@competitii

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: @competitii

Mesaj de Dan Mateianu »

@Albert
de la tine nu prea ne intereseaza feedback-ul, imi pare rau.
cand o sa ai o alta atitudine si o sa scrii ceva constructiv atunci poate o sa iti iau in seama opiniile.
pana atunci nu stiu de ce te tot obosesti sa imi citezi fiecare postare, de pe fiecare topic..

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: @competitii

Mesaj de eugen dragnea »

Ii intreb si eu pe astia mai umblatii pe la concursurile din afara tarii, participa organizatorul/administratorul direct la concursurile proprii?
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2293
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: @competitii

Mesaj de Albert »

Bravo domn' administrator.
Mersi de raspuns, ti-a luat niste luni dar ai reusit sa spui ceva legat de subiect si sa lamuresti situatia.
Din textul consistent si argumentat pe care l-ai scris am inteles asa: userul obisnuit poate fii bataia de joc a oricui pe forumul pe care il pastoresti. Regulamentul, gdpr-ul si alte bazaconii sunt doar asa, sa fie.
In schimb daca dai banu' pe-un baner poti sa faci orice: sa injuri pe oricine, sa ai acces la conversarii care, conform regulamentului(lol) ar trebui sa fie private. Practic faci ce vrei aici.
Ma bucur ca ai lamurit chestia asta, era nevoie.
Stiu ca tu ca mare admin e esti superocupat, ai multe postari de sters la bazar pt ca nu respecta regulamentul(iar lol) si tre' sa stergi si postarile alea multe de la amaneți de la anunturile din prima pagina dar poate totusi iti faci timp si-mi raspunzi: e vorba de bani as a ca poate nu mai astept niste luni pana scrii ceva: cat e un baner aici? Vreau doua ca sa iau si eu la injurat pe cine si cat vreau eu. Si sa pot sa postez poze la competitii.
In alta ordine de idei, ce zice BRAT-ul, merge treaba? Sau vrei sa intreb eu? :)))

Avatar utilizator
Costin Tudora
Mesaje: 292
Membru din: Vin Iul 03, 2015 14:21
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: @competitii

Mesaj de Costin Tudora »

Albert scrie:
Sâm Aug 01, 2020 13:25
Bravo domn' administrator.
Mersi de raspuns, ti-a luat niste luni dar ai reusit sa spui ceva legat de subiect si sa lamuresti situatia.
Din textul consistent si argumentat pe care l-ai scris am inteles asa: userul obisnuit poate fii bataia de joc a oricui pe forumul pe care il pastoresti. Regulamentul, gdpr-ul si alte bazaconii sunt doar asa, sa fie.
In schimb daca dai banu' pe-un baner poti sa faci orice: sa injuri pe oricine, sa ai acces la conversarii care, conform regulamentului(lol) ar trebui sa fie private. Practic faci ce vrei aici.
Ma bucur ca ai lamurit chestia asta, era nevoie.
Stiu ca tu ca mare admin e esti superocupat, ai multe postari de sters la bazar pt ca nu respecta regulamentul(iar lol) si tre' sa stergi si postarile alea multe de la amaneți de la anunturile din prima pagina dar poate totusi iti faci timp si-mi raspunzi: e vorba de bani as a ca poate nu mai astept niste luni pana scrii ceva: cat e un baner aici? Vreau doua ca sa iau si eu la injurat pe cine si cat vreau eu. Si sa pot sa postez poze la competitii.
In alta ordine de idei, ce zice BRAT-ul, merge treaba? Sau vrei sa intreb eu? :)))
get a life ..
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

eugen dragnea
pescar de competitie
Mesaje: 1090
Membru din: Lun Ian 30, 2012 21:58

Re: @competitii

Mesaj de eugen dragnea »

Costin Tudora scrie:
Dum Aug 02, 2020 10:41
Albert scrie:
Sâm Aug 01, 2020 13:25
Bravo domn' administrator.
Mersi de raspuns, ti-a luat niste luni dar ai reusit sa spui ceva legat de subiect si sa lamuresti situatia.
Din textul consistent si argumentat pe care l-ai scris am inteles asa: userul obisnuit poate fii bataia de joc a oricui pe forumul pe care il pastoresti. Regulamentul, gdpr-ul si alte bazaconii sunt doar asa, sa fie.
In schimb daca dai banu' pe-un baner poti sa faci orice: sa injuri pe oricine, sa ai acces la conversarii care, conform regulamentului(lol) ar trebui sa fie private. Practic faci ce vrei aici.
Ma bucur ca ai lamurit chestia asta, era nevoie.
Stiu ca tu ca mare admin e esti superocupat, ai multe postari de sters la bazar pt ca nu respecta regulamentul(iar lol) si tre' sa stergi si postarile alea multe de la amaneți de la anunturile din prima pagina dar poate totusi iti faci timp si-mi raspunzi: e vorba de bani as a ca poate nu mai astept niste luni pana scrii ceva: cat e un baner aici? Vreau doua ca sa iau si eu la injurat pe cine si cat vreau eu. Si sa pot sa postez poze la competitii.
In alta ordine de idei, ce zice BRAT-ul, merge treaba? Sau vrei sa intreb eu? :)))
get a life ..
Din pacate a ajuns la o varsta la care doar mai poate cumpara "a life" ...
Dacă vreodată voi ţine capul jos, o voi face doar ca să-mi admir pantofii.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: @competitii

Mesaj de Dan Mitranescu »

@ Cealapa
Din pozitie de zero in vant, fantoma fara nicio raspundere a vorbelor pe care le spui, vii si imi analizezi mie viata si munca, imi denigrezi produsele in comparatie cu ale brand-uri, ma provoci repetat de ani de zile, in timp ce contributia ta pe acest forum este ZERO ! Asta in conditiile in care sunt unul care a spus multe in pescuitul la crap si are ce spune in continuare, nu un simplu idiot care se plictiseste pe acasa si incearca sa iasa din viata infecta pe care o are.
Eu ti-o trag la .... din cauza asta. :) Ai vazut pe cineva deranjat? Mai este un MEMBRU al forumului care si-o ia la .... din plin si nu e nicio problema. Nici nu se vaieta pe aici.
Nu mai pun ca dupa fiecare dialog cu tine imi cresc vanzarile. Am prieteni sau chiar amici de forum care ma banuiesc ca eu scriu cu fantoma asta numita albert, vazand si ei avantajele comerciale pe care le obtin.

In alta ordine de idei, ca tot vad ca stai cu regulamentul forumului in gura ( printre altele :wink: ), regulamentul este pentru MEMBRII , iar in limba romana :
membru [At: Persoană[/u] care face parte dintr-o colectivitate organizată. 2 smf Fiecare dintre persoanele sau unitățile care alcătuiesc o grupare sau o organizație socială, politică, culturală etc., considerată în raport cu aceste organizații Si: (înv) mădular (7)................

Tu esti o fantoma, nu un membru.
FANTÓMĂ, fantome, s. f. Arătare, nălucă, stafie, strigoi, fantasmă. ♦ Fig. Ceea ce are o existență fictivă.

Asa ca regulile sunt intre membrii si pentru membrii. Fantomele inghit .... sau scuipa :wink:

Dovedeste ca esti o persoana reala si promit ca nu-ti mai trag la .... . Pana atunci te rog sa ma lasi sa fac bani din relatia noastra. Ma simt ca un gigolo. :)

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: @competitii

Mesaj de Lucian SV »

De aia te ia lins tovarășul, că ai pus pesmet în scule, așa îți trebuie, huo😆😆😆😋!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”