MTX TOP

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

MTX TOP

Mesaj de soryn »

Stiu ca MTX TOP nu se mai fabrica . Va rog sa imi spuneti ce model actual se apropie de parametri acestui model . Personal sunt foarte multumit de TOP .
Multumesc.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MTX TOP

Mesaj de Dan Mitranescu »

soryn scrie:
Lun Noi 09, 2020 13:57
Stiu ca MTX TOP nu se mai fabrica . Va rog sa imi spuneti ce model actual se apropie de parametri acestui model . Personal sunt foarte multumit de TOP .
Multumesc.
Salut,
TOP-ul este un MTX 14 imbracat in panza 3K.
Din primavara vor aparea mai multe modele TAZURA ( vechile MTX-uri pe care le comercializam in exclusivitate cu imbunatatiri ), iar intre acestea o sa fie si un model cu panza 3K.

soryn
Mesaje: 107
Membru din: Mar Ian 21, 2020 15:51
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: MTX TOP

Mesaj de soryn »

Multumesc . Le astept cu interes.

CristiMarlitza
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Noi 14, 2020 1:58

Re: MTX TOP

Mesaj de CristiMarlitza »

Va salut dl Dan! Detin mtx 14 be si tocmai ma gandeam la un up grade, nu ca nu ar fi niste lansete extraordinare! Am fost la magazin sa vad tazura si class nc, dar in contextul actual, dupa afirmatiile dvs. si dupa informatiile adunate, slim, panza 3k,mandrina de 18,va rog mult sa imi spuneti daca merita asteptarea pana la primavara a noilor lansete tazura. Pescuiesc numai lansat,in regim de concurs mai putin, 4-5 pe sezon, in rest de placere! Si daca ne puteti oferi ceva informatii, detalii, despre noile modele, va suntem recunoscatori! Precizez ca fac combo cu mx plus!

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: MTX TOP

Mesaj de Dan Mitranescu »

CristiMarlitza scrie:
Sâm Noi 14, 2020 3:00
Va salut dl Dan! Detin mtx 14 be si tocmai ma gandeam la un up grade, nu ca nu ar fi niste lansete extraordinare! Am fost la magazin sa vad tazura si class nc, dar in contextul actual, dupa afirmatiile dvs. si dupa informatiile adunate, slim, panza 3k,mandrina de 18,va rog mult sa imi spuneti daca merita asteptarea pana la primavara a noilor lansete tazura. Pescuiesc numai lansat,in regim de concurs mai putin, 4-5 pe sezon, in rest de placere! Si daca ne puteti oferi ceva informatii, detalii, despre noile modele, va suntem recunoscatori! Precizez ca fac combo cu mx plus!
Salut!
Multumesc pentru aprecierea lansetelor recomandate de noi.
Intrebarea pusa este grea.
Datele problemei sunt urmatoarele: lansetele aflate in stoc sunt cu siguranta foarte bune, testate, iar pretul redus din acest moment le trimite catre o oferta foarte buna.
Pretul a fost scazut tocmai din cauza noului lot care o sa vina in primavara pe TAZURA . Am obtinut preturi mai bune si nu pot sa vand cu acelasi pret lansetele de aceeasi calitate in timp ce eu stiu ca la anul vor veni mai ieftine. ( aproximativ preturile de acum , chiar putin mai mici )
Am venit cu lucruri noi pe viitoarele modele TAZURA, asa cum este inelul de plecare super slim, cum nu a mai existat niciodata ceva asemanator pe piata, cu ideea mea de a face o mandrina subtire, dar care sa prinda bine orice mulineta de crap, New Concept cu 7 inele. ...

Asa ca alegerea momentului este intre siguranta calitatii unor lansete maxim testate aflate la un pret foarte bun, dar care au un stoc limitat si oferta este de moment, si noile modele cu inbunatatiri, dar care inca nu au fost testate decat la nivel de mostre.
Este evident ca eu am pariat pe noile modele TAZURA, pentru ca altfel nu mai investeam in ele, dar eliminand subiectivitatea mea, alegerea este problematica. :)
Sper ca am fost de ajutor. :)

CristiMarlitza
Mesaje: 2
Membru din: Sâm Noi 14, 2020 1:58

Re: MTX TOP

Mesaj de CristiMarlitza »

Va multumesc frumos pt. raspuns!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”