renuntari

Comunicate, anunturi si informatii.

Moderatori: Dan Mateianu, gor965

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

renuntari

Mesaj de andrei vladeanu »

crapmania. ro a renuntat la moderatorul ulmeanu razvan
de asemenea, userilor ulmeanu razvan si andrei ionita le-a fost restrictionat momentan accesul pe forum pentru limbaj deplasat si obraznic. sa mai reflecteze.
multumim
av
The One Team

Avatar utilizator
Anutei Dragos
Mesaje: 47
Membru din: Joi Sep 02, 2010 22:47

Re: renuntari

Mesaj de Anutei Dragos »

Trebuia sa luati de mult aceasta decizie. Oamenii astia sunt un pericol pentru lumea crapista. Vor sa faca concursuri fara profit si mai mult au intraznit sa va contrazica!!!

P.S. la catitolul renuntari ar trebui sa puneti si demnitatea dumneavoastra!!!!!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: renuntari

Mesaj de andrei vladeanu »

nu te cunosc, nu stiu cine esti si de ce te bagi in seama aici
totusi, precizez
au fost banati pt ca au fost deosebit de obraznici nu pt ca au contrazis. ionita tot contrazice de cativa ani, mi-a facut si spanzuratori si nu i-a facut nimeni nimic. nu l-a banat nimeni.

oana victor cand a fost pus in fata unui tanar impertinent i-a aplicat un croseu. eu ii banez, asta e singura diferenta.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: renuntari

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dragos, cu concursurile fara profit las-o moarta...... nici moartea nu te ia pe gratis. Poate asa sti tu, dar nu incerca sa vinzi castraveti gradinarului... :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: renuntari

Mesaj de carpmaster »

vreau si eu sa imi stergeti userul va rog
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: renuntari

Mesaj de andrei vladeanu »

nu se poate. yok!
baietilor nu le-au fost sterse conturile, ci doar banati temporar, pana se mai linistesc si invata sa vb politicos.
de exemplu, oana victor nu l-a omorat pe tanarul care a fost obraznic cu el, ci doar l-a articulat putin.
deci, de ce sa distrugem, cand putem sa intreptam?
:D
The One Team

Avatar utilizator
Anutei Dragos
Mesaje: 47
Membru din: Joi Sep 02, 2010 22:47

Re: renuntari

Mesaj de Anutei Dragos »

Vladut Mateianu scrie:Dragos, cu concursurile fara profit las-o moarta...... nici moartea nu te ia pe gratis. Poate asa sti tu, dar nu incerca sa vinzi castraveti gradinarului... :oops:
Asa e Vladut ai drepate. Dar ca in orice activitate este o piata libera. Iar daca ei au ales sa faca asta fara profit asta e. Acum exista o mica concurenta care nu poate sa duca decat la progres la imbunatatirea serviciilor de ambele parti.

Din pacate partea financiara atrage si orgolii... eu inteleg ambele tabere.... dar ce nu inteleg este treaba asta cu pumnu in gura(BAN).

Voi aveti la dispozitie forumul asta dar e pacat sa fie folosit dictatorial mai ales ca mai sunt si altele iar sufletul lui sunt chiar useri......

Avatar utilizator
cea mai buna
Mesaje: 193
Membru din: Sâm Dec 19, 2009 23:23

Re: renuntari

Mesaj de cea mai buna »

Va rog sa nu trageti in mesager. Am fost rugata de baietii obraznici sa va transmit un mesaj cu dedicatie:

VA PUPAM !
Fişiere ataşate
Va pupa baietiiii !!! :)
Va pupa baietiiii !!! :)
IMG_1111.jpg (100.07 KiB) Vizualizat de 2295 ori
When nothing is sure, everything is possible.

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: renuntari

Mesaj de andrei vladeanu »

Anutei Dragos scrie: Din pacate partea financiara atrage si orgolii... eu inteleg ambele tabere.... dar ce nu inteleg este treaba asta cu pumnu in gura(BAN).
ultima explicatie pe care ti-o dau pt ca parca esti turc

nu le-a bagat nimeni pumnul in gura, au putut sa se exprime cum au vrut, inclusiv ironizandu-ma pe mine. au facut glume si caricaturi.
au intrecut masura aseara, cand pe fondul unei dispute pe care o aveam cu marius barbu (45 ani, campion national 2009, alte cupe la activ, etc) s-au bagat in seama neintrebati cu obraznicii mari.
The One Team

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: renuntari

Mesaj de Vladut Mateianu »

Exact Dragos, ideea este ca singurii care si-au permis sa fie obraznici si sa arunce cu vorbe grele au fost exact cei cu care Andrei a tinut cel mai mult legatura in ultima vreme, un fel de ucenici....
Se vede ca asta le-a daunat la tartacuta, li s-a suit la cap si uite unde s-a ajuns... :oops:
Este foarte urat sa vezi niste tineri aflati la inceput de drum cum arunca cu pietre in cei care le-au fost aproape cand au luat-o pe acest drum..Urat si trist.

@cea mai buna

Frumoasa dedicatia, multumesc.BAietii par a fi swingeri...ca ei fac schimburi intre ei ! :D

Totusi, nu inteleg de ce mecanicul Balamuc sta tot imbracat in treningul Senior, din moment ce a fost dat afara ? Nu are altceva de imbracat sau vrea sa impresioneze ? La cate masini a reparat moka chiar nu il ajuta nimeni cu un rand de hainute ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comunicate CRAPMANIA.RO”