Avertizori TAZURA

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
miu.catalin
Mesaje: 46
Membru din: Dum Sep 06, 2020 1:28
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de miu.catalin »

Sa inteleg ca primul lot se da catre cunostinte? Eu am sunat la magazin si tot timpul mi a spus doamna sa sun peste 3 zile,peste 5 zile ca inca nu au ajuns etc si nu am putut face nici o precomanda. Multumesc!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de Dan Mitranescu »

miu.catalin scrie:
Mie Apr 07, 2021 15:53
Sa inteleg ca primul lot se da catre cunostinte? Eu am sunat la magazin si tot timpul mi a spus doamna sa sun peste 3 zile,peste 5 zile ca inca nu au ajuns etc si nu am putut face nici o precomanda. Multumesc!
Ati sunat la magazin si ati intrebat daca puteti face o precomanda, iar raspunsul a fost ca nu au venit si sa reveniti cu telefon, sau ati sunat si ati intrebat doar daca au venit avertizorii ?

Precomenzile au fost sistate de mai bine de doua saptamani, de cand am dat comanda finala in fabrica pentru ca primul lot sa fie trimis pe calea aerului. Din acel moment nu am mai primit precomenzi pentru ca nu isi mai aveau rostul.
Daca ati sunat in aceasta perioada, banuiesc ca a fost o neintelegere. Oricum, precomenzi nu se mai puteau face si in niciun caz din rea vointa, ci datorita faptului ca nu mai era nevoie de ele, asa cum am explicat.

Imi pare rau daca ati inteles altceva. Singura rezolvare este cea pe care v-am spus-o anterior, adica in situatia in care raman seturi de la precomenzi, sa va anunt. Mai mul va rog sa ma credeti ca nu am ce sa fac.
Va multumesc pentru intelegere.

miu.catalin
Mesaje: 46
Membru din: Dum Sep 06, 2020 1:28
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de miu.catalin »

Probabil a fost o neintelegere. In caz ca ramane vreun set disponibil si cineva renunta la precomanda as fi interesat. 07......... ii numarul meu. Multumesc frumos! Zi buna va doresc!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de Dan Mitranescu »

miu.catalin scrie:
Mie Apr 07, 2021 17:36
Probabil a fost o neintelegere. In caz ca ramane vreun set disponibil si cineva renunta la precomanda as fi interesat. 07......... ii numarul meu. Multumesc frumos! Zi buna va doresc!
In regula. Am notat solicitarea. ( si am sters nr. din mesaj ).

Va multumesc.

MihaiNeb
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Ian 09, 2021 23:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de MihaiNeb »

Au ajuns AVERTIZORII DANE?
G.Mihai

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de Dan Mitranescu »

MihaiNeb scrie:
Vin Apr 09, 2021 14:42
Au ajuns AVERTIZORII DANE?
Inca zboara.
Fedex-ul imi spune ca luni trebuie sa ajunga. Nu stiu exact timpii din vama, dar saptamana care urmeaza sper ca vor intra in stoc.

MihaiNeb
Mesaje: 32
Membru din: Sâm Ian 09, 2021 23:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de MihaiNeb »

Ok, mulțumesc
G.Mihai

Valerian
Mesaje: 128
Membru din: Lun Iun 12, 2017 19:53
Puncte: 0
Localitate: Cluj

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de Valerian »

Despre cobrele Tazura cind vor fi in stoc,pe cand se pot comanda,pe site.Multumesc

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de Dan Mitranescu »

Valerian scrie:
Dum Apr 11, 2021 17:02
Despre cobrele Tazura cind vor fi in stoc,pe cand se pot comanda,pe site.Multumesc
La sfarsitul lunii trebuie sa vina. Sper sa nu mai fie intarzieri.
Cu placere.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Avertizori TAZURA

Mesaj de Dan Mitranescu »

Pentru a compensa intr-o mica masura asteptarea, am comandat baterii alcaline ( Varta ) pentru seturile din precomenzi.
Pe avion nu am putut transporta avertizorii cu baterii, asa ca a trebuit sa le comand aici si am ales ceva de calitate.
Bateriile sunt incluse in pretul avertizorilor.
Zilele acestea ii punem la lucru! :)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”