PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Mesaj de Vladut Mateianu »

In atentia domnilor de la AGVPS, iata parerea a trei oameni (autonumiti conducatorii ligii )care acum doua zile erau cu milogeala pe la dvs. :

Cornel Serbu :

"@ Cornel

Bentu nu poate sa excluda pe nimeni pe vorbe, iar faptele-l depasesc total, asa ca lasa-l in agvps-ul lui ! "

Oana Victor :

"Cand sa postat decizia si regulamentul de desfasurare al competitiei ,CARDASIA DINTRE APCR SI TOVARASUL BENTU ERA DEJA ''PATENTATA ''si noi am fost pacaliti de vrajeala TOVARASULUI BENTU ,cum ca el va media corect si impartial aceste neintelegeri intre cele doua variante .
Am cazut in capcana intinsa de el ,insusindu-ne propunerea lui de a mai disputa inca o mansa finala ,lucru pe care nu l-a mai recunoscut la masa tratativelor .
PROMIT CA PE VIITOR AM SA FIU MULT MAI ATENT SI SA NU MAI CAD IN CAPCANA . "


"G6 nu a pierdut nimic,a reusit sa atraga atentia pescarilor la ilegalitatile care le face APCR ,la modul cum intelege APCR sa se consulte cu celelalte cluburi ,dar mai ales A DEMASCAT CARDASIA DINTRE APCR SI TOVARASUL BENTU ,LUCRU CARE NU SE PUTEA FACE DECAT PRIN ''CORUPTIE''


Florentin Iuga :

"Nu comentez "calitatea" AGVPS. Imi cunoasteti si voi si ei prea bine parerea. Din pacate, numai prin ei poate participa Romania la CM. Cine nu-i inghite de niciun fel, macar are un argument solid sa nu participe dar cine poate sa inchida ochii, nu ar trebui sa se foloseasca de acest pretext. E doar un monolog al meu si nu ma intereseaza discutiile pe tema AGVPS. Si asa mi-e greu sa le scriu initialele. :evil: "

Victor Oana :

"ATUNCI CAND OAMENI DEVOTATI IDEOLOGIC DESCOPERA CA NU ESTE POSIBIL SA-SI CASTIGE CAUZA INTR-O LUPTA DREAPTA ,CAND I-SI DORESC CU ORICE PRET PUTEREA ,FOLOSESC O ARMA TACTICA NUMITA
''SPAGA LA TOVARASUL BENTU ''
ASA AU AJUNS UNII DICTATORI ,DESPOTI ,TIRANI
."

"CAND VEDETI SA SE STRANGE LATUL SI NU AVETI CU CE JUSTIFICA TAXA DE PARTICIPARE SI CARDASIA [MITA ]CU TOVARASUL BENTU,RECURGETI LA MINCIUNI INTORTOCHEATE CA SA DISTRAGETI ATENTIA DE LA ADEVARATELE MOTIVE CARE AU STAT LA BAZA DISCUTIILOR ."


Si iata si raspunsul APCR-ului la aceste acuzatii :

Cornel Rosioru :

"Atrag atentia administratorilor acestui site din acest moment sa-l baneze pe Victor Oana.
In baza protocolului semnat de mine cu AGVPS m-am angajat sa nu aduc prejudici imagini AGVPS.
Nu admit ca Vicepresedintele AGVPS, Dl. Bentu Teodor sa fie jignit pe acest site. Cirdasie si mita sunt acuze extrem de grave.
Oana le poate afirma oriunde, nu aici.
Dl. Bentu probabil ii va cere probe.
Totul a ramas scris. Nu mai poate nega aceste afirmatii. "


Va multumesc pentru atentie.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Mesaj de Vladut Mateianu »

Intre timp , AGVPS-ul a luat o decizie. Decizie pe care prietenul Serbu a mirosit-o de la inceput cand mi-a declarat telefonic :

"liga asta s-a nascut moarta....nu are nicio sansa cu unul ca florentin iuga la pupitru....."

Acum poate ca o sa inteleaga "partenerii" lui(daca exista asa ceva) de ce domnul Serbu Cornel a participat la sedinta APCR-ului.....si sper sa inteleaga si zicala " cu curu' in doua luntrii..." ........... :oops: :oops: :oops:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

tite
Mesaje: 102
Membru din: Joi Noi 02, 2006 10:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Mesaj de tite »

Vladut Mateianu scrie:Intre timp , AGVPS-ul a luat o decizie. Decizie pe care prietenul Serbu a mirosit-o de la inceput cand mi-a declarat telefonic :

"liga asta s-a nascut moarta....nu are nicio sansa cu unul ca florentin iuga la pupitru....."

Acum poate ca o sa inteleaga "partenerii" lui(daca exista asa ceva) de ce domnul Serbu Cornel a participat la sedinta APCR-ului.....si sper sa inteleaga si zicala " cu curu' in doua luntrii..." ........... :oops: :oops: :oops:
Vladut se intelege din ce ai scris ca-l vreti inapoi pe Serbu????

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Mesaj de Vladut Mateianu »

eu nu pot sa vorbesc decat in numele meu personal.
Nu numai ca nu il mai vreau, dar consider ca este cel mai mare combinator si imbarligator din lumea pescuitului...om cu doua fetze....

Din punctul meu de vedere, voi lua masurile necesare ca acest personaj sa nu mai interactioneze foarte des cu pescarii...sti tu, cand un mar este stricat, exista sanse mari sa le strice si pe cele din jur.....

Ps George(Tite), nu te-ai convins ca am dreptate ? :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

nastratin hogea
Mesaje: 10
Membru din: Mar Dec 15, 2009 16:53

Re: PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Mesaj de nastratin hogea »

in mod normal nu ar mai tebui primiti sa participe la campionatul national cei care au luptat mereu ca acest campionat sa nu se desfasoare niciodata. serbu nu are echipa, este si batran si bolnav. oana nu are talent de pescar iar membri clubului ii sunt impotriva, dorind propiul club afiliat la apcr. florintin iuga este de forma scos la inaintare, conduce un club in care pe locul intai este hotia si furatul la concursuri, lucru cere ia facut pe membri initiali ai acestui club sa plece in masa ! dan cotelici este un nebun idealist, dar fara bani si membri in club, iar radu badica este departe de fenomen fiind folosit doar ca sa iasa la numar. asa ca nu este nici o pierdere pentru pescuitul romanesc. va rog sa se tina cont si de parerea mea, un om care se doreste sa raman anonim deoarece are prieteni dintre cei enumerati mai sus.
Metallica per sempre !
www.666devil.com

Avatar utilizator
carpmaster
Mesaje: 388
Membru din: Mar Oct 07, 2008 14:53
Puncte: 0
Localitate: bucharest
Contact:

Re: PAREREA DOMNILOR OANA SI SERBU DESPRE AGVPS

Mesaj de carpmaster »

haios nickname ul :lol:
nastratin hogea
shame is a quality that (unfortunately!) most people dont have...
Bora Burak

B.C.C.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”