INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de dajackal »

Nu inteleg cum vrei sa conduci toti pescarii din tara in conditiile in care limba romana are multe necunoscute pentru tine.

Popescu Stefan
Mesaje: 807
Membru din: Mar Ian 19, 2010 20:46

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de Popescu Stefan »

dajackal scrie:Nu inteleg cum vrei sa conduci toti pescarii din tara in conditiile in care limba romana are multe necunoscute pentru tine.
Nu ai cum sa intelegi.

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de dajackal »

In general nu inteleg analfabetii ...
va rog nu incepeti cu jigniri... v-a raspuns pe tonul intrebarii.

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Domnule Simescu,
Personal nu puteți adera la federație. :) Clubul din care face-ți parte, o poate face. Cererea de afiliere și documentele necesare le gasiti pe web site-ul federatiei sectiunea Statute și Regulamente,

Am inteles
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

dajackal scrie:Nu inteleg cum vrei sa conduci toti pescarii din tara in conditiile in care limba romana are multe necunoscute pentru tine.
Daca mesajul este trimis dupa I PPONE sau dupa HTC poti sa ai surpriza cand citesti mesajul sa-ti apara patrate sau limiute , nu a scris gresit , tehnologia este de vina
lacul Draghiceni jud. olt

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de Vladut Mateianu »

Vali, s-ar putea ca in curand sa adere tot APCR-ul la Federatie, chiar daca unora nu o sa le convina. In curand, dupa indepartarea "cancerului" si in APCR va exista vot democratic si neinfluentat de interese meschine ! :evil: Apoi, cum vor hotari majoritatea presedintilor, asa se va face.... adica exact cum trebuia sa fie, cum hotarasem la inceput, la Sinaia. :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
SIMESCU VALENTIN
Mesaje: 262
Membru din: Lun Oct 11, 2010 21:52
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de SIMESCU VALENTIN »

Vladut Mateianu scrie:Vali, s-ar putea ca in curand sa adere tot APCR-ul la Federatie, chiar daca unora nu o sa le convina. In curand, dupa indepartarea "cancerului" si in APCR va exista vot democratic si neinfluentat de interese meschine ! :evil: Apoi, cum vor hotari majoritatea presedintilor, asa se va face.... adica exact cum trebuia sa fie, cum hotarasem la inceput, la Sinaia. :wink:
Vladut in viata trebuie sa te feresti de fraierii smecheriti , voi sunteti de vina ca ia-ti dat putere , cand eram mai tanar si eu am luat un fraier langa mine si cand sa vazut cu saci in caruta sa dus la militie si ........, asta este , tot voi trebuie sa eliminati cancerul , eu personal m-am atasat de acest sport si mi-as dori sa nu renunt la el niciodata :wink: :wink: :wink:
lacul Draghiceni jud. olt

Razvan Mihuta
Mesaje: 13
Membru din: Mie Iul 06, 2011 23:50

Re: INFIINTAREA FEDERATIEI ROMANE DE PESCUIT SPORTIV

Mesaj de Razvan Mihuta »

Popescu Stefan scrie: Ai avut ocazia sa ma cunosti? Web-ul rapitori.ro este fieful Ligii Romane de spinning. Cum oare o sa reactioneze indivizii respectivi când LRS, datorita faptului că organizeaza competitii fără să fie autorizată, este in proces de dizolvare? Asa cum o să fie si APCR.
Iată dovada:

http://portal.just.ro/InstantaDosar.asp ... MDA1MjkyOA**
Popescule, esti atat de las incat ai bagat capul in pamant de cand ai pierdut procesul cu indivizii din LRS ?
Vino si da explicatii ! Spune-le si crapistilor cum ai pierdut procesul de dizolvare a LRS !

Pentru cei interesati de subiect, solutia o gasiti aici: http://portal.just.ro/InstantaDosar.asp ... MDA1MjkyOA**

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”