Lanseta de crap Tazura

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Lauyon
Mesaje: 1
Membru din: Joi Ian 09, 2020 23:28

Lanseta de crap Tazura

Mesaj de Lauyon »

Va salut. Dacă deține cineva acest model, as vrea sa mi spună și mie cum este.... Sunt in cautarea de bețe și oscilez între mai multe modele de hakuyo:mtx 14 black Edition , mtx 14 New concept și acesta din foto.
(nu mi sugerați va rog alte modele de la alți producători, întrucât mulinetele pe care le am achiziționat sunt tot hakuyo (mx 14000) deoarece consider ca la,, levălul,, meu de carp angler (în devenire ) îmi sunt suficiente) 😁
Mulțumesc
Imagine

ilar
Mesaje: 220
Membru din: Vin Feb 08, 2019 21:12
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: Lanseta de crap Tazura

Mesaj de ilar »

Daca esti carp angler in devenire s-ar putea ca tazura care are 4 lb sa fie cam mult, dar depinde de tine si de ce poti sa faci cu betele, eu am incercat si mtx 14 nc si sunt posesor de mtx 14 black. Eu personal am ramas la black, mi-a placut si varianta new concept, dar parca tot mai dragi mi-au ramas cele cu sase inele.

ilar
Mesaje: 220
Membru din: Vin Feb 08, 2019 21:12
Puncte: 0
Localitate: Oradea

Re: Lanseta de crap Tazura

Mesaj de ilar »

Daca esti carp angler in devenire s-ar putea ca tazura care are 4 lb sa fie cam mult, dar depinde de tine si de ce poti sa faci cu betele, eu am incercat si mtx 14 nc si sunt posesor de mtx 14 black. Eu personal am ramas la black, mi-a placut si varianta new concept, dar parca tot mai dragi mi-au ramas cele cu sase inele.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”