AJUTATI UN PRIETEN!!!

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Daniel D »

Vladut Mateianu scrie:Exact cum am banuit.... :oops:
Bani ptr concursuri de mii de euro au multi .Bani ptr, scule scumpe au si mai multi. Bani ptr un pescar aflat in impas insa nu are nimeni.... :oops:
Tragic.


PS Si observ ca au citit destui postarea....
Vladut....sa stiti ca intr-un fel sau altul cheia e la voi. Ma refer la pescarii cunoscuti, care pot discuta altfel cu patronii baltilor. Vorbiti spre exemplu cu domnul Petcu, si inainte de concursul din Martie sa se faca "un antrenament" pe Moara. Sunt sigur ca vor fii foarte multe echipe.
P.S. M-am gandit la varianta asta ca fiind cea mai plauzibila, deoarece este legata de cel mai apropiat concurs, iar oamenii acestia au nevoie cat ,mai repede de bani.

Daniel D
Mesaje: 304
Membru din: Dum Noi 25, 2007 18:51
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Daniel D »

Vladut Mateianu scrie:Exact cum am banuit.... :oops:
Bani ptr concursuri de mii de euro au multi .Bani ptr, scule scumpe au si mai multi. Bani ptr un pescar aflat in impas insa nu are nimeni.... :oops:
Tragic.


PS Si observ ca au citit destui postarea....
Vladut ai foarte mare dreptate....dar sa stii ca intr-un fel sau altul cheia e la voi. Ma refer la pescarii cunoscuti, care pot discuta altfel cu patronii baltilor. Vorbiti spre exemplu cu domnul Petcu, si inainte de concursul din Martie sa se faca "un antrenament" pe Moara. Sunt sigur ca vor fii foarte multe echipe.
P.S. M-am gandit la varianta asta ca fiind cea mai plauzibila, deoarece este legata de cel mai apropiat concurs, iar oamenii acestia au nevoie cat ,mai repede de bani.

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

hypo a scris

P.S. M-am gandit la varianta asta ca fiind cea mai plauzibila, deoarece este legata de cel mai apropiat concurs, iar oamenii acestia au nevoie cat ,mai repede de bani.


pare buna ideea , sa zicem doua/trei zile de concurs la mijlocul luni martie cu doua saptamani inainte de concurs , oricum daca se rezolva ceva eu vin sigur :P
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei I »

CLAUDIU COZMA scrie:hypo a scris

P.S. M-am gandit la varianta asta ca fiind cea mai plauzibila, deoarece este legata de cel mai apropiat concurs, iar oamenii acestia au nevoie cat ,mai repede de bani.


pare buna ideea , sa zicem doua/trei zile de concurs la mijlocul luni martie cu doua saptamani inainte de concurs , oricum daca se rezolva ceva eu vin sigur :P
ma bag si eu ... 15-16 martie??
Propunere: Taxa 3 mil, 24ore concurs, din care 1 mil balta si raman 2 mil pentru cel aflat in impas de la fiecare echipa. fara arbitrii ca nu e cazul!

ce spuneti? Dle Petcu? Vladut?

Andrei
Milionar excentric

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

ajutati un prieten

Mesaj de viorel doloc »

Timpul este cel mai pretios in cazul acestui baiat, deci, cu cat strange banii pentru operatie mai repede cu atat mai bine. Asa ca cei care vor sa depuna o suma de bani, nu trebuie sa astepte un eventual concurs. Azi am definitivat strangerea de fonduri la scoala unde profesez, am vorbit cu mama acestui baiat si voi depune banii maine dimineata.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

Asa este Viorel.Eu am semnale si de la alti oameni care vor sa doneze bani,dar si un astfel de concurs este binevenit pentru ca se strang bani mai multi odata,mai ales ca noi putem sa dam banii inainte si concursul sa se desfasoare mai tarziu.

P.S. Poate ne gandim si la un concurs individual,ca si asa de mult se vehicula o astfel de idee.

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

Asa este Viorel.Eu am semnale si de la alti oameni care vor sa doneze bani,dar si un astfel de concurs este binevenit pentru ca se strang bani mai multi odata,mai ales ca noi putem sa dam banii inainte si concursul sa se desfasoare mai tarziu.

P.S. Poate ne gandim si la un concurs individual,ca si asa de mult se vehicula o astfel de idee.

sebas
Mesaje: 191
Membru din: Vin Ian 04, 2008 21:01
Puncte: 0
Localitate: Madrid-Bucuresti

Re: ajutati un prieten

Mesaj de sebas »

viorel doloc scrie:Timpul este cel mai pretios in cazul acestui baiat, deci, cu cat strange banii pentru operatie mai repede cu atat mai bine. Asa ca cei care vor sa depuna o suma de bani, nu trebuie sa astepte un eventual concurs. Azi am definitivat strangerea de fonduri la scoala unde profesez, am vorbit cu mama acestui baiat si voi depune banii maine dimineata.
Eu din pacate voi dona ceva cu titlu personal, saptamana asta. Desi am vorbit cu multa lume pe aici prin Spania, romanul, dupa cum stiti si se vede, e foarte saritor......
la gat :cry: . Se fac ca sunt necajiti si tocmai au probleme, de fapt se vede ca a sarit lumea mai de peste tot, e plin de postari si solutii, nu mai ma mira nimic, rusine.
felicitari celor care o pot face, totusi asta e natia....de unde nu e...

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

Imi pare rau ca pe acest site atat de vizitat ,un subiect legat de ajutarea unui om este uitat atat de repede.Sper ca acest lucru sa fie facut din neglijenta si nu din nepasare.Cred ca avea dreptate VLADUT (scule si concursuri scumpe),in rest..... .O bila neagra si pt patronii de balti, din partea carora se astepta mai mult sprijin,mai ales ca baga si de la noi pescarii un ban in buzunar(exceptie dl.OANA care a raspuns PREZENT unei astfel de provocari.)

barbumarius
pescar de competitie
Mesaje: 1131
Membru din: Joi Feb 07, 2008 18:32
Puncte: 0
Localitate: Pitesti

Mesaj de barbumarius »

@ Andrei_crapar

As dori un nr. de tel.al tau pt.a discuta ceva.Daca nu il poti lasa aici,trimite-mi un mail pe adresa mariusbarbu69@yahoo.com

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”