doctorfishing.ro

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

doctorfishing.ro

Mesaj de Calin Visoianu »

Ne-ati vizitat recent? Magazinul online Doctor Fishing a îmbracat straie noi pentru clientii sai.
Site-ul magazinului are de câteva ore o interfată nouă, sperăm noi mai atractivă si, de ce nu, mai prietenoasă.

Vouă cum vi se pare?
http://www.doctorfishing.ro
Doctor Fishing

Avatar utilizator
Romeo Dumitru
Mesaje: 243
Membru din: Vin Aug 17, 2012 9:14
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de Romeo Dumitru »

Big Like

EcoFish
Mesaje: 21
Membru din: Dum Feb 16, 2014 16:57

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de EcoFish »

Din partea mea e mai ok, pt ca e mai odihnitor ochiului decat background-ul vechi care era pe negru. Cred ca ati luat o decizie inteleapta. Bravo.

Avatar utilizator
mirceamrc28
Mesaje: 869
Membru din: Sâm Apr 17, 2010 12:43
Puncte: 0
Localitate: Mioveni

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de mirceamrc28 »

util ar fi,daca tot ati schimbat fata site-ului,sa faceti o rubrica sau ceva de genul in care sa scrieti daca un produs este in stoc sau nu,sa stie lumea ce comanda!

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de viorel doloc »

...am o comanda, in derulare, din 10 mai(sambata) :oops: :oops: :oops:
Carp Passion

Avatar utilizator
Silviu.P
Mesaje: 82
Membru din: Mie Sep 25, 2013 17:45

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de Silviu.P »

Ar fi fost frumos sa fi anuntat, aici sau pe site, programul de Paste. Am fost azi dimineata sa iau ceva si surpriza, magazinul era inchis.

Adriann
Mesaje: 186
Membru din: Lun Iun 02, 2014 21:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de Adriann »

Silviu.P scrie:Ar fi fost frumos sa fi anuntat, aici sau pe site, programul de Paste. Am fost azi dimineata sa iau ceva si surpriza, magazinul era inchis.
idem, in 2 randuri am trecut pe acolo in timpul programului afisat pe pagina www si era inchis, fara vreun anunt pe usa sau ceva...
mai multa comunicare cu clientii va rog, ne pierdeti
Adrian Nita

cry2828
Mesaje: 53
Membru din: Vin Ian 03, 2014 20:48
Puncte: 0
Localitate: bacau

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de cry2828 »

Am primit azi un colet de la acest magazin si ...surpriza:o galeata de boiliesuri solubile era desfacuta ,clipsul care sigileaza capacul lipsea,era lipita cu scoci de jur imprejur,avea vreo 3 preturi lipite din care cel mai mic era ca acum 2 ani:((,si fara termenul de valabilitate pe produs desi producatorul, unul autohton il lipeste pe orice produs al lor.Deci clar e vorba de un produs expirat.Am scris un mail catre ei despre acest aspect insotit si de poze iar acum astept un raspuns din partea lor.

MarianC
Mesaje: 215
Membru din: Sâm Mar 31, 2012 11:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de MarianC »

cry2828 scrie:Am primit azi un colet de la acest magazin si ...surpriza:o galeata de boiliesuri solubile era desfacuta ,clipsul care sigileaza capacul lipsea,era lipita cu scoci de jur imprejur,avea vreo 3 preturi lipite din care cel mai mic era ca acum 2 ani:((,si fara termenul de valabilitate pe produs desi producatorul, unul autohton il lipeste pe orice produs al lor.Deci clar e vorba de un produs expirat.Am scris un mail catre ei despre acest aspect insotit si de poze iar acum astept un raspuns din partea lor.
Buna ziua,
Asa cum am discutat telefonic, am sa va reamintesc motivele pentru care produsul respectiv a ajuns in aceasta stare la dvs.:
- noi lipim cu scoci toate produsele care sunt livrate prin curier si se pot desface in timpul transportului
- sigiliu era desfacut deoarece find ultima cutie din magazin aceasta a fost testata de un client
- termenul de valabilitate este trecut de producator nu de magazinul nostru

Dupa cum am discutat telefonic va trimitem alt produs la schimb.

Va multumesc,
Marian Chelaru

cry2828
Mesaje: 53
Membru din: Vin Ian 03, 2014 20:48
Puncte: 0
Localitate: bacau

Re: doctorfishing.ro

Mesaj de cry2828 »

Daca produsul era desigilat, trebuia sa specificati acest lucru ,sau sa il mutati in rubrica de resigilate.Am platit un produs nou si il vreau ca atare.Expunerea spre vanzare sau VANZAREA de marfuri sau alte produse fara a fi insotite de termenul de valabilitate sau cu termenul depasit constituie contraventie potrivit legii din romania!!!Cam cat timp ar trebui sa astept sa primesc produsul pe care l.am comandat si PLATIT???

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”