Intrebare moderator site Liga

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de gor965 »

Eu sincer mi-as fi dorit sa nu se ajunga cu discutiile pana in punctul in care s-a ajuns ! Sti cum se spune ...macar sa lasi un loc de buna ziua ...dar dupa ultimele dezbateri imi aduc aminte de-o replica potrivita situatiei , a unui militian, dintr-un film romanesc (Occident parca ) : Bai ,apucati-va mah de munca ...apucati-va de munca ,ca daca stati degeaba , va vin idei !!! :lol:
Toate cele bune tuturor !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de Vladut Mateianu »

gor965 scrie:
Eu n-am spus ca NU VAD IP-ul ci ca NU POT SA-L VERIFIC (sa-l compar ,sa pot stabili identitatea reala a unui utilizator)! :wink:
Termenul de clona l-asi atribui doar daca respectivul mai are pe forum un cont pe un nume real ...altfel il iau drept un simplu user (un nick-name) si daca nu-mi incalca regulamentul nu am ce-i face !

George, aici cred ca ai mintit.... :oops: Userul Pescar Topala are acelasi id cu userul Orhei, si tu sti bine asta...Daca vrei, iti trimit pe privat ip-ul lui Orhei, ptr a il confrunta cu Pescar Topala. Dar te-as sfatui sa nu mai pierzi timpul ptr ca deja am facut eu cercetarea, iar din postarile"celor doi" o sa vezi acelasi stil....
Deci, te rog sa iei masurile pe care le-ai anuntat, daca ai curaj... :roll:

PS Urat tratamentul la care a fost supus Razvan "Shimano" doar ptr ca si-a exprimat o opinie personala, pe un site care s-a anuntat a fi liber.... :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de gor965 »

Vladut Mateianu scrie:
gor965 scrie:
Eu n-am spus ca NU VAD IP-ul ci ca NU POT SA-L VERIFIC (sa-l compar ,sa pot stabili identitatea reala a unui utilizator)! :wink:
Termenul de clona l-asi atribui doar daca respectivul mai are pe forum un cont pe un nume real ...altfel il iau drept un simplu user (un nick-name) si daca nu-mi incalca regulamentul nu am ce-i face !

George, aici cred ca ai mintit.... :oops: Userul Pescar Topala are acelasi id cu userul Orhei, si tu sti bine asta...Daca vrei, iti trimit pe privat ip-ul lui Orhei, ptr a il confrunta cu Pescar Topala. Dar te-as sfatui sa nu mai pierzi timpul ptr ca deja am facut eu cercetarea, iar din postarile"celor doi" o sa vezi acelasi stil....
Deci, te rog sa iei masurile pe care le-ai anuntat, daca ai curaj... :roll:

PS Urat tratamentul la care a fost supus Razvan "Shimano" doar ptr ca si-a exprimat o opinie personala, pe un site care s-a anuntat a fi liber.... :evil:
Vladut ,ai cuvantul meu ca nu mint si cei 2 nu au acelasi IP !...si daca-ti fac dovada ,te costa 10 kg de 1016 sa le donez la Dunare ! :lol:
Nu stiu daca ai apucat sa citesti postarea initiala a lui Razvan (poate ca unora le-ar fi placut sa ramana in forma originala :wink: ) dar te rog sa ma crezi ca asa ceva nu se face public ,decat daca esti in razboi declarat cu persoana in cauza ...iar moderatorul iti permite (unul dine ei...de obicei ,al' mai al draqu) ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de Vladut Mateianu »

Ai MP cu ip-urile userului Orhei. Poti sa verifici, dar te asigur ca nu este cazul....omul recunoaste public ca el este Topala....plus ca se vede de la o posta, dupa stil...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de Genes Florin »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eu nu te cred, domnul este un diplomat :wink:
Balta Puiesti

TOPALA
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 02, 2010 21:07

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de TOPALA »

MAI COPII DE CE NU VA VEDETI DE TEBURILE VOASTRE ? CONTEAZA ASA MULT CINE SUNT, SAU CUM GANDESC ?
No name, no face, no number.
Oli-Orhi

Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de petre iulian »

TOPALA scrie:MAI COPII DE CE NU VA VEDETI DE TEBURILE VOASTRE ? CONTEAZA ASA MULT CINE SUNT, SAU CUM GANDESC ?
-----------

mai nou am auzit ca eu as fi :D :D
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de RazvanG »

Mai mult cine esti ca de gandit ...sigur nu gandesti :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de gor965 »

Nea Topala ,ia ghici cati rasturnati din caruta (la Caracal :D ) cunosc eu , care scriu de la un capat la altul cu majuscule ...inca de la primele postari ?! :wink: 8)
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Intrebare moderator site Liga

Mesaj de Vladut Mateianu »

Georgele tata, cu tot respectul, dar s-a ales praful de topicul pastorit de tine ! De ce accepti sa fi calcat in picioare si permiti accesul la atatea clone ? :oops: Sunt penibili, se vede de la o posta cine este in spatele lor.... Pacat ca le faci jocul.... :(
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”