Nash indulgence airframe SS3

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
catabv
Mesaje: 201
Membru din: Vin Dec 17, 2010 20:54
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Nash indulgence airframe SS3

Mesaj de catabv »

Va salut . Detin un pat Nash SS3 si as vrea sa spal sacii de dormit si salteaua intrebarea mea este stie cineva cum se pot spala ?? Am incercat la curatatorie dar nu gasesc nici o eticheta pe ei sa vada la ce temperatura . Am si Air Shroud la el si pe acesta as vrea sa il spal dar inainte poate are cineva niste informatii despre cum se pot curata sa nu il stric pentru ca mi-ar parea rau dupa el 🙉🙉🙉. Va multumesc anticipat

Avatar utilizator
catabv
Mesaje: 201
Membru din: Vin Dec 17, 2010 20:54
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Curatare saci de dormit

Mesaj de catabv »

catabv scrie:
Lun Sep 06, 2021 13:31
Va salut . Detin un pat Nash SS3 si as vrea sa spal sacii de dormit si salteaua intrebarea mea este stie cineva cum se pot spala ?? Am incercat la curatatorie dar nu gasesc nici o eticheta pe ei sa vada la ce temperatura . Am si Air Shroud la el si pe acesta as vrea sa il spal dar inainte poate are cineva niste informatii despre cum se pot curata sa nu il stric pentru ca mi-ar parea rau dupa el 🙉🙉🙉. Va multumesc anticipat

incognito_fdg
Mesaje: 373
Membru din: Lun Noi 14, 2016 10:49
Puncte: 0
Localitate: Sector 6, Bucuresti

Re: Nash indulgence airframe SS3

Mesaj de incognito_fdg »

Încearcă pe zonele.unde l ai murdărit cu o soluție cu spumă ceva(neofalina dacă găsești)ideea e că ele vin impregnate cu ceva soluții care prelungesc elasticitatea materialelor dacă îl speli nu v-am mai fi la fel .

Trimis de pe al meu 2201116SG folosind Tapatalk


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”