Cotelici turnat cu praduiala

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Cotelici turnat cu praduiala

Mesaj de cameramanu »

cum eu m-anvart printre televiziuni si oameni de presa am aflat astazi printr-o intamplare de la o prietena buna de la cancan toata tarasenia cu articolul din ziar despre care am confirmarea certa ca a fost initiat si instrumentat de catre COTELICI DAN Ce zici Cotelici de Sorina I., stii cine este ?? daca nu i-ti spun eu , este fata cu care ai vorbit si careia i-ai trimis mailul cu datele problemei . apropos de unde ai inventat povestea aia cum ca te-au lucrat sa nu mergi la campionatul mondial . bai baiatule nu mai ignora tratamentul dat de medici si ia-ti dimineata medicamentele ca altfel cine stie ce dracu bazaconie mai torni pe la ziare

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Cotelici turnat cu praduiala

Mesaj de petre iulian »

daca ai si dovezi ar fi bine . Chiar am avut o discutie cu cineva din LRC ca daca cineva din "tabara LRC" a "turnat" la ziarul Can-Can o sa renunte la acesta liga.
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Cotelici turnat cu praduiala

Mesaj de oanavictor »

Deoarece Cotelici nu poate scrie aici ca sa-si recunoasca vinovatia ,am sa spun eu povestea adevarata asa cum mi-a spus-o el .

Da este adevarat ca a cumparat un aparat foto de la Andrei Vladeanu ,acel aparat cu care Andrei a facut poza cu Marius Din la Tancabesti [acea poza care a aparut in cancan ]
Odata cu aparatul a intrat si in posesia cardului cu mai multe poze printre care si cea din revista [cea cu Marius Din]
Cand a vazut pozele care erau pe card ,sa dus la cancan si in schimbul unui ''acord verbal'' :lol: :lol: a obtinut pentru liga dreptul de organizare al campionatului national ,calificarilor pentru campionatul mondial,sponsorizare pentru deplasarea lotului in Anglia , echipament de prezentare inscriptionat de cancan cat si bilete de avion in barter de la aventuri la pescuit :lol: :lol:
Poza cu Oana revista cancan a cumparat-o in schimbul unui borcan de'' foie gras''si a unei sticle de Armagnac de la Andrei Vladeanu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: Cotelici turnat cu praduiala

Mesaj de cameramanu »

TI-AI TRAS MOCA HANORAC
SI ARATI CA UN MACAC
FACI CONCURSURI CU NISSAN
CA ESTI VEDETA DE CANCAN

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”