Riguri cu amnesia

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Razvan Dobrescu
Mesaje: 14
Membru din: Mar Feb 15, 2005 11:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Razvan Dobrescu »

Mircea.Carligele care "cos " gura crapului sunt cele de la Fox seria 5, U"Carp , Patridge si mai sunt vre-o 2 firme. ; in orice caz le recunosti dupa forma diferita pe care o au.(tija lunga si curbata).Eu folosesc aceste modele de 2 ani si sunt foarte multzumit de ele.O alta marca care imi place este ASHIMA . Incearca si nu vei regreta. :lol:
Faraonu

Razvan Dobrescu
Mesaje: 14
Membru din: Mar Feb 15, 2005 11:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Razvan Dobrescu »

Pt Mircea.Daca vrei mai multe detalii despre tipul de montura de care intrebai suna-ma pe privat si-tzi dau mai multe detalii.
Ps.Nu sunt secretos dar sunt fffff racit si nu ma pot concentra suficient la scris. tel.meu est 0723 525 515 :(
Faraonu

Razvan Dobrescu
Mesaje: 14
Membru din: Mar Feb 15, 2005 11:45
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Razvan Dobrescu »

Vladutz!!!!Ce intzelegi tu printr-un carlig bun???? :D
Faraonu

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Razvan, multumesc mult pentru raspuns. Am primit o multime de raspunsuri atat pe crapmania cat si pe crap, chiar si poze. Acum ramane numai sa le testez. Daca mai am nevoie de ceva sfaturi cu siguranta "dial 911" :D

Aia cu "cusutul" era o gluma, Singer sunt ace pentru "mesina" de cusut a lui Vladut :lol: :lol: :lol:

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Mesaj de oanavictor »

De ce intotdeauna trebuie sa fie o polemica sau un mishto cand se cere un sfat sau o parere? Nu putem respecta parerea fiecaruia chiar daca noi nu suntem de acord cu ea?
De ce trebuie sa recomandam ace de cusut, de seringa etc?
Andrei: Daca toata echipa Senzor a prins o tona toata vara trecuta cu acel forfac minune cu Amnesia nu cred ca este o performanta decat daca vara a avut 4 sau 5 zile la Hobaia. :lol: :lol: iar daca nu sunt decat 500 Kg cum ai spus prima data, nici nu as mai pomeni.
Despre sfaturile pe care le dai nu pot spune decat ca ai luat locul LV-ului pe forum.
La experienta ta trebuie sa sti si sa crezi ca scrii mai bine decat
_ _ _ _ _ _ _ sti. Nu cumva pisica a ajuns prea repede la smantana? Ai grija!!!!! Nu te linge!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Avatar utilizator
andrei vladeanu
Veteran
Mesaje: 5808
Membru din: Lun Ian 10, 2005 11:10
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de andrei vladeanu »

TINAND CONT DE RESPECTUL DATORAT DE DIFERENTA DE VARSTA SI DE ANTECEDENTE, ECHIPA SENZOR SE ABTINE SA RASPUNDA LA POSTAREA D-LUI VICTOR OANA!

Avatar utilizator
cornel rosioru
maestru emerit
Mesaje: 2211
Membru din: Lun Ian 10, 2005 13:51
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de cornel rosioru »

Victore,
Te maninca degetele? Cu ce-a gresit Andrei? El poate sa dea si-un sfat, pt. ca se bazeaza.
De ce nu incerci si tu sa-i inveti cite ceva pe cei tineri? E mai simplu sa critici? Sa stii ca-i mare lucru sa ai capacitatea de a-i invata si pe altii din ce stii tu.
Spune-ti punctul de vedere cu ptivire la amnezia si atit. Nu te-a intrebat nimeni in locul cui vorbeste Andrei. El si-a expus punctul de vedere.
SA AUZIM DE BINE.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

De ce oare cand un subiect devine interesant,si invatam lucruri noi de la unii dintre cei mai buni pescari din tara, trebuie sa intervina cineva care sa-si expuna frustarile personale ? Pentru asta exista telefoane mobile!!!!
@andrei
Ce parere ai despre amnezia neagra?(Sunset,9.1kg.)
Eu pescuiesc mult la unguri si am observat ca ei nu folosesc acest fir. De ce ?
Multumesc anticipat pentru raspuns,! Servus !

Avatar utilizator
mirceaef
Mesaje: 636
Membru din: Lun Ian 17, 2005 14:52
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de mirceaef »

Parerea mea personala este ca pescuitul crapului se poate face si in pantaloni scurti si in costum la doua randuri, fiecare cum se simte mai comod, chestie de preferinte.

Pe forum, informatia utila iti poate veni intr-o forma mai elaborata (vezi articolele lui Vlad Pavlovici, unde rar ai sa gasesti o greseala de spelling, ca virgulele sunt toate puse dupa "indreptarul ortografic, ortoepic si de punctuatie" :D ) sau intr-o forma "glumeata" asa cum a facut Vladut cand mi-a spus ce ace foloseste (mi-ai pus deoparte acele Singer??? :lol: ). Ambele sunt la fel de utile.

In antichitate Aristotel ajunsese la concluzia ca rasul este singurul lucru care ne deosebeste de regnul animal. Omul este singurul "animal" care rade!!!
Stiti ce cred eu? Eu cred ca omul de neanderthal a disparut pentru ca nu stia de gluma, sincer ....

Hai ca acum chiar a venit primavara :D

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Fratilor am mai sters 2 postari de aici si o sa mai sterg daca se merge pe chestia asta . Avem "Liber la discutii" unde putem filozofa ..... Daca incep sa sterg , sunt acuzat ca sunt sluga lui X sau Y ..... , daca nu sterg se alege praful si de topicurile astea mai tehnice . Dracu stie cum e mai bine ! Valabil pentru toata lumea indiferent de virsta si vechime pe site .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”