Mega Promotii

Moderator: Calin Visoianu

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

Dragi prieteni, incepand cu perioada Sfintelor Sarbatori de iarna si pana la sfarsitul lunii ianuarie, Doctor Fishing promite sa va uimeasca cu mega-promotii care va vor ajuta sa economisiti sume considerabile. Dar sa lasam laudele la o parte si sa trecem direct la treaba:
- Masa rulat Rekord Fishing-Italia, model standard - 63 Lei
- Masa rulat Rekord Fishing-Italia, model Long John - 29 Lei
- Reducere 20% la toate produsele marcii britanice NGT
- Reducere 20% la toate produsele Matrix Innovation
- Reducere 20% la toate produsele Carp-Zone Italia

Pentru toate cele 4 brand-uri amintite, Doctor Fishing detine statutul de importator exclusiv in Romania.
Va asteptam cu placere in magazinul nostru din Lizeanu 25, sector 2, Bucuresti, sau pe magazinul on-line.
Spor la cumparaturi!
Doctor Fishing

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de osc1or »

Ce program aveti in aceasta perioada?
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

Vineri 27 si luni 30 decembrie program 10.00-19.00
Doctor Fishing

elencu
Mesaje: 34
Membru din: Dum Mar 10, 2013 20:56

Re: Mega Promotii

Mesaj de elencu »

Mesele de rulat boiliesuri de la Rekord sunt cum erau inainte, dintr-o singura bucata, sau sunt modulare si trebuie sa le montezi tu ca cele de la Gardner?

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

elencu scrie:Mesele de rulat boiliesuri de la Rekord sunt cum erau inainte, dintr-o singura bucata, sau sunt modulare si trebuie sa le montezi tu ca cele de la Gardner?
Nici una din mesele de la REKORD FISHING-Italia nu sunt modulare, indiferent ca vorbim de modelul standard sau de modelul Long John. Cu alte cuvinte, nu aveti nimic de montat. Dupa ce o scoateti din cutie, nu va ramane altceva de facut decat sa incepeti sa o utilizati.
Doctor Fishing

arhanghelu
Mesaje: 60
Membru din: Mie Iun 09, 2010 10:17
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Mega Promotii

Mesaj de arhanghelu »

Cand deschideti magazinul pe 2014 ???

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

arhanghelu scrie:Cand deschideti magazinul pe 2014 ???
Incepand cu 3 ianuarie intram in program normal : de luni pana vineri, magazinul este deschis 10.00-19.00. Sambata program scurt, 10.00-14.00.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mega Promotii

Mesaj de osc1or »

am si eu o intrebare, preturile pt produsele NGT sunt valabile si pt produsele care nu le aveti pe stoc in acest moment? m-ar interesa un bac din acela de nada cu capac cu fermoar si am inteles ca nu il aveti acum pe stoc, dar are pret redus pe site.
Critic echilibrat

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Mega Promotii

Mesaj de Calin Visoianu »

osc1or scrie:am si eu o intrebare, preturile pt produsele NGT sunt valabile si pt produsele care nu le aveti pe stoc in acest moment? m-ar interesa un bac din acela de nada cu capac cu fermoar si am inteles ca nu il aveti acum pe stoc, dar are pret redus pe site.
Reducerile se aplica la toate produsele NGT, fie ca sunt in stoc, fie ca nu sunt momentan disponibile si vor reintra in stoc in aceasta luna, (importurile noastre sunt lunare). Aceasta promotie se va aplica inclusiv la noutatile NGT care vor sosi in urmatorul transport si care nu au aparut pe site-ul nostru pana acum. Multumesc.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Mega Promotii

Mesaj de osc1or »

Calin Visoianu scrie:
osc1or scrie:am si eu o intrebare, preturile pt produsele NGT sunt valabile si pt produsele care nu le aveti pe stoc in acest moment? m-ar interesa un bac din acela de nada cu capac cu fermoar si am inteles ca nu il aveti acum pe stoc, dar are pret redus pe site.
Reducerile se aplica la toate produsele NGT, fie ca sunt in stoc, fie ca nu sunt momentan disponibile si vor reintra in stoc in aceasta luna, (importurile noastre sunt lunare). Aceasta promotie se va aplica inclusiv la noutatile NGT care vor sosi in urmatorul transport si care nu au aparut pe site-ul nostru pana acum. Multumesc.
Astept cu mare interes urmatorul transport, va rog sa ne anuntati cand va veni.
Multumesc
Critic echilibrat

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”