PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Lucian Mustățea »

Salut Dan,

Mă numesc Lucian și sunt din Brașov, nu doresc să-ți fac reclamă dar pot să te asigur în nume personal că am cumpărat de la magazinul tău multe produse cu marca menționate anterior, pe care le-am folosit în partide de pescuit recreativ și concursuri, constatând că sunt de bună calitate. Cu siguranță raportul calitate-preț este excepțional și nu cred că este cazul să-i răspunzi unui om care are o opinie diferită. Respect ceea ce faci și te felicit. Cu respect, Lucian BV.
Nume utilizator schimbat din lucfish

ciprianradu
Mesaje: 282
Membru din: Sâm Dec 18, 2010 21:27
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de ciprianradu »

din pacate cam rare prin Brasov produsele, nu Lucian?
Imagine

Avatar utilizator
Lucian Mustățea
Mesaje: 318
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 20:30
Puncte: 0
Localitate: Brașov

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Lucian Mustățea »

Așa este Ciprian, am comandat telefonic multe produse, care mi-au venit prin curierat și am fost personal în București la magazin, unde am fost sevit de soția lui Dan. Din păcate se mai găsesc pescari care fac comentarii legate de calitatea produselor comercializate de Dan, acestea fiind nereale.
Nume utilizator schimbat din lucfish

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de odsec »

produse bune ,doamna de nota 10+ DESI NU CUNOSC PERSONAL ,toate problemele rezolvate :!:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Dan Mitranescu »

Problema spomburilor cu balamaua a fost remediata. Acum este plina si nu se mai desface.

http://danmitranescu.ro/247-1297/RACHET ... RE-ALB.php
Fişiere ataşate
49895_spomb alb.jpg
49895_spomb alb.jpg (61.27 KiB) Vizualizat de 972 ori

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Dan Mitranescu »

Si varianta fara lumina a swingerelor MKM2 :

http://danmitranescu.ro/98-869/SWINGERE ... -VERDE.php
Fişiere ataşate
5650_mkm2 final verde.jpg
5650_mkm2 final verde.jpg (72.94 KiB) Vizualizat de 1802 ori

Avatar utilizator
Silviu.P
Mesaje: 82
Membru din: Mie Sep 25, 2013 17:45

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Silviu.P »

Dan Mitranescu scrie:Hai sa trecem peste acest eveniment cu ventilatorul :D si sa mai prezint un produs nou.
Mai bine spus este o mostra. Sunt aduse numai cateva bucati pe fiecare culoare.
Dupa parerea mea, isi face treaba foarte bine.
http://danmitranescu.ro/98-1292/SWINGER ... -VERDE.php

Am luat si eu un set de 4 saptamana trecuta. Arata foarte bine si la prima vedere nu par sa aiba probleme, dar inca nu am ajuns cu ei pe balta sa vad ce si cum.

Valigeta sau penar pentru ei o sa apara?


PS. Nu au sigla desenata, ca la cei mkm2! :)

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Dan Mitranescu »

Penarele vor veni, dar mai dureaza ceva. Nu stiu cat.

darius123
Mesaje: 682
Membru din: Lun Iun 21, 2010 0:43
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de darius123 »

Domnule Dan stima pentru tot ceea ce faceti, dar aveti o bila neagra la spomburile pe care le comercializati in magazin. Am cumparat impreuna cu niste prieteni 5 spomburi de la magazinul Dvs. si in week-end am avut ocazia sa le probam. Toate au ajuns la cosul de gunoi sau in apa dupa primele tentative de nadire cu ele.
Stiu ca sunt foarte ieftine, dar mai mult iti mananci nervii cu ele si pierzi foarte mult timp la fiecare lansare, sa stai sa le ansamblezi la loc, sa strangi arcul, etc.
Noroc ca am avut spombul original la mine si am putut sa imi dau nada in apa, ca daca ma bazam pe spomburile de la Dvs., probabil ca ramaneam cu galeata plina de nada.
Aceste spomburi chiar sunt o bataie de joc. Va stricati imaginea cu astfel de produse...
Folosesc destule produse de la Dvs. ( momitoare, plumbi, spod, etc) si sunt multumit de aceste produse. Sunt convins ca in viitor o sa remediati si aceasta problema, asa cum ati facut si cu celelalte ,, probleme'' .Stima

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: PRODUSE NOI HAKUYO 2014

Mesaj de Dan Mitranescu »

darius123 scrie:Domnule Dan stima pentru tot ceea ce faceti, dar aveti o bila neagra la spomburile pe care le comercializati in magazin. Am cumparat impreuna cu niste prieteni 5 spomburi de la magazinul Dvs. si in week-end am avut ocazia sa le probam. Toate au ajuns la cosul de gunoi sau in apa dupa primele tentative de nadire cu ele.
Stiu ca sunt foarte ieftine, dar mai mult iti mananci nervii cu ele si pierzi foarte mult timp la fiecare lansare, sa stai sa le ansamblezi la loc, sa strangi arcul, etc.
Noroc ca am avut spombul original la mine si am putut sa imi dau nada in apa, ca daca ma bazam pe spomburile de la Dvs., probabil ca ramaneam cu galeata plina de nada.
Aceste spomburi chiar sunt o bataie de joc. Va stricati imaginea cu astfel de produse...
Folosesc destule produse de la Dvs. ( momitoare, plumbi, spod, etc) si sunt multumit de aceste produse. Sunt convins ca in viitor o sa remediati si aceasta problema, asa cum ati facut si cu celelalte ,, probleme'' .Stima
Am mai primit sesizari in acest sens. Eu nadind numai cu firul la clips ( impactul cu apa este controlat altfel ) nu am fost deranjat de aceasta problema.
Nici nu am avut alta posibilitate pana acum sa sa aduc 80g de plastic la un pret corect. Chiar imi pare rau de situatie.

Cu aceste noi modele ( prezentate pe pagina anterioara, varianta alba ) sper sa se fi anulat si aceasta problema. Balamaua nu mai este facuta prin clipsare, ci prin ax de inbinare.
http://danmitranescu.ro/247-1297/RACHET ... RE-ALB.php
Fişiere ataşate
49895_spomb alb.jpg
49895_spomb alb.jpg (61.27 KiB) Vizualizat de 1693 ori

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”