TAXE MOARA VLASIEI 2 PE ANUL 2009

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
Sionut
Mesaje: 963
Membru din: Joi Dec 11, 2008 22:15
Puncte: 0
Localitate: Popesti

Re: TAXE MOARA VLASIEI 2 PE ANUL 2009

Mesaj de Sionut »

CLAUDIU COZMA scrie: Matty care a pescuit langa mine a "greblat" balta toata ziua cu lingurite si table si a prins o stica de 3.5 kg si un strapazan , iar partenerul lui a luat o stiuca 7.560 kg :shock: si un strapazan , (Matty a promis ca pune aici poze cu stiuca ) in rest au mai fost cativa "spectatori". 8)
eu zic ca poti sa incerci pentru ca merita .
Pana le pune aici,
se pot vedea la urmatoarea adresa.
http://www.pescar-sportiv.ro/forum/viewtopic.php?t=1515
CS APS

Avatar utilizator
odsec
Mesaje: 684
Membru din: Vin Apr 29, 2005 14:10
Puncte: 0
Localitate: Odorhei

Re: TAXE MOARA VLASIEI 2 PE ANUL 2009

Mesaj de odsec »

in primul rind vreau sa multumesc generozitatea dl.Petcu Victor,(baieti din cluj)noi am pescuit numai cu bile ,in noaptae de sambata la ora unu am luat o salonta de +10,am mai prins duminica pe la 10 una de 5,40 si cam atat stiu ca e cam putin dar am pescuit numai cu boiles tare de anul trecut,erau baieti care dadeau cu momitor si porumb si au prins mai bine ca noi ,incodata multumim dl.Victor ati dovedit ca sunteti domn !!

vijeliosul
Mesaje: 311
Membru din: Lun Feb 20, 2006 1:26
Puncte: 0
Localitate: balta
Contact:

Re: TAXE MOARA VLASIEI 2 PE ANUL 2009

Mesaj de vijeliosul »

cine vrea la rapicios pe moara sa mearga cu incredere...are marfa nea Victor :wink: ... eu am fost sambata si am dat printre sute de "catarge" HAHAHA dar si asa am pacalit 2 stiuci pana in 8 kile si 3 salaiasi la 1,2-1,6kg.... tot pestele a fost eliberat... JUR! HAHAHAHAHA :wink: :D Care vrei asistenta profesionista la rapitor nu ezita sa ma cauti :twisted: :lol: :wink:
prind cat prind si cand nu mai prind inseamna ca am secat lacul :)

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”