scaun-pat

Moderator: Dan Mitranescu

Încuiat
profu007
Mesaje: 301
Membru din: Mar Apr 22, 2014 21:54
Puncte: 0
Localitate: curtea de arges

scaun-pat

Mesaj de profu007 »

Am vazut pe site un scaun-pat la pretul de 190 roni. Nu este scris nici o firma, nu ma derenjeaza, insa sunt date putine detalii: lungime in pozitie pat, sau imagine in aceasta pozitie, sau cea de fotoliu. Nu scrie nimic despre materiale.
Eu unul asta imi doresc un scaun in principal(sa fie cat mai confortabil, durabil) si uneori pt cateva ore sa il pot folosi ca si pat. Oare acest produs imi ofera aceste lucruri?

Singurul produs care l-am mai gasit este pat-scaun daiwa infinity, are rost comparatia, diferenta de pret este astronomica(pt mine)

multumesc

profu007
Mesaje: 301
Membru din: Mar Apr 22, 2014 21:54
Puncte: 0
Localitate: curtea de arges

Re: scaun-pat

Mesaj de profu007 »

profu007 scrie:Am vazut pe site un scaun-pat la pretul de 190 roni. Nu este scris nici o firma, nu ma derenjeaza, insa sunt date putine detalii: lungime in pozitie pat, sau imagine in aceasta pozitie, sau cea de fotoliu. Nu scrie nimic despre materiale.
Eu unul asta imi doresc un scaun in principal(sa fie cat mai confortabil, durabil) si uneori pt cateva ore sa il pot folosi ca si pat. Oare acest produs imi ofera aceste lucruri?

Singurul produs care l-am mai gasit este pat-scaun daiwa infinity, are rost comparatia, diferenta de pret este astronomica(pt mine)

multumesc
AS fi dorit mai multe produse: penar, geanta plumbi, alte cutii, dar vad ca nu sunt pe stoc multe produse. Cand vor intra din nou in magazin?

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DAN MITRANESCU”