Magazin Nou

Moderator: Calin Visoianu

Încuiat
Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Magazin Nou

Mesaj de arsinel »

Sa fie intr-un ceas bun!
Am vazut ca deschideti magazin in Bucuresti pe strada Lizeanu. Cand se da drumul la treaba ?
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Magazin Nou

Mesaj de Calin Visoianu »

Multumim pentru urare. Speram ca in 15 ianuarie vom fi gata. Din acel moment vom incerca sa facem si o campanie de promovare pe masura, astfel incat informatia sa ajunga cat mai repede la pescarii din Bucuresti, si nu numai. Noul magazin va sosi cu multe brand-uri noi in completarea celor pe care le importam pana acum si bineinteles cu preturi bune, mai ales la marcile consacrate.
Ne-ar fi de mare ajutor daca ne trimiteti aprecierea dumneavoastra privind locatia pe care am ales-o.
Va multumim si va uram An Nou Fericit!
Doctor Fishing

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Magazin Nou

Mesaj de Alexandru Mihai »

Calin Visoianu scrie:Multumim pentru urare. Speram ca in 15 ianuarie vom fi gata. Din acel moment vom incerca sa facem si o campanie de promovare pe masura, astfel incat informatia sa ajunga cat mai repede la pescarii din Bucuresti, si nu numai. Noul magazin va sosi cu multe brand-uri noi in completarea celor pe care le importam pana acum si bineinteles cu preturi bune, mai ales la marcile consacrate.
Ne-ar fi de mare ajutor daca ne trimiteti aprecierea dumneavoastra privind locatia pe care am ales-o.
Va multumim si va uram An Nou Fericit!
Salut,

Am trecut ieri pe langa magazin, acces rapid din toate directiile, la vedere, daca o sa aiba si de toate va fi un real succes.

Succes,
Maxx
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de Vladut Mateianu »

Felicitari ptr decizie Calin, era nevoie si de un Doctor in Bucuresti ! :wink: :D

Locatia este ok, dar , vorba lui Maxx, umple magazinul cu "bunatati" si vom fi toti prezenti la aprovizionare !

Spor la treaba !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
MeluCatelu
Mesaje: 131
Membru din: Mar Oct 16, 2012 19:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin Nou

Mesaj de MeluCatelu »

Sa fie intr-un ceas bun si sa va mearga bine!
Astept sa dati drumul la treaba si sper sa veniti cu preturi bune.
Referitor la zona: este ok,accesul este relativ bun.
Este super trist cand se bloceaza linia de tramvai si faci 20-30 de minute cu masina pe o disstanta pe care o strabati in 10 minute cel mult mergand pe jos :shock:
In orice caz asta este Bucurestiul asa ca pt "bastinasi" nu este ceva iesit din comun.
Ca fapt divers inaintea voastra a fost un magazin de electrice... :D
Va fi interesant de vazut cum va merge un magazin de pescuit in "districul" depozitelor de materiale de constructii si pompe funebre :)
In orice caz,va daresc mult succes si astept sa anunatati deschiderea oficiala!
Sigur va voi face o vizata la deschidere,sunteti locati la 15 minte de mers pe jos de mine asa ca....

Vanzari intinse!
C.S. CARP ZONE

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Magazin Nou

Mesaj de Calin Visoianu »

Multumim. Ne bucuram ca apreciati locul ales ca fiind ok. La baza deciziei de a deschide magazinul la aceasta adresa a stat faptul ca zona Bucur Obor are un istoric demn de luat in seama privind gasirea celor trebuincioase noua pescarilor. In ceea ce privesc "bunatatile" de care aminteste Vladut, ele vor exista cu prisosinta.

...si oricum Vladut, printre "bunatati", la raft va fi si o gama completa Senzor, ca altfel nu se poate.
Doctor Fishing

florin pocris
pescar de competitie
Mesaje: 1353
Membru din: Vin Sep 28, 2007 20:43
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de florin pocris »

Am vazut locatia....
Este cat se poate de buna zona...mai ales langa arhicunoscutul,sau mai bine zis arhicunoscuta zona"Obor".
Magazinul sper sa imi confirme asteptarile....ba chiar astept sa cumpar ceva de la dvs(un brolly).....daca vor fii preturile de pe site ..sau de ce nu ,un picut mai mici :mrgreen: cu atat mai bine,va voi calca pragul!
Sarbatori Fericite!

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Magazin Nou

Mesaj de Calin Visoianu »

Ca si pana acum, preturile de pe site vor fi permanent aceleasi cu cele din magazin. Pentru ca am fost "prinsi" cu pregatirile impuse de catre noul magazin, nu am mai avut timp ca sa aplicam obisnuitele reduceri de iarna. Asa ca...ele vor sosi odata cu inaugararea punctului de lucru din Lizeanu 25, si vor dura probabil pana prin martie. Oricum, va vom tine permanent la curent cu toate promotiile pe care le vom avea.

In acelasi timp, va asiguram pe toti ca ne va fi de mare ajutor orice sugestie privind ceea ce ati vrea sa gasiti in magazinul si pe site-ul Doctor Fishing. Cu alte cuvinte care va sunt nemultumirile. Va asiguram ca vom trata fiecare parere cu maxima seriozitate.
Va multumim.
Doctor Fishing

tengo
Mesaje: 8
Membru din: Vin Dec 28, 2012 19:28

Re: Magazin Nou

Mesaj de tengo »

Sfatul meu, cat mai multe consumabile (plumbi si arcuri Mitranescu, flotant si solubile Senzor, fire P-Line de la Coco, fire si carlige Katran de la Claumar) ca sa nu mai fim nevoiti sa strabatem tot Bucurestiul dupa ele ! La tarabe in Obor nu prea se gasesc... :(

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Magazin Nou

Mesaj de nicuB »

Calin Visoianu scrie:In acelasi timp, va asiguram pe toti ca ne va fi de mare ajutor orice sugestie privind ceea ce ati vrea sa gasiti in magazinul si pe site-ul Doctor Fishing. Cu alte cuvinte care va sunt nemultumirile. Va asiguram ca vom trata fiecare parere cu maxima seriozitate.
Va multumim.
huse mai ieftine pt patul royale xl, cumparat de la voi :)

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”