sunt tare-n toate !

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: sunt tare-n toate !

Mesaj de claudiue »

cameramanu scrie:La Multi Ani Moshare ! poate la anul o sa facem o filmare cu o organizare adevarata de concurs sa le aratam cum se face chestia asta cu profesionalism . mai nasol este ca carpodromul unde te-ai afirmat a ramas fara materie prima fiindca nea Albastroiu a vandut tot baboiu la Tancabesti dar ne scoatem noi in alta parte, am vazut ca te-ai aciuit pe la Chiroiu . Eu ti-am spus ca te admir , intotdeauna ai stiut sa iei pulsul cum trebuie si sa te lipesti unde e loc , meserie !
Inca o data La Multi Ani si cat mai multe cupe vandute , oricum ai dat lovitura cu ele , ti-a mers mintea , eu am dat 19.000 Eur pe o presa de stopere (adusa tocmai din Yucatan )dar au iesit prea scurte si prea moi asa ca nu am reusit sa le valorific intre crapisti pentru ca ajungeam caterinca lor asa ca le-am vandut la deseuri si asa sa dus de rapa o investitie in care am avut mare incredere luand ca exemplu succesul avut de tine cu cupele de nadire.
Te salut si poate la anul ne vedem colegi in clubul pe care vreu sa-l infiintez .

p.s. voi avea si balta , pe care voi monta gratare si boluri pentru coji de seminte !
Hai ca esti penibil rau ! Cine te-a creat pe tine ca si clona nu are simtul umorului!
Deci mai bine te-ai autoexclude!

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: sunt tare-n toate !

Mesaj de cameramanu »

@ claudiue


stiu ca nu am simtul umorului dar nu ma las , scriu , filmez , fac emisiuni , fac nade , fac echipe , fac cluburi , fac , fac , fac .... dar de unde nea bumbescule ? :lol: oricum sunt tare de tot la pat si e moarte femeile dupa mine
LA MULTI ANI MOSHARU !!!

mosharu'
Mesaje: 64
Membru din: Vin Iun 12, 2009 8:20
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: sunt tare-n toate !

Mesaj de mosharu' »

multumesc baieti de urare :D
sanatate maxima voua si famililor voastre va doresc. :!:
@cameramane, traiasca baietii care au umor :wink:

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: sunt tare-n toate !

Mesaj de cameramanu »

si tu sa traiesti frate Moshare ca esti tare si ai simtul umorului , Traiasca cupele de nadit si hidrobioanele :D :D

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”