pareri jrc radar cx

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
florin crapanu
Mesaje: 312
Membru din: Joi Dec 15, 2011 14:51
Puncte: 0
Localitate: BOTOSANI

pareri jrc radar cx

Mesaj de florin crapanu »

va salut , as vrea sa stiu ceva pareri despre jrc radar cx .va multumesc.
PESCAR BOLNAV LA C[R]AP

negru
Mesaje: 50
Membru din: Joi Ian 03, 2013 11:33
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de negru »

I-am folosit tot sezonul 2017 eu sunt foarte multumit de ei au si antifurt desi pe fisa tehnica nu cred ca este trecut ,statia se poate pune si pe vibrare

Avatar utilizator
florin crapanu
Mesaje: 312
Membru din: Joi Dec 15, 2011 14:51
Puncte: 0
Localitate: BOTOSANI

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de florin crapanu »

Multumesc , dar nu cred ca au antifurt si singurul dezavantaj cred ca este ca statia nu transmite tonul avertizorilor.As fi vrut sa stiu cat tine bateria cu toate ca este de 9v si cat de ok este semnalul catre statie.
PESCAR BOLNAV LA C[R]AP

ilo
Mesaje: 478
Membru din: Joi Oct 16, 2014 9:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de ilo »

florin crapanu scrie:Multumesc , dar nu cred ca au antifurt si singurul dezavantaj cred ca este ca statia nu transmite tonul avertizorilor.As fi vrut sa stiu cat tine bateria cu toate ca este de 9v si cat de ok este semnalul catre statie.
Sunt ok avertizorii,i-am avht si eu,functioneaza ireprosabil,singurul dezavantaj este ca statia reda decat un singur ton indiferent de sunetul setat pe avertizori ,pt asta i-am si dat
Plus ca au fost deja scosi din productie desi sunt model 2017

negru
Mesaje: 50
Membru din: Joi Ian 03, 2013 11:33
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de negru »

Acuma am testat sa nu ma insel cand opresti senzorul de la buton statia suna si ledul palpaie 20 sec deci tot un fel de antifurt este

Avatar utilizator
florin crapanu
Mesaje: 312
Membru din: Joi Dec 15, 2011 14:51
Puncte: 0
Localitate: BOTOSANI

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de florin crapanu »

Salut ilo , sunt curios ce senzori ti-ai luat.Sunt indecis ce sa iau jrc cx sau fox mxr second hand.

Negru tu ii mai ai si ai sai mai folosesti ?
PESCAR BOLNAV LA C[R]AP

negru
Mesaje: 50
Membru din: Joi Ian 03, 2013 11:33
Puncte: 0
Localitate: cluj

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de negru »

Am si jrc cx si acuma am luat si rx+ de la fox .Da o sa-i mai folosesc ca mie ami plac mult nu-i vand

iuly31
Mesaje: 97
Membru din: Mie Ian 25, 2017 19:59
Puncte: 0
Localitate: Mediaș

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de iuly31 »

Deci pana la urma merita JrC cx sau nu ?Si daca statia poate lua mai mult de 4 senzori ? Astept ras de la cei ce cunosc si avut senzorii , mersiiii

ilo
Mesaje: 478
Membru din: Joi Oct 16, 2014 9:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de ilo »

iuly31 scrie:Deci pana la urma merita JrC cx sau nu ?Si daca statia poate lua mai mult de 4 senzori ? Astept ras de la cei ce cunosc si avut senzorii , mersiiii
Statia receptioneaza decat 4 avertizori din ce stiu eu,singurul inconvenient gasit e ca desi avertizorii au multiple tonuri in statie se reda unul singur plus faptul ca avertizarea este gen senzorii esential de la energo(un singur bip pe avertizor este redat in statie prin 3 asemenea semnale)

ilo
Mesaje: 478
Membru din: Joi Oct 16, 2014 9:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: pareri jrc radar cx

Mesaj de ilo »

florin crapanu scrie:Salut ilo , sunt curios ce senzori ti-ai luat.Sunt indecis ce sa iau jrc cx sau fox mxr second hand.

Negru tu ii mai ai si ai sai mai folosesti ?
Am avut si radar cx si fox mxr+ ,fox sunt net superiori

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”