

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee
Multa puscarie o sa faci...Stefan Popescu scrie:Ar fi bine să urmăriți evoluția dosarului nr. 18806/3/2018 aflat pe rolul instantei Tribunalului București. S-ar putea să vă ajute să economisiți ceva bani și timp și să nu vă mai faceți iluzii.
Andrei, ai avut coliva federatiei in mana. Pacat ca n-ai mers pana la capat.andrei vladeanu scrie:E foarte simplu.
"Federațiile sportive naționale asigură reprezentarea României în competițiile sportive și în organismele internaționale la care sunt afiliate."
Legea educației fizice și sportului nr. 69/2000
Bai presedinte de carton, nu mai e demult un secret ca federatia ta de carton si-a mutat sediul la tribunal, numai ca, stim cu totii ce-ai castigat in urma proceselor... MM.Stefan Popescu scrie:Ar fi bine să urmăriți evoluția dosarului nr. 18806/3/2018 aflat pe rolul instantei Tribunalului București. S-ar putea să vă ajute să economisiți ceva bani și timp și să nu vă mai faceți iluzii.
E foarte simplu. În primul rand, Andrei nu avea nici o șansă să câștige procesul întrucât omul lui de la MTS cu care se înțelesese să boicoteze procesul a fost arestat pentru corupție.elgreco scrie:Andrei, ai avut coliva federatiei in mana. Pacat ca n-ai mers pana la capat.andrei vladeanu scrie:E foarte simplu.
"Federațiile sportive naționale asigură reprezentarea României în competițiile sportive și în organismele internaționale la care sunt afiliate."
Legea educației fizice și sportului nr. 69/2000
popescule, uite, Andrei este aici, nu vrei tu sa-i spui de ce a renuntat el (APCR ul) la proces? El nu stie ce stii tu.
Hai curaj... pe forumul ala unde boul de administrator (la cererea ta, ca tu asa stii sa combati), ii baneaza pe cei care te incomodeaza si acum nu mai are bani sa-si tina site-ul/forumul. Acolo urlai ca, Andrei a renuntat la proces de frica ca va face puscarie... Bineinteles ca postarile au fost sterse si userii banati.
Cum va suporta pamantul asta, leprelor?
De-aia sunteti in postura din ziua de azi...nu puteti intelege ca pescuitul de competitie n-a inceput la federatie, nu are nevoie de federatie si n-o sa fie limitat de federatie. Daca il aveti in fata pe Felix Roman cu doua randuri de medalii de aur de la mondiale, veti spune ca acesta NU EXISTA...ca nu e pescar de performanta pe motiv ca nu este legitimat in federatie, rezultatele nu sunt omologate de federatie, bla, bla, bla. Cu toate astea, sunteti constient ca omul are la gat medaliile forurului mondial la care aspirati sa va afiliati candva vrreodata, insa ptr. a pastra aparentele ii dati inainte cu: "cine nu-i in federatie, nu exista " !Stefan Popescu scrie:... Poți să-mi spui și mie un singur sportiv de performanță din toată adunarea de la Corbu? Unul singur, te rog!