REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
Cristi Y
pescar de competitie
Mesaje: 2597
Membru din: Mar Ian 11, 2005 22:33

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de Cristi Y »

nu este nimic rau in a incerca sa filtrati cat de cat nivelul dialogurilor pe forum , dar asta nu facuta pentru ca s-ar " deranja " diversi " intelectuali " , ipocriti dealtfel ... , eu ma invart intre medici , clasa sociala inferioara daca este sa o luam dupa modul de exprimare , dar suficient de inteligenti ca sa inteleaga unde si in ce consta respectul . Noi probabil sufocati de expresii de malul baltii cautam puritatea ortoepico-academica pentru a nu creea blur intelectual ofuscatilor de Sorbona care navigheaza pe acest site ....

i-mi vine sa rad dar ma tine ceva :roll:


vorba lui Badea : traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul :lol:
CAPUL PLECAT SABIA IL TAIE

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de andrei vladeanu »

ce mare lucru sa se inlocuiasca in regulament cuvantul privilegiu cu oportunitate, de exemplu?!?

p.s. razvane, ma duc la sediul pro tv sa scriu pe ziduri mesaje cu morti si familii, sodomizari, trambitze si alte nenorociri.
doar am contribuit si eu la ratingul lor, nu-i asa? si eu, telespectatorul, i-am adus unde sunt... :wink:
The One Team

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE AL FORUMULUI CRAPMANIA.R

Mesaj de gor965 »

shimanobig scrie:....cei care aduc ofense sau injurii celorlalti userii,trebuie sa se simta privilegiati......
Pai nu ... eu inteleg rolul termenului in cauza ca fiiind unul preventiv (de tip : Caine Rau !), ori folosirea lui ulterioara unei incalcari de regulament, e un fel de tratament cu apa de ploaie ! Cine incalca regulamentul cu buna stiinta, o sa aiba dureri in palarie cand o sa-i spun eu ulterior, ca datorita acestui sit a avut ocazia sa injure, sa jignesca, etc.! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

carp_master
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 258
Membru din: Joi Mar 24, 2011 9:27

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de carp_master »

problema nu este regulamentul , problema este ca nu-l aplicati decat cui nu va convine , si pt altii ( de acasa) nu se aplica...
in special partea cu : jigniri, etc
http://www.flufy.ro
Paturica cu maneci

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de RazvanG »

andrei vladeanu scrie:ce mare lucru sa se inlocuiasca in regulament cuvantul privilegiu cu oportunitate, de exemplu?!?

p.s. razvane, ma duc la sediul pro tv sa scriu pe ziduri mesaje cu morti si familii, sodomizari, trambitze si alte nenorociri.
doar am contribuit si eu la ratingul lor, nu-i asa? si eu, telespectatorul, i-am adus unde sunt... :wink:

Andrei,exemplul tau este total neconcludent ,noi in aceasta comunitate suntem o mana de oameni vis a vis de numarul milioanelor de oameni care se uita la PRO TV.
Insa fi sigur ca daca Pro Tv ar face o afirmatie asemanatoare la adresa telespectatorilor,ar avea mult mai mult de suferit insa din fericire asemenea greseli nu au cum sa se intample la un asa trust :wink:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE AL FORUMULUI CRAPMANIA.R

Mesaj de RazvanG »

gor965 scrie:
shimanobig scrie:....cei care aduc ofense sau injurii celorlalti userii,trebuie sa se simta privilegiati......
Pai nu ... eu inteleg rolul termenului in cauza ca fiiind unul preventiv (de tip : Caine Rau !), ori folosirea lui ulterioara unei incalcari de regulament, e un fel de tratament cu apa de ploaie ! Cine incalca regulamentul cu buna stiinta, o sa aiba dureri in palarie cand o sa-i spun eu ulterior, ca datorita acestui sit a avut ocazia sa injure, sa jignesca, etc.! :D

Daca tu intelegi termenul de privilegiat ,a fi un termen preventiv,insemna ca .....este ok.

Inca o data spun:am inteles regulile si ma voi supune lor pana cand voi considera ca nu mai am de ce,moment in care voi parasi acest forum de buna voie.
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE AL FORUMULUI CRAPMANIA.R

Mesaj de gor965 »

shimanobig scrie:
Daca tu intelegi termenul de privilegiat ,a fi un termen preventiv,insemna ca .....este ok.
Regulamentul nu vorbeste de privilegiati, ci de un privilegiu oferit de catre sit (un beneficiu, o favoare), cu totul altceva decat dreptul de a te exprima oricand,oriunde,oricum, intru-cat sit-ul e o zona privata si accesul la ea e autorizat doar de catre proprietarul acestuia !
Totusi, ne afundam in amanunte din cauza unui termen si nu tinem cont ca indiferent cat de restrictiv sau permisiv e un regulament, modul de comunicare si coabitare pe forum tine de bunul simt si constiinta fiecaruia ! Sa nu-mi spui ca odata cu noul regulament isi face cineva upload la cei 7 ani de-acasa !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de razvan u. »

andrei vladeanu scrie:ce mare lucru sa se inlocuiasca in regulament cuvantul privilegiu cu oportunitate, de exemplu?!?

p.s. razvane, ma duc la sediul pro tv sa scriu pe ziduri mesaje cu morti si familii, sodomizari, trambitze si alte nenorociri.
doar am contribuit si eu la ratingul lor, nu-i asa? si eu, telespectatorul, i-am adus unde sunt... :wink:
Ce mare lucru sa compari un site cu un trust media. :lol: :lol:
Shimanobig,
Imi place de tine! Cum scrii! :mrgreen:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de razvan u. »

Gor965,
Baietii are incredere in tine! :mrgreen:
Tot inainte si fii impartial! Ca despre asta e vorba pe aici...
Cat despre "privilegiat", a fost o exprimare mai mult decat nefericita.
Dan M,
Ai mermelit-o! :lol:
C. S. PELICANUL

carp_master
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 258
Membru din: Joi Mar 24, 2011 9:27

Re: REGULAMENT SI GHID DE UTILIZARE A FORUMULUI CRAPMANIA.RO

Mesaj de carp_master »

carp_master scrie:problema nu este regulamentul , problema este ca nu-l aplicati decat cui nu va convine , si pt altii ( de acasa) nu se aplica...
in special partea cu : jigniri, etc
silentio est acceptatione :wink:
http://www.flufy.ro
Paturica cu maneci

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”