Belachan pentru Delta Dunarii

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de Calin Visoianu »

ionut72 scrie:Calin, ai spus "serie limitata". Poti da mai multe detalii?
Adica primul lot a insemnat doar 350 de kg, din care deja s-au vandut cam 150kg. Am considerat ca este suficient pentru inceput. Din punctul meu de vedere, din sezonul 2014 Delta au mai ramas sept. si oct. Daca vom avea cereri care vor depasi acest stoc, in mod sigur vom mai rula.
Doctor Fishing

nicu 1982
Mesaje: 1
Membru din: Lun Sep 29, 2014 16:16

Re: Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de nicu 1982 »

Super bile, super partida pe Hermes Peris. Nu as crede ca sunt numai pentru Delta, ca eu am rupt pestele cu ele si la Tibrin si la Peris. Oricum, cred ca am fost primul care a avut curaj sa le testeze( pe banii mei, normal).
Fişiere ataşate
20140913_074321_resized2.jpg
20140913_074321_resized2.jpg (34.93 KiB) Vizualizat de 2111 ori

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de Calin Visoianu »

Mai sunt in stoc doar 80 kg din editia promotionala ale acestor boiliesuri care au pretul de vanzare de 35lei/kg.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de osc1or »

Si eu am cumparat cateva kg bune pt un concurs pe Hermes, dar am tras unul din cele mai proaste locuri de pe balta, am nadit totusi 2-3 kg pe un loc care l-am considerat eu fierbinte, dar nu a produs nici un peste..

In orice caz, accord incredere maxima acestor bile si pt urmatoarea partida.
Critic echilibrat

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2693
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de PallBogdan »

nicu 1982 scrie:Super bile, super partida pe Hermes Peris. Nu as crede ca sunt numai pentru Delta, ca eu am rupt pestele cu ele si la Tibrin si la Peris. Oricum, cred ca am fost primul care a avut curaj sa le testeze( pe banii mei, normal).
Felicitari pentru partida! Am si eu o intrebare vis a vis de curajul tau... Pe banii cui vroiai sa faci aceste teste?!


Sent from my iPhone using Tapatalk

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de elencu »

Salut! Am fost pe Teiu cu 3 kg/24 ore si mi-au dat rezultate foarte ok. N-am avut peste peste 11kg, dar oricum in ziua aia a fost cel mai mare crap pe balta. Ma duc si in week-end-ul asta tot cu bilele de la Doctor Fishing si duminica seara revin cu poze. Nu stiu cum naiba au ajuns la pretul asta, dar la 35 de lei, sa te tot duci pe balta. E adevarat ca ambalajul la punga nu e profi. Ieri am trecut pe la magazinul lor si am gasit bilele ambalate la galeti de 3kg. Mi se pare ca este mult mai ok. Bravo baieti! Sunteti printre singurii care se gandesc si la noi astia mai fara cascaval.

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2693
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de PallBogdan »

ImagineImagineImagineImagine


Sent from my iPhone using Tapatalk

PallBogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2693
Membru din: Dum Iul 06, 2014 12:48
Puncte: 0
Localitate: Pitesti
Contact:

Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de PallBogdan »

Doar belachan! 36 ore, 28 de crapi, 140 kg, tot pe Teiu, dar nu bilele de la doctor fishing... Oricum, sper sa apuc sa le testez si eu anul asta pe Teiu! Fire intinse!


Sent from my iPhone using Tapatalk

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: Belachan pentru Delta Dunarii

Mesaj de elencu »

Am revenit dupa partida din zilele trecute de la Teiu asa cum am promis.
Bilant final obtinut impreuna cu prietenul meu Costi de la Drobeta: 36 de ore, 340 kg, cel mai mare 13,2 kg, 3 crapi intre 10 si 11kg, un singur peste sub 5kg, ponderea cea mai mare crapii de 6-8kg.
Multumim lui Calin care a trecut pe la standul nostru si ne-a dat cateva sfaturi care ne-au fost de mare folos.
Multumim bilelor Belachan marca Doctor Fishing. O partida cu adevarat reusita.
Fişiere ataşate
4.jpg
4.jpg (59.94 KiB) Vizualizat de 1302 ori
31.jpg
31.jpg (54.69 KiB) Vizualizat de 1302 ori
2.jpg
2.jpg (58.08 KiB) Vizualizat de 1302 ori
1.jpg
1.jpg (57.62 KiB) Vizualizat de 1302 ori

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”