LEADCORE

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

andy
Mesaje: 915
Membru din: Mie Noi 16, 2005 20:37
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de andy »

Nea' Victore nu cred ca ai nimerito :lol: Dar poate ai fakut o '' maradona'' :!: :wink:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

BAI....MARFA E LA MINE......care mai face pariu....dau cota 10 la 1.

i-l folosesc de 2 ani,si de unde credeti ca am copiat ce scrie pe ambalaj :lol: :?: :!:.
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bre Nea Victore nu spune de unde l-ai cumparat si ce scrie pe ambalaj - vezi care e producatorul . Carp'Us e un soi de Senzor sau de Big Fish care mai si ambaleaza marfa de la alti producatori . Uita-te sa vezi daca nu cumva scrie producatorul !
Da-mi si mie 3 metri la Darvari sa fac 4 monturi sa vad ce produs minune ai obtinut . Daca e bun si e facut de Carp'us il inghit de fata cu toti concurentii la tragerea la sorti ! :lol: :lol: :lol:

PS - uita-te la ei pe site si vezi ce marfa vind - www.carprus.com - in afara de riguri nu au nimic productie proprie !!!!!!!!

Valentin B.
Mesaje: 11
Membru din: Mar Ian 11, 2005 21:22
Puncte: 0
Localitate: Targoviste
Contact:

Mesaj de Valentin B. »

Folosesc Cabela's de 45 lb....Super bun la super pret...90 m=12 $ !!!
http://www.cabelas.com/cabelas/en/templ ... hasJS=true

Valentin B.
Mesaje: 11
Membru din: Mar Ian 11, 2005 21:22
Puncte: 0
Localitate: Targoviste
Contact:

Mesaj de Valentin B. »

Pentru cei intrigati de culorile diferite de pe rola....exista marker permanent (maro sau negru)!

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

VAL

Maine i-ti trimit mail cu foto de pe ambalaj :lol: :lol:

POFTA BUNA :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

VAL

Vezi ca ai cam mult de inghitit , :lol: :lol: dar ca sa-ti treaca greata am pentru tine ULEI ESENTIAL DE ''ENIBAHAR'' :twisted: :twisted:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

:lol: :lol: :lol: si 2 linguri de Monster Crab pentru arsuri la stomac ! :lol: :lol: :lol: Dupa ce-l maninc sa vezi ce ma cac plumbi "long cast" :lol: :lol: :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

Oricum pregateste-ti GUSA ca PELICANUL :lol: :lol:
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

@Victor Oana

Sa-mi tii o rola la aperitiv ca am dat pe net de LEDKORE CARP'R'US de 10 metri si 35 lb . Oricum parca nu ar trebuii sa inghit toata rola - ca eu am spus ca nu produc ei asa ceva si asta se confirma si din ce am citit pe net - dar daca se vinde produsul sub sigla lor , e discutabil . Mai vedem pina la primavara :lol: :lol: :lol:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”