Discutii - concurs Alexandria

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de DumiD »

stan madalin scrie:Primaria poate sa incaseze banii de la toate echipele in prima zi .
Este obligata sa-i restituie in 30 zile .
:shock: : :o :o
altfel ce, ii ridica DNA-ul? cred ca's ocupati cu spaga de 90 de bulioane a lui Vanghelie, cativa zeci de eventuali tepuiti cu cativa zeci de lei se trec la "diverse"...

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de bogdan5 »

Eu as contacta primaria sa stiu daca este concurs pe bune, caterinca sau joc piramidal.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Discutii - concurs Alexandria

Mesaj de george tomescu »

eu cred ca o sa anunte anularea concursului, dupa care anunta altul, pt localnici
... si cu afis pe usa primariei ...
CS APS

Avatar utilizator
Dan Savin
Mesaje: 126
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de Dan Savin »

Pana sa deschis la trezorerie locurile se ocupase deja , cred .

dany30
Mesaje: 250
Membru din: Sâm Dec 17, 2011 20:41
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de dany30 »

O mare mizerie este organizarea acestui concurs ...nu se respecta lista de intentie..nimic...
Probabil ca concursul in sine va fi la fel!
FELICITARI organizatorului SI consiliului local !

Avatar utilizator
spider2007
Mesaje: 11
Membru din: Mar Mar 25, 2014 9:25

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de spider2007 »

mihaih scrie:Incepand de astazi se pot efectua platile in contul RO44TREZ60621160250xxxxx deschis la trezoreria Alexandria sau la casieria Primariei Alexandria.
Numarul de locuri s-a majorat de la 20 la 25 de locuri..
Ordinea inscrierii in concurs este ordinea de pe extrasul de cont in trezorerie.

Buna ziua ,

Sa inteleg ca cele 23 de echip care au platit deja , pana la ora 10:30 , s-au trezit asa de dimineata dupa Sarbatoarea Floriilor , bine ca nu au baut :roll: )si au facut o claca la caseria Primariei Alexandria !

La ora 7 astazi se posteaza anuntul si cele 23 de echipe la ora 10:30 au avut timp sa citeasca anuntul si sa plateasca taxa ! :twisted: :twisted:

Credeam ca manevrele tari si combinatiile sunt in Bucuresti , dar m-am inselat !


Sa va fie rusine ! Celor care accepta astfel de marlanii !!


Daca ati ajuns sa faceti asa ceva inainte sa inceapa concursul imi pare bine ca nu mai particip !
Oricum sforile sunt trase si la concurs !

Imi pare rau de imaginea primarului , l-am intalnit de multe ori la balta si este un om minunat !

Ati reusit sa-l manjiti si pe el cu gainarismele voaste !

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de bogdan5 »

Romanul e fiert dupa chilipir...iluzia plescarelii il determina sa devina cea mai dulce gasca.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

mihaih
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 112
Membru din: Mar Mar 25, 2014 8:29

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de mihaih »

spider2007 scrie:
mihaih scrie:Incepand de astazi se pot efectua platile in contul RO44TREZ60621160250xxxxx deschis la trezoreria Alexandria sau la casieria Primariei Alexandria.
Numarul de locuri s-a majorat de la 20 la 25 de locuri..
Ordinea inscrierii in concurs este ordinea de pe extrasul de cont in trezorerie.

Buna ziua ,

Sa inteleg ca cele 23 de echip care au platit deja , pana la ora 10:30 , s-au trezit asa de dimineata dupa Sarbatoarea Floriilor , bine ca nu au baut :roll: )si au facut o claca la caseria Primariei Alexandria !

La ora 7 astazi se posteaza anuntul si cele 23 de echipe la ora 10:30 au avut timp sa citeasca anuntul si sa plateasca taxa ! :twisted: :twisted:

Credeam ca manevrele tari si combinatiile sunt in Bucuresti , dar m-am inselat !


Sa va fie rusine ! Celor care accepta astfel de marlanii !!


Daca ati ajuns sa faceti asa ceva inainte sa inceapa concursul imi pare bine ca nu mai particip !
Oricum sforile sunt trase si la concurs !

Imi pare rau de imaginea primarului , l-am intalnit de multe ori la balta si este un om minunat !

Ati reusit sa-l manjiti si pe el cu gainarismele voaste !
Nu este nici o manevra. Cei care au fost interesati de concurs au venit si au platit.
Ai sa ramai surprins ca sunt si din Bucuresti destui care au pus mana pe telefon si au sunat un prieten s-au o ruda ca sa vina sa plateasca in locul lor iar altii s-au si deplasat la Alexandria ca sa plateasca la casierie.

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de bogdan5 »

Nu este nici o manevra. Cei care au fost interesati de concurs au venit si au platit.
Ai sa ramai surprins ca sunt si din Bucuresti destui care au pus mana pe telefon si au sunat un prieten s-au o ruda ca sa vina sa plateasca in locul lor iar altii s-au si deplasat la Alexandria ca sa plateasca la casierie.
Nea...
Pentru achitarea taxei de participare ai dat un nr. de cont, nu ai pomenit nimic de plati la casierie, bla, bla. Dai inainte cu tupeu.
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Catalin.B
Mesaje: 3
Membru din: Mar Mar 03, 2015 20:01

Re: CUPA ALEXANDRIEI LA CRAP EDITIA III 11-14 IUNIE 2015

Mesaj de Catalin.B »

Incepand de astazi se pot efectua platile in contul RO44TREZ60621160250xxxxx deschis la trezoreria Alexandria sau la casieria Primariei Alexandria.
Numarul de locuri s-a majorat de la 20 la 25 de locuri..
Ordinea inscrierii in concurs este ordinea de pe extrasul de cont in trezorerie.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”