Recomandare umbrela!

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Avatar utilizator
nono
Mesaje: 198
Membru din: Mie Noi 13, 2013 14:28
Puncte: 0
Localitate: Cluj

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de nono »

despre umbrela gigant de la energo (3m) ce stiti? merita banii? la tatanitu nu mai aduc umbrelele respective de la anaconda si sunt nevoit sa ma indrept spre altceva.......

teo89
pescar de competitie
Mesaje: 2587
Membru din: Dum Sep 14, 2014 11:34
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de teo89 »

Daca te intereseaza umbrela Anaconda cu paravan ,am una noua nouta cu eticheta pe ea.Ti-o pot da cu 210 lei .

JJAACCKK80
Mesaje: 55
Membru din: Vin Aug 15, 2014 13:40
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de JJAACCKK80 »

Cauta manta forest evo 3m,{pvc}nu o sa-ti para rau,daca nu iti convine ,..o cumpar eu(nu glumesc)

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de freespirit »

JJAACCKK80 scrie:Cauta manta forest evo 3m,{pvc}nu o sa-ti para rau,daca nu iti convine ,..o cumpar eu(nu glumesc)
Rog moderatorul sa stearga postarea fara continut dintre cele 2! Multumesc!
Ultima oară modificat Sâm Iul 25, 2015 23:41 de către freespirit, modificat 1 dată în total.
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de freespirit »

JJAACCKK80 scrie:Cauta manta forest evo 3m,{pvc}nu o sa-ti para rau,daca nu iti convine ,..o cumpar eu(nu glumesc)
La magazinul unde se comercializa nu mai au, deocamdata, decat de 2,5 m...de 3 m unde mai pot gasi? Manta Forest...daca se poate...si cu paravan...stiu ca cer cam mult...:)...
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

JJAACCKK80
Mesaje: 55
Membru din: Vin Aug 15, 2014 13:40
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de JJAACCKK80 »

Pt. FreeSpirit. eu personal am cumparat de la fishline (Arad) in 2011,acuma nu pot sa te indrum la un anume magazin,dar un telefon poti sa dai si sa vorbesti cu ei.Stima..(manta forest)

JJAACCKK80
Mesaje: 55
Membru din: Vin Aug 15, 2014 13:40
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de JJAACCKK80 »

Cautand pe net, am gasit doar in magazinele din Ungaria(carpshop,) si sunt foarte scumpe..tot pt. FreeSpirit.stima

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de freespirit »

La fishmag aveau cu 300 lei, si tot au promisiunea ca urmeaza sa primeasca...de cateva luni...dar nu au adus decat varianta de 2,5 m...deocamdata...
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de freespirit »

Intr-adevar, pe carpshop este 465 lei fara transport...depaseste 500 lei...fata de 300 cat era la noi...stiti daca se poate monta si ca brolly? Presupun ca nu...din moment ce nu arata nicaieri...
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

Avatar utilizator
CLAUMAR PESCAR
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 500
Membru din: Dum Sep 06, 2009 9:46

Re: Recomandare umbrela!

Mesaj de CLAUMAR PESCAR »

http://ffb.ro/ffb.ro/camping/umbrele/um ... .tdfu125.2
Sunt doar 2 umbrele care sa te protejeze de soare. Aceasta de la Daiwa si mai este una similara de la Trabucco la 300 lei din material cauciucat. Poti trece sa le vezi in Bd Ghencea nr 30 de luni pana sambata intre 10:00-20:00

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”