virusi

VA ROG SA NU CITITI CU ATENTIE MESAJELE POSTATE IN ACEASTA SECTIUNE. ELE TREBUIE IGNORATE. IN SCHIMB VA PUTETI CREA ZECI DE CONTURI PE CARE INTR-O BUNA ZI SFANTUL DUH LE VA ACTIVA. AMIN!

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Mateianu »

Nu mai este..oricum nu este virus, este doar un script pe care antivirusul il detecteaza ca virus. Nu afecteaza niciun calculator !

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14694
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Mesaj de gor965 »

Da ,banuiam ! Am folosit 3 programe diferite de antivirus si nu cadeau de acord niciodata ...fiecare gasea altceva ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Qnyx
Mesaje: 5
Membru din: Mie Mar 05, 2008 23:47
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Mesaj de Qnyx »

Salut !

Problema cu virusul este generala (chiar este un virus) si indiferent daca pe anumite computere afiseaza existenta acestuia sau nu, virusul se executa si.... prefer sa nu spun mai multe.

Daca Vladut ma va contacta, aceasta problema va fi rezolvata cat de curand.

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Mateianu »

Zilele trecute cineva "binevoitor" ne-a implementat un virus pe site, care a facut ravagii pe toate calculatoarele. Problema s-a rezolvat acum, vom muta atat forumul, cat si siteul crapmania la o alta gazda. Imi cer scuze pt situatia creata si pt toate calculatoarele care au fost virusate :( ! Sper sa nu se mai repete...

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18916
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Inca nu stim cine a facut asta, avem doar banuieli, dar sa-l fereasca Dumnezeu cand vom afla..... :evil: :evil:
Si ptr cei carora le-au fost afectate calculatoarele, in primul rand scuze si in al doilea rand un sfat : NU MAI PESCUITI LA DARVARI !!!! :evil:
Si sa-i urati de sanatate si lui cotelici, stie el de ce ! :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

indiferent cum ii cheama si cine sint, daca eu personal aflu (cu dovezi)...cine a facut asta o sa sufere grav...si sper sa mai am sustinatori...

daca sint mai multi sigur se vor da "in primire"...mai devreme sau mai tarziu...

va asteptam baieti...!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
pina acum m-am referit la cei care au comandat actiunea

celui care a facut-o efectiv(baiatului destept, cu ochelari si frustrat de infatisarea lui), ii doresc din suflet sa nu fie din Romania...


in caz contrar ... este extrem de expus...

Fir intins in jurul gatului...domnilor pescari care v-ati pretat la asa ceva

A si inca ceva...sinteti de cacat !!!!!!!

cam atat am avut sa le transmit autorilor...care stiu sigur ca vor citi cu interes, zi de zi rezultatele operatiunii lor

Uitati-va in spate cat mai des gastelor....pentru ca s-o gasi unu' din atatia pe care i-ati atins... sa va arda.


Tarfelor !!!!!!!
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Dan Mateianu »

In acest moment am schimbat gazduirea site-ului www.crapmania.ro ! Sper sa nu mai fie probleme din acest moment. Inca o data imi cer scuze pentru problemele create! Orice reclamatie, sugestie va rog sa o trimiteti la danut@senzor-team.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “INREGISTRARE PE FORUM; CITITI CU ATENTIE!”