CN 2014!!!

In acest forum pot scrie doar persoanele cu identitatea confirmata.
Încuiat
Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: CN 2014!!!

Mesaj de RazvanG »

cornelserbu scrie:
RazvanG scrie:nu am mai vb cu vladeanu la un telefon de ceva luni iar cu popescu nici macar :!:
inseamna ca te-au imbarligat prin telepatie :lol: :lol: :lol:
Nici macar atat :wink:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de oanavictor »

RazvanG scrie:Eu spun o singura vorba pe acest subiect si vreau sa fie inteleasa asa cum trebuie: S-a demonstrat pe parcursul anilor trecuti,ca pe tot ce a pus mana Vladeanu,a fost transformat in performanta.Echipe,concursuri,afaceri samd.
Este o parere strict personala si doresc sa fie considerata ca atare. :!:

1 echipe ............................apcr desfiintat
2 concursuri .......................campionatul national -scandal la fiecare editie ,campionatul national apcr --participare minima CU PESCARI ANONIMI ......
3 afaceri ...........................pe tot ce a pus mana a dus la faliment ca drept dovada a acceptat un loc de munca de la domnul popescu altfel nu prea mai avea ce sa puna pe masa ........si poate ne spune si datoriile pe la banci ........ce sa mai .........mai ceva decat tiriac si nicolae la un loc .........SUCCESUL INTRUCHIPAT ........revistele pe unde a fost sunt in faliment ,actuala apare la 2 luni ,pvtv merge brici cu filme straine .........mincinosii nu mai emite .........ASTA E ADEVARATUL OM DE SUCCES DIN ZILELE NOASTRE !!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Dan Mitranescu »

Pai atunci este bine ca a mers la Popescu ! :D

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Poate este calul troian de care este atata nevoie ! :D :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de oanavictor »

Dan Mitranescu scrie:Pai atunci este bine ca a mers la Popescu ! :D
pai eu am zis ca e rau !!!!!sa-i poarte si lui noroc la fel cum nea purtat si noua :idea: sa fie mascota si port 'bonheurul federatiei la fel cum a facut cu apcr-ul :!: asa sa -i ajute dumnezeu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de oanavictor »

Vladut Mateianu scrie:Poate este calul troian de care este atata nevoie ! :D :wink:

poate gloaba ......de care nu avem nevoie !!!!
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de Vladut Mateianu »

Andrei nu cred ca este terminat. Poate sa faca multe lucruri bune si sa ne scape de popescu...... totusi, este bine sa stam deoparte, neutrii, altfel riscam sa ne umilim si sa ingenunchem in fata lui popescu !
Se lupte ptr bani ? Sa se lupte, nu este treaba noastra.....
SI o sa vedeti ca vom putea participa la CN si fara sa fim inscrisi la federatie !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: CN 2014!!!

Mesaj de ionut72 »

@Andrei
adunarea generala trebuie sa fie lamurita care sunt costurile campionatlui national de pescuit la crap si ale lotului national si in ce consta calendarul crapist 2014.

nu alte amanunte - manse, lacuri, standuri, etc
In mod firesc nu se poate prima fara a 2-a! Sau, daca se poate, Adunarea Generala e o ... simpla adunatura, care doar da aparenta unei organizatii functionale. Cum pot "sa fiu lamurit" asupra unor costuri ale unui CN (si sa votez), daca eu nu stiu amanuntele: cate etape are, cate echipe sunt si cat costa fiecare, care sunt pistele propuse spre inchiriere si cat costa fiecare etc? Ca, din cate inteles, incepand cu anul acesta toate cheltuielile si pentru organizare si pentru participarea la CN si CM sunt sustinute de Federatie!

Ne poti prezenta si noua membri subcomisiei la crap?
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CN 2014!!!

Mesaj de andrei vladeanu »

@ ionut

este publicata si a aparut si pe aici pe la mai multe topicuri.

@ presedinti/reprezentanti cluburi

sunteti interesati de o discutie colocviala in care sa dezbatem acest subiect? eventual undeva in tara, sa zicem la brasov sau sinaia...

@ pescari/ interesati de fenomen

daca aveti intrebari si nelamuriri si vreti sa mi le adresati va rog sa o faceti. am sa le notez pe toate si am sa incerc sa raspund in emisiunea LIVE Carp Theatre de joi ora 20,00.
The One Team

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: CN 2014!!!

