Polemici popesciene59 concurs Cenusaru

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de popescu59 »

Bine Boss corect e normal sa nu afle pescarii ce se petrece pe la concursurile astea . Sa se duca in cap la concursuri pe astfel de balti .de ce sa stie cum se organizeaza si cum se desfasoara .

goanga78
Mesaje: 512
Membru din: Mar Apr 30, 2013 20:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti,sectorul 3

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de goanga78 »

RBT ,informeaza-te inainte sa vorbesti sau taci.S-a pescuit pana la sfarsit pe acel stand. Ai inteles ? Cat despre parerea ta ca eu sau altul(Popescu, Georgescu sau altul) suntem sau nu pescari ....ma abtin.Eu unul am fost acolo si mi-am dat o parere sincera dar probabil este greu sa intelegi ca mai sunt si oameni care platesc si au dreptul sa-si expuna o parere pe forum. Nu trebuie sa fim toti de aceeasi parere.Am incerat sa-ti explic elegant ce cred eu si ce cred si altii care poate nu expun pe acest forum. Eu cred ca mai este mult de lucrat la aceasta balta si raman la aceasta parere.Fir intins sa ai !!!

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de popescu59 »

Adevarul spus direct SUPARA intodeauna , tot ce am relatat aici este purul adevar si consider ca pescarii trebuie sa fie informati .

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de gabi1 »

popescu59 scrie:Adevarul spus direct SUPARA intodeauna , tot ce am relatat aici este purul adevar si consider ca pescarii trebuie sa fie informati .
Pe mâna cealaltă ți-ai tatuat minciog?!?...la Rahova sau în armată???
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

goanga78
Mesaje: 512
Membru din: Mar Apr 30, 2013 20:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti,sectorul 3

Re: DESFASURARE CUPA CENUSARU - EDITIA III - 28-30 OCT 2016

Mesaj de goanga78 »

Salut, Baronule ai mare dreptate. Ma bucur sa mai sunt si oameni inteligenti.Inseamna ca Romania nu moare.Nu am nimic personal cu administratia baltii ,am subliniat faptul ca am participat la un concurs pe o balta nepregatita inca pt. un concurs de valoare decenta. Am respectat concursul asa cum a fost el pana la capat, colegii mei pescuind in continuare cu toate ca trebuia sa te uiti cu lupa la daca se misca swingerul.Stima Baronule . Popescule ,ai perfecta dreptate din punctul meu de vedere,asta nu inseamna neaparat ca eu am dreptate .Este forum de pescari si ar trebui sa ne respectam si sa ducem lucrurile in interesul nostru adica spre mai bine.Stima

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Polemici popesciene59 concurs Cenusaru

Mesaj de Vladut Mateianu »

Nu va mai grabiti sa judecati oamenii, fiecare este liber sa faca ce vrea pe banii lui si pe timpul lui !
Ca la orice concurs, sunt si nemultumiti, este dreptul lor sa-si posteze parerile ! Mai ales in cazul de fata, cand echipa lui Dan a continuat concursul, a plecat doar un pescar, fara sa influenteze cu nimic desfasurarea ! Ca o paranteza, nu inteleg de ce trebuie sa fie echipe de 3 sau 4 pescari la concursuri unde se prinde slab sau moderat, echipele in pescuit trebuie sa fie de 2 ! Mai mare rusinea cand vezi concursuri individuale la Doripesco castigate cu peste 500 kg, iar pe la noi echipe de 3-4 pescari termina cu 15-16 kg ! Repet, de ce ? Ptr bani ?


PS. Nae, iti inteleg opinia(nu si modul de exprimare), doar ca tu nu poti fi impartial. Cenusaru este balta concurenta cu "celebra" balta Lazar pe care incerci sa o promovezi tu. (parea mea este ca este ingropata inainte de a se naste) Deci, mai bine vorbeste cu patronul Sebi sa-si PLATEASCA DATORIILE si apoi continua cu postarile pe Crapmania, bineinteles, de promovare, nu de comentarii negative...
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Sorin Calin
Mesaje: 126
Membru din: Joi Ian 15, 2015 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Polemici popesciene59 concurs Cenusaru

Mesaj de Sorin Calin »

Se vede clar antireclama care se face acestei balti ...???? Dc??? De la cineva care din cate inteleg nici macar nu a fost prezent la acest concurs??? ...
Nume utilizator schimbat din domnitoru'

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Polemici popesciene59 concurs Cenusaru

Mesaj de Vladut Mateianu »

Sorin Calin scrie:Se vede clar antireclama care se face acestei balti ...???? Dc??? De la cineva care din cate inteleg nici macar nu a fost prezent la acest concurs??? ...
Ai explicatia mai sus ! :!:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

martinik
Mesaje: 248
Membru din: Mie Iul 09, 2008 20:30
Puncte: 0
Localitate: buc

Re: Polemici popesciene59 concurs Cenusaru

Mesaj de martinik »

Nu mai guitza nimeni acum de Cenusaru ???
V-a cam taiat bass-ul popularea asta de toamna.....
Bravo administratiei si asteptam primavara sa transpiram !

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Polemici popesciene59 concurs Cenusaru

Mesaj de Vladut Mateianu »

martinik scrie:Nu mai guitza nimeni acum de Cenusaru ???
V-a cam taiat bass-ul popularea asta de toamna.....
Bravo administratiei si asteptam primavara sa transpiram !
Ce populare ? Unde sunt pozele si detaliile ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”