Magazin Nou

Moderator: Calin Visoianu

Încuiat
Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin Nou

Mesaj de arsinel »

Au preturi destul de ok din ce am vazut. exemplu Rodpod Fox Stalker 570 ron si la BigFish 710-720 parca. Bravo!
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Magazin Nou

Mesaj de popescu59 »

Nu am nimic cu nimeni dar sa fim sinceri marfa ca la Bigfish nu are nimeni , daca se pun la punct cu stocurile on line devin lideri . Conteaza enorm de mult vinzarea on line fiindca multi clienti nu vor putea niciodata sa va calce pragul magazinului. Si problemele de la majoritatea magazinelor on line referitoare la actualizarea stocului sunt permanente. Unele magazine nici nu vor sa actualizeze stocurile fiindca stiu sigur daca nu ar avea pe site anumite produse nu ar mai deschide nimeni siturile lor on line, asa tin si ei acolo multe produse care poate nu le-au avut niciodata pe stoc , dar se multumesc ca au vizite la site si buzunarele goale.Asa ca cel mai bun sfat daca vreti intradevar sa deveniti competitivi pe piata faceti situl online cu actualizari zilnice la marfa si deabia atunci puteti sustine ca vrem sa fim competitivi. Nu gasesc in regula sa intrii pe un magazin on line si sa ti se spuna, mai devreme s-a dat ultima bucata, aceeleasi texte care le folosesc toti care nu au acces la anumite produse de mare cautare. Pot spune ca sistemul folosit de Totalfishing si Claumar este excelent si arata permanent realitatea din acele magazine , asa da magazin on line.

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Magazin Nou

Mesaj de Alexandru Mihai »

popescu59 scrie:Nu am nimic cu nimeni dar sa fim sinceri marfa ca la Bigfish nu are nimeni , daca se pun la punct cu stocurile on line devin lideri . Conteaza enorm de mult vinzarea on line fiindca multi clienti nu vor putea niciodata sa va calce pragul magazinului. Si problemele de la majoritatea magazinelor on line referitoare la actualizarea stocului sunt permanente. Unele magazine nici nu vor sa actualizeze stocurile fiindca stiu sigur daca nu ar avea pe site anumite produse nu ar mai deschide nimeni siturile lor on line, asa tin si ei acolo multe produse care poate nu le-au avut niciodata pe stoc , dar se multumesc ca au vizite la site si buzunarele goale.Asa ca cel mai bun sfat daca vreti intradevar sa deveniti competitivi pe piata faceti situl online cu actualizari zilnice la marfa si deabia atunci puteti sustine ca vrem sa fim competitivi. Nu gasesc in regula sa intrii pe un magazin on line si sa ti se spuna, mai devreme s-a dat ultima bucata, aceeleasi texte care le folosesc toti care nu au acces la anumite produse de mare cautare. Pot spune ca sistemul folosit de Totalfishing si Claumar este excelent si arata permanent realitatea din acele magazine , asa da magazin on line.
Ce legatura are una cu alta...de ce bagi Bigfish-ul in aceasta discutie...debitezi numai prostii.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Magazin Nou

Mesaj de popescu59 »

Nu vad de ce te-a deranjat comparatia cu Bigfish cred ca nu ai vazut ca am mai pomenit si alte 2 magazine concurente.
Poate nu stii dar pentru noi cei care nu locuim in Buc . magazinele online sunt totul , si cum lumina unui astefel de magazin in toata tara este magazinul online am facut o remarca referitoare la actualizarea stocurilor .Ce este atit de grav? S-au acest topic a fost deschis pentru ca noi cititori sa aplaudam si sa spunem bravo?Mai ales ca in trecut am facut o comanda online si cind la telefon au inceput sa imi spuna aia nu mai este cealalta s-a terminat in conjunctura cind pe site bine mersi produsele erau afisate. Am vazut ca cei de la magazin doresc sa afle cit mai multe dorinte ale cumparatorilor. Oameni citesc si daca vor considera ca le va prinde bine cea ce am dori noi cumparatori actioneaza daca nu ramin ca si pina acum si lupta din greu cu concurenta .Si cum concurenta in bucuresti este destul de mare cred ca parerile noastre de cum am dorii sa arate noua fata a unui magazin sunt bine venite .Mai ales cind se fac si livrari online.
Daca pentru tine este mai simplu sa mergi la mag e ok dar uite ca pentru noi cei care nu suntem din bucuresti magazinul online este singura varianta de a ne aproviziona cu produsele vindute prin acest magazin.

