Păreri Led Lenser MH 11

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

happah1
Mesaje: 35
Membru din: Dum Feb 24, 2019 12:57

Re: Păreri Led Lenser MH 11

Mesaj de happah1 »

Sunt curios, ce fac aceste lanterne de 500 lei mai mult decat unele de 100 lei? Eu am o chinezarie care lumineaza tot malul fara probleme, am niste acumulatori de schimb...nu prea pricep ce face mai mult o lanterna atat de scumpa. Intreb din curiozitate sincera, nu critic sau judec.

Alex_Sebastian
Mesaje: 476
Membru din: Sâm Sep 27, 2014 10:11
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Păreri Led Lenser MH 11

Mesaj de Alex_Sebastian »

happah1 scrie:
Mar Iul 06, 2021 20:23
Sunt curios, ce fac aceste lanterne de 500 lei mai mult decat unele de 100 lei? Eu am o chinezarie care lumineaza tot malul fara probleme, am niste acumulatori de schimb...nu prea pricep ce face mai mult o lanterna atat de scumpa. Intreb din curiozitate sincera, nu critic sau judec.
Fara supărare, și fără mișto, pune mana pe una și o sa vezi diferența. MH11 e foarte versatila și practică inclusiv la plantat pe timp de ceata când ai culori albastru și verde pe lângă clasicul roșu. Are turbo boost scurt care sa nu deranjeze vecinul de vis-a-vis, strict să-ți vezi markerul sau baliza. Modul econom și autofocus fac viața ușoară pe timp de noapte daca ai de lucru. Daca cineva se descurca cu o frontala de 100 lei foarte bine, cine nu se descurca își cumpără altceva, gen MH11. Și eu am in geanta una de 30 de lei că altfel nu trag peștii.

incognito_fdg
Mesaje: 378
Membru din: Lun Noi 14, 2016 10:49
Puncte: 0
Localitate: Sector 6, Bucuresti

Re: Păreri Led Lenser MH 11

Mesaj de incognito_fdg »

Am un led lenser de 5 ani ,s-a slăbit puțin bentița

Trimis de pe al meu 2201116SG folosind Tapatalk


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”