Mesaj de RazvanG »

oanavictor scrie:
RazvanG scrie:Eu spun o singura vorba pe acest subiect si vreau sa fie inteleasa asa cum trebuie: S-a demonstrat pe parcursul anilor trecuti,ca pe tot ce a pus mana Vladeanu,a fost transformat in performanta.Echipe,concursuri,afaceri samd.
Este o parere strict personala si doresc sa fie considerata ca atare. :!:

1 echipe ............................apcr desfiintat
2 concursuri .......................campionatul national -scandal la fiecare editie ,campionatul national apcr --participare minima CU PESCARI ANONIMI ......
3 afaceri ...........................pe tot ce a pus mana a dus la faliment ca drept dovada a acceptat un loc de munca de la domnul popescu altfel nu prea mai avea ce sa puna pe masa ........si poate ne spune si datoriile pe la banci ........ce sa mai .........mai ceva decat tiriac si nicolae la un loc .........SUCCESUL INTRUCHIPAT ........revistele pe unde a fost sunt in faliment ,actuala apare la 2 luni ,pvtv merge brici cu filme straine .........mincinosii nu mai emite .........ASTA E ADEVARATUL OM DE SUCCES DIN ZILELE NOASTRE !!!!
1 echipe ............................apcr desfiintat ( nu a fost desfiintat din cauza lui Vladeanu,el la un moment dat trebuia dizolvat atata timp cat locul lui era luat de Federatia care avea (mai mult sau mai putin) sa fie nascuta.

2 concursuri .......................campionatul national -scandal la fiecare editie ,campionatul national apcr --participare minima CU PESCARI ANONIMI ......
daca ne uitam,scandalurile au fost initiate de exact aceleasi persoane :wink:
3 afaceri ...........................pe tot ce a pus mana a dus la faliment ca drept dovada a acceptat un loc de munca de la domnul popescu altfel nu prea mai avea ce sa puna pe masa ........si poate ne spune si datoriile pe la banci ........ce sa mai .........mai ceva decat tiriac si nicolae la un loc .........SUCCESUL INTRUCHIPAT ........revistele pe unde a fost sunt in faliment ,actuala apare la 2 luni ,pvtv merge brici cu filme straine .........mincinosii nu mai emite

Senzorul vrei sa spui ca este afacere falimentara?
Locul de munca de la Federatie este cu un scop anume :wink:
Actuala apare la doua luni probabil ca este bilunara,pvtv nu este postul lui,de la Budapeste se trag sforile si Mincinosii a fost proiectul lui de care s-a ocupat Hossu mai tarziu.

Nea Victore,pe tot ce ai pus mana pana acum ,ai transformat in succes,nu ai dat chixuri in viata ta?
Hai sa vedem lasand personal vendeta la sfarsit sau pe alte fronturi,daca va fi ceva bun in toata chestia asta,nu-l sustin pe Popescu,sa fie clar asta insa hai sa vedem daca ultima carte a lui Vladeanu in pescuitul la crap,este si cea castigatoare pentru noi toti.
Stand pe forum si facand front impotriva lui Vladeanu,nu este solutia castigatoare,parerea mea.
Solutii a dat cineva pana acum ,asta in paralel cu Federatia?
Sau tot la AGVPS trebuie sa ne inchinam ca la Manitou,apropo Nea Victore,inafara de Oliviu Orhei care a fost sa spunem reprezentantul AGVPS-ului la festivitatea de premiere de anul trecut,a mai fost prezent cineva? Nu,daca-mi aduc eu bine aminte,nu a mai fost nimeni.Oare din toti banii incasati de la cluburile de pescuit pentru acel ''semicampionat al AGVPS'' ca nici macar braila nu o pot numi( asta ca nu au fost nici un fel de premii in bani si nici in echipamente),nu a putut nimeni sa deconteze banii de benzina pentru un oficial?????
Eu ca si pescar,vreau o solutie prin care sa strang o echipa si sa avem posibilitatea sa participam la un CN.Daca imi oferi acest lucru,eu vin cu cea mai mare placere si te asigur ca si coechipierul meu vine tot cu aceiasi placere si te asigur ca in postura noastra sunt foarte multi pescari cu mult mai buni decat mine sau Cosmin.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DESPRE COMPETITII FARA CLONE”