Avatar utilizator
ciupac
Mesaje: 359
Membru din: Joi Aug 18, 2011 9:11
Puncte: 0
Localitate: ROMAN

Re: Magazin Nou

Mesaj de ciupac »

Stima domnule Visoianu si felicitari pentru acest nou magazin,daca ve-ti reusi o actualizare a stocurilor ar fi super iar personal m-ar interesa niste pop up uri de belachan.Multumesc si spor la treaba!
Botoc Ciprian-Pescar de ocazie!!!

R.R. FISHING TEAM
pescar de competitie
Mesaje: 1379
Membru din: Mie Iun 24, 2009 20:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de R.R. FISHING TEAM »

popescu59 scrie:Nu vad de ce te-a deranjat comparatia cu Bigfish cred ca nu ai vazut ca am mai pomenit si alte 2 magazine concurente.
Poate nu stii dar pentru noi cei care nu locuim in Buc . magazinele online sunt totul , si cum lumina unui astefel de magazin in toata tara este magazinul online am facut o remarca referitoare la actualizarea stocurilor .Ce este atit de grav? S-au acest topic a fost deschis pentru ca noi cititori sa aplaudam si sa spunem bravo?Mai ales ca in trecut am facut o comanda online si cind la telefon au inceput sa imi spuna aia nu mai este cealalta s-a terminat in conjunctura cind pe site bine mersi produsele erau afisate. Am vazut ca cei de la magazin doresc sa afle cit mai multe dorinte ale cumparatorilor. Oameni citesc si daca vor considera ca le va prinde bine cea ce am dori noi cumparatori actioneaza daca nu ramin ca si pina acum si lupta din greu cu concurenta .Si cum concurenta in bucuresti este destul de mare cred ca parerile noastre de cum am dorii sa arate noua fata a unui magazin sunt bine venite .Mai ales cind se fac si livrari online.
Daca pentru tine este mai simplu sa mergi la mag e ok dar uite ca pentru noi cei care nu suntem din bucuresti magazinul online este singura varianta de a ne aproviziona cu produsele vindute prin acest magazin.
Buna asta cu livrari online ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Magazin Nou

Mesaj de popescu59 »

Ce este de ris cred ca tu cu siguranta cum vei avea nevoie de 2 plicuri cu ace te vei urca in avion si vei fugi imediat de la Timisoara direct la magazin in Bucuresti.

R.R. FISHING TEAM
pescar de competitie
Mesaje: 1379
Membru din: Mie Iun 24, 2009 20:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de R.R. FISHING TEAM »

popescu59 scrie:Ce este de ris cred ca tu cu siguranta cum vei avea nevoie de 2 plicuri cu ace te vei urca in avion si vei fugi imediat de la Timisoara direct la magazin in Bucuresti.
Nu ,draga ,o sa astept livrarea online. :lol: :lol: :lol: :lol:

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin Nou

Mesaj de alinteodor79 »

R.R. FISHING TEAM scrie:
popescu59 scrie:Nu vad de ce te-a deranjat comparatia cu Bigfish cred ca nu ai vazut ca am mai pomenit si alte 2 magazine concurente.
Poate nu stii dar pentru noi cei care nu locuim in Buc . magazinele online sunt totul , si cum lumina unui astefel de magazin in toata tara este magazinul online am facut o remarca referitoare la actualizarea stocurilor .Ce este atit de grav? S-au acest topic a fost deschis pentru ca noi cititori sa aplaudam si sa spunem bravo?Mai ales ca in trecut am facut o comanda online si cind la telefon au inceput sa imi spuna aia nu mai este cealalta s-a terminat in conjunctura cind pe site bine mersi produsele erau afisate. Am vazut ca cei de la magazin doresc sa afle cit mai multe dorinte ale cumparatorilor. Oameni citesc si daca vor considera ca le va prinde bine cea ce am dori noi cumparatori actioneaza daca nu ramin ca si pina acum si lupta din greu cu concurenta .Si cum concurenta in bucuresti este destul de mare cred ca parerile noastre de cum am dorii sa arate noua fata a unui magazin sunt bine venite .Mai ales cind se fac si livrari online.
Daca pentru tine este mai simplu sa mergi la mag e ok dar uite ca pentru noi cei care nu suntem din bucuresti magazinul online este singura varianta de a ne aproviziona cu produsele vindute prin acest magazin.
Buna asta cu livrari online ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
la el acele ies prin usb si bilele prin unitatea de dvd :lol:

R.R. FISHING TEAM
pescar de competitie
Mesaje: 1379
Membru din: Mie Iun 24, 2009 20:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de R.R. FISHING TEAM »

...sau poate,anul acesta se lanseaza pe piata ,serviciul de livrari Wireless!
:lol: :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”