apv orhei

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

TOPALA
Mesaje: 11
Membru din: Mar Feb 02, 2010 21:07

Re: apv orhei

Mesaj de TOPALA »

ESTI O SLUGA. :evil: SI UN MANCATOR DE AVIOANE INCA. :evil:
No name, no face, no number.
Oli-Orhi

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: apv orhei

Mesaj de cameramanu »

@ orhei

hai ca plec spre aeroport (am bani si-mi permit) , ma duc la Cannes sa fiu si eu printre cameramani adevarati nu mai vreau sa ma consum printre ratatii astia de aici , de fapt sincer sa fiu realizez ca sunt ocna in ale filmarii si ca colegii de breasla ma iau drept mascarici asa ca ma duc printre smecheri (doar am bani ca p--a mea) ca sa am cu ce ma lauda
dar chiar daca plec las un obiectiv pe tine si vezi ca anul asta in Franta se anunta ploi , sa nu aluneci si sa cazi naibii pe la concursul ala , stiu ca la astia care au pe buletin data expirarii nespecificata o fractura este fatala

noroc ca gloria si renumele nu se cumpara , ce de campioni mai erau , probabil ca si-n armata gradele le-ai capatat la apelul bocancilor ca doar nu ti-ai format caracterul marsav acum la pensie

am plecat ca pierd avionul , hai ca m-am distrat cu tine , hai ciao ! ( ca sa parafrazez unul de teapa ta )

Genes Florin
pescar de competitie
Mesaje: 1628
Membru din: Mar Sep 01, 2009 12:13
Puncte: 0
Localitate: buzau
Contact:

Re: apv orhei

Mesaj de Genes Florin »

TOPALA scrie:ESTI O SLUGA. :evil: SI UN MANCATOR DE AVIOANE INCA. :evil:
Eu credeam ca esti baiat dulce, dar te-ai molipsit dupa cei rautaciosi.
Colonele vrei sa vorbim pe forum?
Ca de altfel la telefon puteai sa-mi spui ce vrei tu, nu ma asteptam.
Sunt sigur ca nici tu nu crezi ceea ce-ai scris, car despre faptul ca ma adresez personajului "TOPALA=Colonelu",
nu uita cand m-ai sunat si m-ai pus sa intru pe situl ligi si sa-mi dau cu parere despre topicul tocmai infiintat de tine, topic care era postat cu numele de cod, diferenta dintre mamaliga si boilis.
Urat din partea ta ca incerci ca ma ataci, nu uita ca nu am interes sa slugaresc pe nimeni, faptul ca sunt prieten, amic asta inseamna ca suntem pe aceeasi unda nu in totalitate.
Am ales sa-ti raspund aici deoarece nu credeam ca esti chiar atat de pervers, ma asteptam la mai multa intelepciune din partea ta.
Intr-o alta ordine de ideei, daca crezi ca ai sa porti un razboi pe forum cu mine, te-ai inselat.
Nu ma ai la mana cu nimic :lol: :lol: asa cum esti tu invatat, nu uita ca nu sunt eu de vina de varsta dumneatale .
Te rog sa stergi numarul meu de telefon din agenda dumitale.
Daca eu mananc avioane, voi doi ar trebui sa va schimbati pamparsi ca na au scos astia si de batrani.
Pacat ca ai intrat in acest joc nesimntit, dar pentru unii este un stil de viata, nu si pentru mine.
Eu nu sunt AV sa astept scuze, eu in pescuit nu am valoare dar nu uita ca am doar 30 ani, fata de unii care deabea isi tarasc basinile pe balta si ajung pe podium cu ajutorul tineretii, vor faima, cupe si atentie din partea pescarilor ca de altfel in viata de pana acum au fost doar subordonati.
Ai reusit colonele sa-mi faci greata, prost mai sunt ca am crezut in vrajeala ta, dar eu deabea am intrat in pescuitul de competitie si am timp, pe cand tu.......la primul ger ai intepenit. :oops: :oops: :oops: :oops:
Balta Puiesti

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: apv orhei

Mesaj de RazvanG »

