Caperlan Tanker Frontview

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de syyd »

Va salut. Sunt in cautarea unui cort pe care vreau sa il folosesc si la pescuit si la iesiri cu familia.
Cei care il dețineti va rog sa impartasiti pareri pro si contra cortului de la Decathlon.

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


Avatar utilizator
Costin Tudora
Mesaje: 292
Membru din: Vin Iul 03, 2015 14:21
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de Costin Tudora »

Salut,
Cortul e ok, se montează repede și e spațios pentru 1 persoana cu pat, scaun, măsuță și ceva bagaje sau 2 paturi și cam atât.
Pentru 2 persoane stat lejer nu recomand. Imagine

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de syyd »

Multumesc.

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


Avatar utilizator
florinalin
pescar de competitie
Mesaje: 1024
Membru din: Dum Dec 09, 2012 13:21
Puncte: 0
Localitate: Craiova

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de florinalin »

Merita toți banii. Pentru un confort sporit îți recomand să cumperi și winterskin. Reduce considerabil și condensul iar cu o sursa de căldură poți să și iernezi in el. Pentru vara, nu e tocmai cel mai ventilat cort de pe piata dar bate multe corturi mult mai scumpe.

Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

A bad days fishing is better than a good day at work...

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de syyd »

Ca tot ai adus vorba, in banii astia pot gasi ceva mai bun? Am vazut pe sitela Tata Nitu niste modele de la Anaconda reconditionate in preturi similare sau chiar mai mici. Merita?

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


Avatar utilizator
Costin Tudora
Mesaje: 292
Membru din: Vin Iul 03, 2015 14:21
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de Costin Tudora »

Eu am așteptat un sezonul sa prind ceva de la Irinel dar nu am prins, în banii ăștia nu cred ca o sa găsești ceva mai ok.
Dacă ai zis ca vrei ceva și pentru familie uitate la cel mai măricel de la decathlon.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de syyd »

Depaseste cu mult bugetul. As vrea sa ma incadrez in 1000 lei

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


Driscu Radu
Mesaje: 306
Membru din: Mar Ian 24, 2012 8:10
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de Driscu Radu »

Salut o parere strict personala daca m-as apuca azi de pescuit dar cu experienta pe care am o am in prezent, partea referitoare la cort, pat, sac de dormit, lanterne si imbracaminte,incaltaminte , i-as rezerva macar 5000-6000 de lei.Credema face toti bani un confort si o siguranta pe malu balti.

Avatar utilizator
Rus Bogdan
Mesaje: 96
Membru din: Dum Dec 03, 2017 15:09
Puncte: 0
Localitate: Cluj-Napoca

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de Rus Bogdan »

Salut, eu zic ca decat acest tanker front view mai bine pavilionul inchis tot de la decathlon; daca il ancorezi cum trebuie nu o sa ai probleme cu el nici pe timp de furtuna si este mult mai bine aerisit decat tanker, eu l-am avut cel cu 500 dar l/am dat si l-am luat cel mai mare deoarece nu aveam nevoie de groundsheet dar avand in vedere ca vrei sa mergi cu familia este necesar groundsheetul..
Imagine

syyd
Mesaje: 303
Membru din: Mie Dec 29, 2010 23:10
Puncte: 0
Localitate: Bacau

Re: Caperlan Tanker Frontview

Mesaj de syyd »

Nefiind detasabil groundsheetul, in caz ca te prinde ploaia cred ca se curata destul de greu...altfel cred ca ar fi cam cea mai buna solutie. Nu stiu cata umbra ofera acel tavan deschis la culoare.

Trimis de pe al meu SM-G970F folosind Tapatalk


senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”