Păreri Scaun Carp Expert Extra Strong cu manere sau recomandare scaun recliner buget aprox 450ron.

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Blade_lorand
Mesaje: 34
Membru din: Dum Feb 10, 2013 0:42
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Păreri Scaun Carp Expert Extra Strong cu manere sau recomandare scaun recliner buget aprox 450ron.

Mesaj de Blade_lorand »

Salutare, are careva acest scaun Scaun Carp Expert Extra Strong cu manere? Imi puteti da ceva pareri sau recomandare scaun ceva in genu, relainer sa fie la un buget de aprox 450lei. Mulțumesc!

gabryel32
Mesaje: 256
Membru din: Dum Ian 11, 2015 10:39
Puncte: 0
Localitate: Dumbraveni-Sibiu
Contact:

Re: Păreri Scaun Carp Expert Extra Strong cu manere sau recomandare scaun recliner buget aprox 450ron.

Mesaj de gabryel32 »

Salut.Am avut eu acest scaun vreo 4,5,ani.Este foarte rezistent,nu am avut nici un fel de problema! La multi ani!
Gabryel lup

Blade_lorand
Mesaje: 34
Membru din: Dum Feb 10, 2013 0:42
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Păreri Scaun Carp Expert Extra Strong cu manere sau recomandare scaun recliner buget aprox 450ron.

Mesaj de Blade_lorand »

gabryel32 scrie:
Dum Ian 02, 2022 19:14
Salut.Am avut eu acest scaun vreo 4,5,ani.Este foarte rezistent,nu am avut nici un fel de problema! La multi ani!
Mulțumesc frumos pt. raspuns, de-abia acuma am vazut. Sănătate si fir intins!

gabryel32
Mesaje: 256
Membru din: Dum Ian 11, 2015 10:39
Puncte: 0
Localitate: Dumbraveni-Sibiu
Contact:

Re: Păreri Scaun Carp Expert Extra Strong cu manere sau recomandare scaun recliner buget aprox 450ron.

Mesaj de gabryel32 »

Fire întinse! :)
Gabryel lup

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”