Dezvaluiri "incendiare"

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de razvan u. »

Andrei Ionita:
http://badorgood.com/membri/krimson.
Falsurile grosolane nu se pun. :twisted:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de carpmaster »

:lol: :lol: :lol: imi place topic , continuati... :lol:
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

victorash
Mesaje: 370
Membru din: Lun Mai 29, 2006 9:42

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de victorash »

:lol: :lol: :lol:
mai bine faceti si voi o emisiune de cancanuri/gaguri pe balta..va dau io pe canal :lol:
..complet uluit de cata prostie exista...in lume!

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de Andrei I »

Milionar excentric

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de razvan u. »

Ardey Zakuskyn, nici nu stii ce pierzi, pardon, ce urmeaza. :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :lol:
In link-ul de mai jos, un alt membru marcant al forumului, la aflarea vestii ca se muta in Romania si isi dedica viata pescuitului la crap(e cel de la perete):
http://www.youtube.com/watch?v=kWn6i6jCaoc
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de Andrei I »

Ce ti-ar mai fi placut tie sa fi acolo..sub toti :D


... adevarul despre mine AICI: http://www.worldsgreatestbusinessmind.c ... M%7CCreate :D :D
Milionar excentric

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de razvan u. »

23 mai 2009
Andrei Ionita si trupa Blaxy Girls - au participat la "parada homalailor"

200 de persoane au participat, sambata 23 mai, in ultima zi a festivalului Gayfest, la parada desfasurata in centrul Capitalei. Lesbiene, homosexuali , bisexuali ,trisexuali ,curve ,zoofili ,unguri ,boschetari ,aurolaci ,caini maidanezi si travestiti au protestat impotriva celor care ii discrimineaza si ii hartuiesc.

"Nu am suferit niciodata din pricina faptului ca sunt Gay si nu am avut retineri sa recunosc cand a trebuit sa confirm asta. Particip la Gay Fest pentru ca prezenta mea conteaza, pentru ca traiesc intr-o Romanie care trebuie sa accepte ca drepturile mele nu pot fi incalcate si am toate motivele din lume sa fiu dezamagit de tara in care locuiesc" a declarat Ionitza la inceputul paradei.

In 1998, Andrei Ionita, fiind prezent la repetitiile pentru festivalul Mamaia, l-a descoperit pe Mihai Traistariu cu care a inceput colaborarea FRICHI FRICHI in proiectul numit Valahia. Despartirea trupei Valahia a avut loc atunci cand Dorin T (al treilea membru al trupei) a adus in "familie" o bata baseball pe care numai Mihai a reusit sa o propteasca in partea dorsala.
Dupa aceasta despartire, "proiectul" Valahia a fost continuat cativa ani de catre Dorin T. si Mihai T. prin turnee, in spatele cortinei, rapid prin Wc de la trenurile de persoane; iar Costi s-a transformat intr-un “cautator de talente”. Rezultatele au aparut imediat prin cunoasterea celor 5 travestiti care au format trupa Blaxy Girls. Manelarul Ionitza a descoperit intai pe Rucsy, fiind impresionat de gura (vocea) si talentul lui, apoi au fost cooptati si ceilalti membri ai formatiei.

Primul single Blaxy Girls, `If you feel my love` a iesit pe piata in iulie 2008, bucurandu-se de foarte mare succes in randul ... Nominalizarea travestitilor la Eurovision cu piesa "Dear mama" a fost un soc pentru toata lumea. Daca ajungeau la Moscova sustinatorii acestora aveau pregatit un baner prin care incurajau Romania pe la spate.

La parada Andrei purta o peruca blonda si a mers tot timpul in spatele lui Naomi, poate poate se descheie siretul la tenesi si se apleaca.

La incheierea paradei Andrei insotit de Naomi si cu Blaxy Girl au plecat la o petrecere privata unde manelarul abia asteapta sa ia microfonul in mana si sa faca "Auuuuuuuuuuu Viata mea" in timp ce Naomi ii baga sulu' de bani in chilotzi.

Sursa: promoveaza-muzica.blogspot.com
Mie personal nu prea imi vine a crede, da sa vedem acum. :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:
C. S. PELICANUL

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de carpmaster »

hahaha filmare e de la o scoala din turcia care poarta NUMELE MEU :lol: :lol: :lol: :lol:

nu stiam ca sint asa de iubit in turcia sa da numele meu pe institutii hehehehehehehe
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de Andrei I »

Milionar excentric

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dezvaluiri "incendiare"

Mesaj de razvan u. »

In urma dezvaluirilor recente, Andrei Ionita s-a retras la Manastirii Neamt si Arhim.
Speram cu totii sa isi gaseasca pacea interioara. :lol: :lol:
http://stmn.lx.ro/2009/gherasim/gherasim.htm
C. S. PELICANUL

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”