mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Levi »

Nu am mai intalnit un user ca mihai87tk.

Dansul vinde 2 mulinete, de care mi-am exprimat foarte clar intentia de cumparare inca la inceputul lui august, insa nici la repetatele mesaje private, nici la postarea in anunt, nici la sms nici la apel nu raspunde.

Dupa toate aceste straduinte ale mele, Mihaita posteaza un nou anunt pe Olx cu mulinetele.

In consecinta, dupa 2 luni de incercare si ignoranta, ii recomand lui Mihaita sa le bage Power Aero-urile in .... 👀

Avatar utilizator
Alin Galbenu
Moderator
Mesaje: 2778
Membru din: Lun Aug 08, 2011 11:38
Puncte: 0
Localitate: Craiova
Contact:

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Alin Galbenu »

Poate n-a vazut mesajele, eu am vorbit cu el si mi-a raspuns. Pe facebook, ce e drept.
Imagine

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Levi »

Nu a vazut mesajele de 2 luni?in anunt, in mesaj privat, pe sms si pe lista de apeluri pierdute? :roll:

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Dan Mitranescu »

Levi scrie:
Vin Sep 24, 2021 8:22
...................... ii recomand lui Mihaita sa le bage Power Aero-urile in .... 👀
Numai daca aveau revizia facuta si erau unse bine. Altfel nu accepta. Nu ii plac zgarieturile in .... Stiu eu de la un Class. :D

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Levi »

Dan Mitranescu scrie:
Lun Sep 27, 2021 17:08
Levi scrie:
Vin Sep 24, 2021 8:22
...................... ii recomand lui Mihaita sa le bage Power Aero-urile in .... 👀
Numai daca aveau revizia facuta si erau unse bine. Altfel nu accepta. Nu ii plac zgarieturile in .... Stiu eu de la un Class. :D
:)))) Foarte bine punctat!

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de mihai87tk »

Levi scrie:
Vin Sep 24, 2021 8:22
Nu am mai intalnit un user ca mihai87tk.

Dansul vinde 2 mulinete, de care mi-am exprimat foarte clar intentia de cumparare inca la inceputul lui august, insa nici la repetatele mesaje private, nici la postarea in anunt, nici la sms nici la apel nu raspunde.

Dupa toate aceste straduinte ale mele, Mihaita posteaza un nou anunt pe Olx cu mulinetele.

In consecinta, dupa 2 luni de incercare si ignoranta, ii recomand lui Mihaita sa le bage Power Aero-urile in .... 👀
Salut. Cred ca am vorbit initial la telefon cu tine, cum ca ai cumpara initial doar tamburii de 6000, insa am zis ca nu descopletez setul, am stabilit un pret la care as vinde cele doua mulinete+ transport. Dupa care tu ai venit sa zici ca nu poate da respectivul atat , ca sa mai scad. Asa ca daca vorbim una si facem alta nu avea rost alta discutie. Iar de raspuns la telefon ,daca vezi ca nu ti se raspunde nu crezi ca poate acea persoana are vreo problema in perioada acea? Scuze pentru situatia in care te-am pus, insa nu ne tiganim.

mihai87tk
Mesaje: 245
Membru din: Vin Mar 13, 2020 2:19
Puncte: 0
Localitate: Ploiești

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de mihai87tk »

Dan Mitranescu scrie:
Lun Sep 27, 2021 17:08
Levi scrie:
Vin Sep 24, 2021 8:22
...................... ii recomand lui Mihaita sa le bage Power Aero-urile in .... 👀
Numai daca aveau revizia facuta si erau unse bine. Altfel nu accepta. Nu ii plac zgarieturile in .... Stiu eu de la un Class. :D
Mitranescu te simti nebagat in seama?o luam de la capat cu produsele tale?Nu mai bine iti vezi de class-urile tale?de avertizorii tazura rechemati pentru schimbul de "ulei" ?

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Levi »

@MIHAI87TK

Intr-adevar, m-am gandit sa ai probleme din pricina carora nu raspunzi, dar! Ti-am scris clar dupa ce am vorbit (ca am vorbit numai o data dupa care ai evaporat), ca vreau sa cumpar setul, ti-am scris de mai multe ori, iar si tu poti sa-ti dai seama dupa numarul de intentii ca pretul nu ma mai intereseaza. Insa, sa vezi mesajele de intentie si tu decizi singur ca nu mai are rost sa vorbim, in consecinta nu raspunzi la pe nici un canal, nici la apeulul prietenului meu care era interesat de mulineta nr. 2, iar pe deasupra sa mai postezi dupa 2 luni de incercari ale mele pe olx anuntul (ca anunt nou! deci nu repostare)...

Si sa nici nu vorbim de bunul simt intre pescari (daca exista asa ceva): ti-am zis pe telefon ca de 3 ani caut 2 tamburi 6000 mai prin tot Europa si nu gasesc. Deci eram destul de hotarat sa cumpar tot setul, cu mulinete cu tot.

Este o neseriozitate pura, orice ai scrie n-ai cum sa iesi frumos din situatia creata...de tine.
La multi ani!

Avatar utilizator
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954
Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de razvan u. »

Levi,
Dacă omul nu răspunde la telefoane și mesaje, mai ai așteptări de la el?
C. S. PELICANUL

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: mihai87tk - posteaza anunturi dar nu raspunde!

Mesaj de Dan Mitranescu »

mihai87tk scrie:
Vin Oct 01, 2021 2:15
Dan Mitranescu scrie:
Lun Sep 27, 2021 17:08
Levi scrie:
Vin Sep 24, 2021 8:22
...................... ii recomand lui Mihaita sa le bage Power Aero-urile in .... 👀
Numai daca aveau revizia facuta si erau unse bine. Altfel nu accepta. Nu ii plac zgarieturile in .... Stiu eu de la un Class. :D
Mitranescu te simti nebagat in seama?o luam de la capat cu produsele tale?Nu mai bine iti vezi de class-urile tale?de avertizorii tazura rechemati pentru schimbul de "ulei" ?
Stai mai omule, ca-ti luam apararea. Stiam ca nu-ti plac zgarieturile in .... .. Faci cum vrei pana la urma.
Ajungi sa ma ameninti pentru asta, "ca o iei de la capat" ? ( deci stii ce ai facut .... :wink: )
Poti sa o iei de unde vrei si nu tin neaparat de la capat. :wink:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”