Intrebari despre CN

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
crapmikaze
Mesaje: 208
Membru din: Joi Oct 10, 2013 16:03
Puncte: 0
Localitate: Targoviste

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de crapmikaze »

Stefan Popescu scrie:Confirm prezenta la Targ.
https://m.youtube.com/watch?v=Dfam-Juv_jU

Avatar utilizator
nit_matias
Pescar de competitie
Mesaje: 938
Membru din: Lun Sep 12, 2011 15:40
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de nit_matias »

Stefan Popescu scrie:Confirm prezenta la Targ.
Dragi pescari faceti-va repede vizitele medicale, atestatele, avizele de prinzator de peste, permisul de pescuit, notificarea privind eliberarea pestilor si orice alte documente necesare organelor de control.
Niteanu Matei
http://mateiniteanu.blogspot.ro/
PB:20.3

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de DumiD »

Stefan Popescu scrie:Confirm prezenta la Targ.
Raspunzi si la intrebari in persoana sau te faci ca ploua ca aici? Ca am si eu o singura intrebare : De ce nu a mai organizat federatia campionatul national de pescuit la crap din 2015? Nu de aia s-a infiintat? Na, ca-s doua! Bem si o sticla de vin daca vrei, ca eu n-am bancuri ca-n SV

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Anti FRPS »

Stefan Popescu scrie:Confirm prezenta la Targ.
Ce mai vinzi de prin casa ca sa-ti faci bani de drum ? :lol:
Te-au mai albit unii de flegme acum ceva timp ,iti este dor din nou de o "baie de multime" ? :lol:

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de DumiD »

Domnilor, daca nu reusiti sa dovediti un pensionar cu mustata decat cu flegme si zmardoiala...no comment

Stefan Popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1786
Membru din: Joi Iun 07, 2012 12:14

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Stefan Popescu »

DumiD scrie:
Stefan Popescu scrie:Confirm prezenta la Targ.
Raspunzi si la intrebari in persoana sau te faci ca ploua ca aici? Ca am si eu o singura intrebare : De ce nu a mai organizat federatia campionatul national de pescuit la crap din 2015? Nu de aia s-a infiintat? Na, ca-s doua! Bem si o sticla de vin daca vrei, ca eu n-am bancuri ca-n SV
Federatia a organizat in fiecare an Campionatele nationale si a acordat titlurile de Campioni nationali. Faptul ca tu nu stii, nu insemna ca nu a organizat. Cu toate talpile care au incercat unii sa le puna.
Dar, la cei care au facut asa ceva, la va veni si ziua scadentei. Si este aproape.

Anti FRPS
Mesaje: 434
Membru din: Dum Feb 19, 2012 14:36

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Anti FRPS »

Stefan Popescu scrie: Federatia a organizat in fiecare an Campionatele nationale si a acordat titlurile de Campioni nationali. Faptul ca tu nu stii, nu insemna ca nu a organizat. Cu toate talpile care au incercat unii sa le puna.
Dar, la cei care au facut asa ceva, la va veni si ziua scadentei. Si este aproape.
Bai limbistule , chiar esti jegos in ultimul hal ! Pe cine crezi tu ca minti cu tupeul asta de boschetar ?
Jegule ,cand ai organizat CN de Crap in 2016 si 2017 ? :lol:

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de bogdanpesc »

Ai bre nea Fane....chiar asa ne faci prosti in fata?
Poate le-ai organizat in somn si ai uitat sa le faci publice(visele umede)
La faza asta chiar ca ai nevoie de o consultatie de specialitate....te-ai facut de ras ..grav
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de Alexandru Popescu »

Stefan Popescu scrie:
DumiD scrie:
Stefan Popescu scrie:Confirm prezenta la Targ.
Raspunzi si la intrebari in persoana sau te faci ca ploua ca aici? Ca am si eu o singura intrebare : De ce nu a mai organizat federatia campionatul national de pescuit la crap din 2015? Nu de aia s-a infiintat? Na, ca-s doua! Bem si o sticla de vin daca vrei, ca eu n-am bancuri ca-n SV
Federatia a organizat in fiecare an Campionatele nationale si a acordat titlurile de Campioni nationali. Faptul ca tu nu stii, nu insemna ca nu a organizat. Cu toate talpile care au incercat unii sa le puna.
Dar, la cei care au facut asa ceva, la va veni si ziua scadentei. Si este aproape.

Daca asa este, unde au fost publicate? unde putem vedea cine au fost campionii nationali, cum ii cheama din ce oras sunt. Unde a avut loc competitia, regulamentul, etc. Am nevoie sa ma pregatesc pentru urmatorul. Nu locuiesc in tara si vin special pentru asa ceva. PROMIT! si cu 3000 de eur in plus....
...

bogdanpesc
Pescar de competitie
Mesaje: 396
Membru din: Sâm Iun 23, 2007 18:57

Re: Intrebari despre CN

Mesaj de bogdanpesc »

Trebuie sa existe o explicatie logica,ori s-a apucat de fumat chestii care ii afecteaza neuronul ori nu-si mai ia medicamentele ori ia doza dubla-tripla ...ceva trebuie sa fie
Nu ai cum sa postezi asa ceva daca esti normal la cap.Toata suflarea pescareasca stie ca nu ai organizat nimic in ultimii doi ani si tu sustii contrariu....esti incredibil...maine te crezi Napoleon si postezi aici ce batalii ai castigat....nasol coane Fanica ,nasol
Daca imi pare rau de ceva in viata asta,este ca nu am pescuit cat a vrut sufletul meu

bogdan constantinescu

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”