Worldcarpclassic 1-6 Sept 2008

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
sorin
Mesaje: 64
Membru din: Dum Ian 09, 2005 18:29
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de sorin »

v-ati certat aiurea, zau asa.
intre ma-ta si mata nu e o diferenta doar de o cratima.
poate victor a vrut sa spuna "rapandula e (esti) mata (dumneata)" :) :) :)
Sorin Dragoi

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

A draqu limba romana asta ,domne'... :lol: ...sa vezi ca asa a vrut sa zica ! :mrgreen:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
cornelserbu
Veteran
Mesaje: 4167
Membru din: Dum Oct 16, 2005 19:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de cornelserbu »

Val Pangica jr scrie:
Vladut Mateianu scrie:Cornel, APCR a luat deja masuri impotriva celui ce a incercat sa fure....
Poate nu sti tu.

Referitor la Val, nu uita ca echipa are doar 8 oameni. Deci, nu prea mai erau locuri. Si pe Val nu prea il mai ajuta nici varsta..... :D
:lol: :lol: :lol: Niciodata nu am avut pretentia sa fiu in vreun lot ! Nici virsta si nici timpul liber nu lucreaza in favoarea mea . Plus vreo eventuala dorinta de a demonstra cuiva - ce ?????? Rezultatele mele au venit firesc , statistic vorbind fata de numarul de competitii si gradul meu de implicare la putinele competitii anuale la care particip . Nu m-am scremut niciodata si din acest motiv imi place sa mai supar niste colhozisti uneori , la niste concursuri :lol: :lol: Statistic vorbind stau bine de tot - raportat la numarul de diplome de pe peretele biroului meu / raportat la numarul de competitii . Dar asta este alta discutie .
Unii se apuca sa faca "performanta" la 55 ani - altii pricep ca la aproape 40 ani , poti participa la concursuri - just for fun and love for carp - desigur avind dorinta sincera de a castiga , dar "daca nema putirintza , so ma chichirez gilceava" !! Aici ne separam , unii de altii - pe mine nu ma cheama Highlander ! :lol: :lol: :lol: - asa cum vor sa para unii nemuritori !

Sa lasam copiii sa faca treaba de acum incolo - vezi Cipica , samd , sigur au mai multe atuuri decit noi ! Noi nu putem decit sa-i ambitionam , prin citeva rezultate bune , in care eventual ii invingem .
Mecenatul l-am facut pentru pescuitul crapului , acum vreo 4-5 ani de zile . Pe vremea aia nu te cunosteam , dar este posibil sa fii fost eu prost informat !
valerica, nu te mai agita, tata, asa de tare ca-ti creste tensiunea...aici e numai si numai pasiune pentru concursuri, varsta conteaza mai putin...restul e numai ipocrizie din partea ta, dar am sa ma fac ca n-am observat-o
Cornel Serbu
Friends Carp Team

dinu

Mesaj de dinu »

Vladut stiu ca este greu acum pentru voi si in special pt. tine, capul sus si la anul tot voi trebuie sa confirmati,sa aratati ca de fapt anul acesta a fost unul ghinionist.Nu trebuie sa va retrageti acuma, inca n-ati aratat totul in pescuit, toti stiu ca de fapt voi sunteti cei mai buni.Daca n-ati fi voi poate n-ar mai fi nimeni.Va doresc fir intins in Africa de Sud si credeti-ma ca imi doresc sa castigati . D-zeu sa va ocrotesca si sa va aduca campioni acasa.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@dinu

Pe crap.ro scriai acum o zi :

".................... te rog frumos spune un rezultat a lui vladut mateianu in 2008 bun in care a concurat el si vladeanu: nimic, decat atunci cand au avut alti pescari pe langa ei,iti spun sigur asta k si altii stiu asta si o stiu si ei. se lasa pt.k nu mai vrea nimeni sa pescuiasca cu ei, in special cu mateianu.la haromfa in ungaria sau certat tot concursul"

Cand erai sincer ? Cand ma terfeleai sau cand ma incurajai ?
Sau ai schimbat macazul cand ai aflat ca stiu cine esti ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

dinu

Mesaj de dinu »

Vladut, n-ai inteles nimic, acolo vroiam sa vad cine va sunt adevaratii adversari verbali si cine nu este cu voi, m-ai obligat sa-ti raspund la vedere.Dealtfel i-am raspuns si lui andrei prin niste pilde, te rog fr. citestele.Daca ti-am spus ca ce-mi doresc mie la concursuri va doresc voua in africa,ce vrei mai mult.............

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

Incurcate sunt caile Domnului(Dinu)

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@dinu

nu te supara dar eu a-si pescuii mai mereu cu Vladut ! Si cu Andrei !
Nasol este ca ce vreau eu , nu merge si invers :lol: :lol: , nu prea vor ei sa se incurce cu "straini" in concursuri ; altfel de placere am pescuit de ceva ori si cu Vladut si cu Andrei . Trebuie sa fii nebun sa contesti realitatea :lol: :lol:

dinu

Mesaj de dinu »

Val Pangica jr scrie:@dinu

nu te supara dar eu a-si pescuii mai mereu cu Vladut ! Si cu Andrei !
Nasol este ca ce vreau eu , nu merge si invers :lol: :lol: , nu prea vor ei sa se incurce cu "straini" in concursuri ; altfel de placere am pescuit de ceva ori si cu Vladut si cu Andrei . Trebuie sa fii nebun sa contesti realitatea :lol: :lol:


Val pangica, tu ai vrea dar ei vor????? tu vii la peste din an in an, tu ai multe inca de invatat la crap, esti inca in asteptare eu astept dinaintea ta sa promovez in prima divizie :lol: :lol: :lol:

serbtudor
Mesaje: 233
Membru din: Sâm Aug 09, 2008 21:20

Mesaj de serbtudor »

fiind din afara fenomenului competitional...am o singura obs..la cat de mediatizati sunt Senzorii..o sa fie plictiseala mare pe forumuri de la anu daca se retrag..toate cele bune

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”