Senzor Planet cauta fieldtesteri !

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Senzor Planet cauta fieldtesteri !

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie:Va rog sa lasati topicul doar ptr cei interesati.
Păi să mă scuzi Vlăduț, tu postezi de două ori modul de contact și unii se fac că nu înțeleg de față cu toată lumea. E ca în bancul ăla cu ”da cine a început”! Când citești așa ceva nu ți se pare normal să-ți sară caterinca din tastatură?
Tocmai a nins și mai trebuie zbânțuit și traficul pe aici! :D

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Senzor Planet cauta fieldtesteri !

Mesaj de Albert »

Eu am intrebat chestii concrete, nu contact. Poate mai sunt ai altii ca mine care vor sa stie daca merita sa-si faca un cont pe facebook ca se se incadreze, de asta am.intrebat aici, nu pe mail.
Moldovene vad ca te bagi in seama numai unde e rost de mocangeala..o chienzarie, un sac de bile la 100RON anuntat de doi ani si de care inca nu se stie nimic..grea iarna ai acolo la tini.
Vladuț, serios, daca tot anunti ceva anunta cu subiect si predicat. Nu inteleg de ce n-o faci, nu e ca si cum ar fi ceva de ascus..

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Senzor Planet cauta fieldtesteri !

Mesaj de Vladut Mateianu »

Albert scrie:Eu am intrebat chestii concrete, nu contact. Poate mai sunt ai altii ca mine care vor sa stie daca merita sa-si faca un cont pe facebook ca se se incadreze, de asta am.intrebat aici, nu pe mail.
Moldovene vad ca te bagi in seama numai unde e rost de mocangeala..o chienzarie, un sac de bile la 100RON anuntat de doi ani si de care inca nu se stie nimic..grea iarna ai acolo la tini.
Vladuț, serios, daca tot anunti ceva anunta cu subiect si predicat. Nu inteleg de ce n-o faci, nu e ca si cum ar fi ceva de ascus..
Incerc sa-mi fac o echipa de fieltesteri. De aceea prefer sa discut cu fiecare in parte, pe mail. Nu este nimic de ascuns, doar ca nu ii pot baga pe toti in aceiasi oala. Astept prezentarea ta pe mail daca chiar esti interesat ! :D
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Senzor Planet cauta fieldtesteri !

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie: Incerc sa-mi fac o echipa de fieltesteri. De aceea prefer sa discut cu fiecare in parte, pe mail. Nu este nimic de ascuns, doar ca nu ii pot baga pe toti in aceiasi oala. Astept prezentarea ta pe mail daca chiar esti interesat ! :D
Ăsta chiar îi bătut în cap dacă nici a treia oară nu pricepe ce citește! :oops:

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Senzor Planet cauta fieldtesteri !

Mesaj de Albert »

Moldovene, poate inveti ceva din ce scriu pe aici, sa nu te mai faci de cacao peste tot pe unde scrii.
Eu procedez ardeleneste: masor de 10 ori si tai o data.
Cand aleg sa ma implic in ceva vreau sa au toate informatiile posibilie.
In cazul de fata am ales sa discut pe forum, ca de aia suntem aici.
Ca sa vezi, am aflat ceva nou:
Pe langa feisbuc si cont aici, treaba se face pe caprarii. In continuare nu am aflat drepturi, beneficii si obligatii dar deja nu prea mai pare atractiv, cel putin pentru mine. La fel, cred ca mai elegant si constructiv era un post/anunt in care sa fie prezentate absolut toate informatiile da' nah, asta-s eu.
Spor la recrutat si testat! :)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”