JRC DS3, imperechere avertizor cu statie.

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Radu Vasilescu
Mesaje: 122
Membru din: Mie Mai 25, 2016 15:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

JRC DS3, imperechere avertizor cu statie.

Mesaj de Radu Vasilescu »

Salutare!
Am un set 4+1 JRC DS3 si am mai achizitionat doi avertizori. Statia are sase canale. Nu gasesc pe nicaieri modalitatea de imperechere a avertizorului cu statia. M-as bucura mult sa-i insir pe toti sase pe aceeasi statie, daca ma poate sjuta cineva.
Multumesc!

Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 525
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: JRC DS3, imperechere avertizor cu statie.

Mesaj de Eduard Sutu »

Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

Radu Vasilescu
Mesaje: 122
Membru din: Mie Mai 25, 2016 15:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: JRC DS3, imperechere avertizor cu statie.

Mesaj de Radu Vasilescu »

Multumesc frumos! Il stiu, e ceva care la mine nu functioneaza ca in clipul ala sau imi scapa mie ceva. Sau, pus si simplu, nu se imperecheaza pardalnicii astia cu statia.
De fapt, nu sunt sigur 100% cu ce trebuie facut cu avertizorul, dupa ce se stabileste canalul pe statie.

Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 525
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: JRC DS3, imperechere avertizor cu statie.

Mesaj de Eduard Sutu »

Radu Vasilescu scrie:
Vin Mar 24, 2023 22:50
Multumesc frumos! Il stiu, e ceva care la mine nu functioneaza ca in clipul ala sau imi scapa mie ceva. Sau, pus si simplu, nu se imperecheaza pardalnicii astia cu statia.
De fapt, nu sunt sigur 100% cu ce trebuie facut cu avertizorul, dupa ce se stabileste canalul pe statie.
Cred ca ,dupa ce avertizorul se imperecheaza cu statia , trebuie apasat butonul "+" pentru a trece la urmatorul avertizor .Se repeta "miscarea" pentru toate avertizoarele . ;)
Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”