaje: 872
Membru din: Mar Apr 01, 2008 0:10
Puncte: 0
Localitate: ARAD

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Saky »

dmarius scrie:
Sakal scrie:HAHAHAHAHAHAA

DUMNEZEU E SUS SI VEDE !!!!!!

SEFUL DE SUS I-A PEDEPSIT PENTRU CE MI-AU FACUT MIE LA SARULESTI CU BUCATARII CARE PESCUIAU NOAPTEA !!!!!!!!!!!!

BRAVO PARASCHIV,NICI ACOLO NU AI PUTUT SA TE ABTII DE LA MANEVRE !!!!!
Bai bulangiule cum poti tu sa critici o persona pe care nu o cunosti si nu ai avut de-a face cu ea,
cind tu saracule nici nu ai fost acolo sa stii ce s-a intinplat bai malachistule care esti.
Te-ai gasit tu miezu din p...a sa faci pe comentatoru p..ii cind tu esti un no name.
Nu sti pe cineva sa ma su.i ?

Dinica Marius
Mesaje: 203
Membru din: Lun Iun 14, 2010 8:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Dinica Marius »

Sakal scrie:
dmarius scrie:
Sakal scrie:HAHAHAHAHAHAA

DUMNEZEU E SUS SI VEDE !!!!!!

SEFUL DE SUS I-A PEDEPSIT PENTRU CE MI-AU FACUT MIE LA SARULESTI CU BUCATARII CARE PESCUIAU NOAPTEA !!!!!!!!!!!!

BRAVO PARASCHIV,NICI ACOLO NU AI PUTUT SA TE ABTII DE LA MANEVRE !!!!!
Bai bulangiule cum poti tu sa critici o persona pe care nu o cunosti si nu ai avut de-a face cu ea,
cind tu saracule nici nu ai fost acolo sa stii ce s-a intinplat bai malachistule care esti.
Te-ai gasit tu miezu din p...a sa faci pe comentatoru p..ii cind tu esti un no name.
Nu sti pe cineva sa ma su.i ?
Bai c.....le tie ti s-a urit cu binele?Ai uitat cind ai venit la sarulesti si te-ai dat jos din masina ca te uitai in stinga si-n dreapta de frica sa nu ti-o iei bai saracule care esti. Sa ti-o su.a mata pi...as pe tine

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Vasilica Baboieru »

Ma simt responsabil sa raspund unui individ, care altceva in viata lui nu a facut decat valva . In primul rind , are dreptate in legatura cu Sarulestiul este adevarat ca am fost 4 in stand ,dar nu eram singuri de pe balta ,nici macar nu stiam ca nu este voie ,eram la inceput .de acolo pana a fura e cale lunga draga.Adevarat eram pe podium ,cum mi-a spus cineva ulterior ,dar tu iti bati joc de munca si de efortul depus de noi atunci ,ba mai mult arunci cu noroi in cineva pe care nu il cunosti si pe care nu il vei ajunge niciodata . Sakal ,nu este vina mea ca tu in ultima noapte tu ai dormit ,convins fiind ca tu ai sa castigi ! Si de atunci pana in prezent eu am dovedit ca am calitati de pescar . Tu ? :?: Tu ce-ai dovedit ? Ca esti tare in gura ?

Ps . Sakal ,bun nume pentru cineva care se crede corect ,nu ?
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

Vasilica Baboieru
Mesaje: 500
Membru din: Dum Feb 07, 2010 19:51

Re: World Carp Classic Madine Franta 05-11.09.2011

Mesaj de Vasilica Baboieru »

Apropo il cunosti pe Paraschiv ? Intr-un tarziu o sa-l cunosti ,o sa vezi ! :lol:
vreau sa pescuiesc in ape limpezi

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”