Parere lanseta

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
szb
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2011 18:41
Puncte: 0
Localitate: Sf.Gheorghe

Parere lanseta

Mesaj de szb »

Buna ziua, un prieten doreste niste informatii despre 2 lansete de crap.
Daca foloseste cineva, ma poate ajuta cu informatii.

Greys Prodigy Apex 50 3.96 3,5lb si Prologic C3 Fulcrum 3.9 3,75lb.

Multumesc

Avatar utilizator
AND1
Mesaje: 599
Membru din: Joi Iul 08, 2010 0:48
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Parere lanseta

Mesaj de AND1 »

Salutare.
Am avut ocazia sa fac cateva aruncari(vreo 15) cu Prologic C3 Fulcrum prin luna martie la un eveniment de casting sustinut de magazinul PESKUIT.ro
Ce pot sa spun este ca Prologic C3 Fulcrum este oblanseta foarte rapida si rigida.Daca nu esti atent,ai impresia ca te trage in apa pe revenire.
Eu spun ca sunt un aruncator peste medie, sunt si destul de inalt(1.87m)si lanseta mai sus mentionata este putin cam mult si pentru mine.Daca prietenul tau este un aruncator foarte bun sau are timp sa mearga pe camp si sa se ‘imprieteneasca’ cu lanseta poate incerca.
Greys Prodigy a detinut un prieten bun acum multa vreme si am si pescuit cu ele dar cu Apex nu.Prodigy simplu era deasemenea o lanseta rapida.
Daca prietenul tau cauta o lanseta de genul pentru ca este un foarte bun lansator si ce mai este pe piata este depasit pentru el,poate sa le incerce.Daca insa face parte dintre acei pescari care cred ca lanseta va arunca in locul lor…sa zica pas.
Sper ca raspunsurile ti-au fost de folos.
Fire intinse!

szb
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2011 18:41
Puncte: 0
Localitate: Sf.Gheorghe

Re: Parere lanseta

Mesaj de szb »

Multumesc frumos

szb
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2011 18:41
Puncte: 0
Localitate: Sf.Gheorghe

Re: Parere lanseta

Mesaj de szb »

Si inca o intrebare, despre o lanseta Wolf X Series? Daca foloseste cineva.....

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”