DrHook scrie:
TOPALA scrie:ESTI O SLUGA. :evil: SI UN MANCATOR DE AVIOANE INCA. :evil:
Eu credeam ca esti baiat dulce, dar te-ai molipsit dupa cei rautaciosi.
Colonele vrei sa vorbim pe forum?
Ca de altfel la telefon puteai sa-mi spui ce vrei tu, nu ma asteptam.
Sunt sigur ca nici tu nu crezi ceea ce-ai scris, car despre faptul ca ma adresez personajului "TOPALA=Colonelu",
nu uita cand m-ai sunat si m-ai pus sa intru pe situl ligi si sa-mi dau cu parere despre topicul tocmai infiintat de tine, topic care era postat cu numele de cod, diferenta dintre mamaliga si boilis.
Urat din partea ta ca incerci ca ma ataci, nu uita ca nu am interes sa slugaresc pe nimeni, faptul ca sunt prieten, amic asta inseamna ca suntem pe aceeasi unda nu in totalitate.
Am ales sa-ti raspund aici deoarece nu credeam ca esti chiar atat de pervers, ma asteptam la mai multa intelepciune din partea ta.
Intr-o alta ordine de ideei, daca crezi ca ai sa porti un razboi pe forum cu mine, te-ai inselat.
Nu ma ai la mana cu nimic :lol: :lol: asa cum esti tu invatat, nu uita ca nu sunt eu de vina de varsta dumneatale .
Te rog sa stergi numarul meu de telefon din agenda dumitale.
Daca eu mananc avioane, voi doi ar trebui sa va schimbati pamparsi ca na au scos astia si de batrani.
Pacat ca ai intrat in acest joc nesimntit, dar pentru unii este un stil de viata, nu si pentru mine.
Eu nu sunt AV sa astept scuze, eu in pescuit nu am valoare dar nu uita ca am doar 30 ani, fata de unii care deabea isi tarasc basinile pe balta si ajung pe podium cu ajutorul tineretii, vor faima, cupe si atentie din partea pescarilor ca de altfel in viata de pana acum au fost doar subordonati.
Ai reusit colonele sa-mi faci greata, prost mai sunt ca am crezut in vrajeala ta, dar eu deabea am intrat in pescuitul de competitie si am timp, pe cand tu.......la primul ger ai intepenit. :oops: :oops: :oops: :oops:


HA....HA...HA
Deci avem pana la urma certitudinea 1000% ca ORHEI = TOPALA
Pai echipamentul de pescuit domnule Orhei?
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
I AM THE PUNISHMENT OF GOD
IF YOU HAD NOT COMMITED GREAT SINS,
GOD WOULD NOT HAVE SENT
A PUNISHMENT LIKE ME UPON YOU.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

cameramanu
Mesaje: 25
Membru din: Joi Dec 17, 2009 6:31

Re: apv orhei

Mesaj de cameramanu »

@ orhei

vezi ca a inceput sa se stranga latul , minciuna , nesimtirea si intriga au picioare scurte sau ai crezut ca ai intrat intr-o clica de prosti pe care sa-i manevrezi asa cum probabil manevrai soldatii in cazarma. ce ai realizat tu in pescuitul asta in afara de manevre , intrigi , tentative de furt , telefoane si fitile ? vezi ca o vorba spune ca daca semeni vant culegi furtuna , a cam inceput lumea sa te incalece si mai cunosc eu pe cineva care-i foarte suparat pe tine si caruia o sa vina vremea sa-i dai socoteala pentru niste vorbe aruncate in stilul tau caracteristic

si inca un sfat , daca-ti place pescuitul incepe sa inveti sa legi carlige si sa dai cu cobra lasa talentele cu concursurile ca te faci de fecale cu banii tai cu tot , nu prea ai avut jucarii in copilarie

Avatar utilizator
doru_croc
pescar de competitie
Mesaje: 2433
Membru din: Dum Aug 30, 2009 10:01
Puncte: 0
Localitate: Alexandria

Re: apv orhei

Mesaj de doru_croc »

[quote][/quote] si inca un sfat , daca-ti place pescuitul incepe sa inveti sa legi carlige si sa dai cu cobra lasa talentele cu concursurile ca te faci de fecale cu banii tai cu tot , nu prea ai avut jucarii in copilarie
:lol: :lol: :lol: Buna asta.
Pentru unii umorul este ca si o limba straina: fara subtitrare nu inteleg nimic!
Este de o mie de ori mai bine să fii optimist şi să te înşeli, decât să fii pesimist şi să ai dreptate.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”