NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de Dan Mitranescu »

Andrei91 scrie:
Dan Mitranescu scrie:
CIB scrie:Am vazut ca modelul actual de MTX14 (3,9m-3,75lb) a devenit indisponibil pe magazinul on-line. Cand credeti ca o sa fie disponibil noul model? Va aparea in martie?
Atat noul model de 14 ( UNI ) cat si restul stocului de MTX14 vor veni in martie. Sunt pe drum, dar mai mult nu stiu sa spun.
Pretul pe MTX14 ramane cel afisat.
Eu ma refeream de cerere la la acest stock, mai precis pt MTX UNI, sunt si eu interesat, mai e vreo sansa sa ajunga in Martie?
Nu sunt sanse sa ajunga in martie. Sper ca la sfarsitul lui aprilie sa intre in stoc. Plecate sunt, dar cat fac pe drum, nu se stie sigur. Spun si eu ce aud, ca nu depinde de mine nimic. :(

Avatar utilizator
mannnix
Mesaje: 177
Membru din: Mie Iul 21, 2010 20:03
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de mannnix »

Dan Mitranescu scrie:
CIB scrie:Am vazut ca modelul actual de MTX14 (3,9m-3,75lb) a devenit indisponibil pe magazinul on-line. Cand credeti ca o sa fie disponibil noul model? Va aparea in martie?
Atat noul model de 14 ( UNI ) cat si restul stocului de MTX14 vor veni in martie. Sunt pe drum, dar mai mult nu stiu sa spun.
Pretul pe MTX14 ramane cel afisat.

Pe unde au ajuns? :))


Sent from my iPhone using Tapatalk
Butucea Adrian

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de viper28 »

Banuiesc ca nu ne poti da o data aproximativa cand vor ajunge? Suntem curiosi si in cautare de lansete noi :))

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de Dan Mitranescu »

viper28 scrie:Banuiesc ca nu ne poti da o data aproximativa cand vor ajunge? Suntem curiosi si in cautare de lansete noi :))
In "luna mai" este tot ce stiu. :)

Avatar utilizator
viper28
Mesaje: 893
Membru din: Vin Noi 23, 2012 0:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de viper28 »

Ceva poze sau date tehnice? Un teaser sa ne faca sa asteptam. Momentan nu am lansete, dar daca ochiul meu vede ceva frumos, mai astept pana in "luna mai". :)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de Dan Mitranescu »

viper28 scrie:Ceva poze sau date tehnice? Un teaser sa ne faca sa asteptam. Momentan nu am lansete, dar daca ochiul meu vede ceva frumos, mai astept pana in "luna mai". :)
Materialele sunt de ultima generatie ( au modificat tabelul lui mendeleev ) si dau o adaptabilitate perfecta atunci cand lanseta se incarca cu 50g , dar si cand arunca 200g. Ceva de vis. Special concepute pentru asa ceva, ca asta a mai ramas de conceput special in lumea lansetelor.
Pelicula de finisare creeata in cuptoare tricameraleautoclavante are rol phihoterapeutic si trateaza momentele in care nu prindem pesti. Este rezultatul multor pescari de la noi care aveau nevoie de asa ceva in momentele grele.
Merge ? :D

Nici eu nu stiu decat vorbe. Nu prea imi plac mie astea, totusi :
- actiunea la 14 ( UNI ) a fost mutata putin spre varf. Am inteles ca lanseta permitea asta fara sa apara puncte critice.
- mandrinele sunt fixate "pe viata", (dupa ce i-am abitionat pe chinezi ca sunt primii, daca reusesc ) .
- TOP este frumoasa, pentru ca nu ai ce sa gresesti cu panza 3k. Eu am vrut putere suplimentara , dar a iesit si treaba asta...

Avatar utilizator
black fish
Mesaje: 636
Membru din: Sâm Ian 26, 2013 11:28
Puncte: 0
Localitate: galati

Re: NU MAI CUMPARATI MTX CLASS SI MTX 14 !!!!!!!

Mesaj de black fish »

Dan Mitranescu scrie:
viper28 scrie:Ceva poze sau date tehnice? Un teaser sa ne faca sa asteptam. Momentan nu am lansete, dar daca ochiul meu vede ceva frumos, mai astept pana in "luna mai". :)
Materialele sunt de ultima generatie ( au modificat tabelul lui mendeleev ) si dau o adaptabilitate perfecta atunci cand lanseta se incarca cu 50g , dar si cand arunca 200g. Ceva de vis. Special concepute pentru asa ceva, ca asta a mai ramas de conceput special in lumea lansetelor.
Pelicula de finisare creeata in cuptoare tricameraleautoclavante are rol phihoterapeutic si trateaza momentele in care nu prindem pesti. Este rezultatul multor pescari de la noi care aveau nevoie de asa ceva in momentele grele.
Merge ? :D

Nici eu nu stiu decat vorbe. Nu prea imi plac mie astea, totusi :
- actiunea la 14 ( UNI ) a fost mutata putin spre varf. Am inteles ca lanseta permitea asta fara sa apara puncte critice.



- mandrinele sunt fixate "pe viata", (dupa ce i-am abitionat pe chinezi ca sunt primii, daca reusesc ) .
- TOP este frumoasa, pentru ca nu ai ce sa gresesti cu panza 3k. Eu am vrut putere suplimentara , dar a iesit si treaba asta...
sa vina o data , ca stau cu banii si imi tremura mana sa nu ii cheltui.......
colac peste pupaza mai bat si concursurile la usa :mrgreen:
Cand esti mort nu stii ......e greu pentru cei din jur , la fel si cand esti prost......

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”