Ce fel de forum?

Sectiune deschisa pentru orice subiect de discutie.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

forumul Crapmania functioneaza absolut perfect atata timp cat aici isi spun parerea despre concursuri de pescuit, sau partide de pescuit, sau orice alte lucruri legate de pescuit, pescari sau impatimiti ai fenomenului care discuta in limitele bunului simt, fara atacuri "violente", facute de dragul spectacolului. Nu e mai putin adevarat ca si caterinca are "valoare ei nutritiva" in interesul crescut al oamenilor pentru acest forum...dar facuta de oameni care stiu sa faca asta si care, chiar daca mai jignesc, sau mai acuza, o fac cu argumente, sustinuti de intamplari ori fapte reale la care au fost martori sau care au surse de credibilitate aproape sigure.
Parerea mea este ca si "piciul" si acest "naepamfil" (si nu sint singurii) , sint personaje la fel de "fictive" cum era si carmo candva, personaje in spatele carora se afla pescari, poate chiar participanti la competitii..., frustrati, urmariti in permanenta de ideea neputintei lor, motivata in general prin furaciunile altora, paranoici nedeclarati, care atat au la indemana...tastatura si cateva cuvinte din dictionar.
nu-i inlaturati se vor elimina singuri...si ii rog sa nu mai insiste atat pe intalniri fata in fata ... ca, carnea de porc, smecheria si bataia fac foarte rau pentru sanatate...

Am scris acestea fiind solidar cu toti pescarii jigniti de aceste primate.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Mesaj de Naepamfil »

de ce te iei de mine băi bulangiule? frustat eşti tu antropoidule.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

@ naepamfil

prostule esti zero....zero....

Nu am facut referire special la tine.ai fost doar un exemplu. Nici nu meriti atentie. Indiferent cine esti, cum arati sau cati ani ai...sa nu-mi iesi vreodata in cale...in viata ta...te risti rau. da asa se joaca unii cu curu gol...
tarfa cu ochi albastri care esti

imi cer scuze fata de cei care n-ar avea nici o obligatie sa citeasca ce am scris...da jegosu' asta deja ma calca pe nervi.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

@nae pamfil

Cu parere de rau, dar se pare ca in curand o sa ne despartim daca nu te astamperi. Am fost mai mult decat ingaduitor cu tine, dar vad ca deja abuzezi de libertate !
Este un ultim avertisment, la urmatoarea jignire a unui membru al forumului Crapmania ai IP-ul blocat .....si poate o sa mai sufere si altii ! :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

de ce te iei nene de panfil ? eu sunt prietene bun cu el ca e shukar morocar. este reincarnat din carn de por, da cam slabutz ca pescar. morocar. pe mine nu incerca sa ma stergi sau sa ma blochezi ca sunt dat dracu si inchid forumu saptamanal, ca sunt de meserie. MOROCAR.
servus pamfile. facem o stiu in italia ?
ce ai amutit tie frica de astia ?
continua haiducule !
morocar !

pescar_crap

Mesaj de pescar_crap »

aaa lol ?

chiar ca nu se poate fara sa va certati...pacat de voi :shock: :shock:

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Mesaj de Vladut Mateianu »

Dupa cum am scris si mai sus, nu voi mai tolera nickurile facute la misto doar ptr scandal, decat in limita bunui simt.
Asa ca, Victorash, la urmatoarea postare aiurea, zbori.... :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Mesaj de Naepamfil »

mateianu, citeşte postările(io nu ştiu să le pun) lu gabi antropoidu şi vali vopsitu şi vezi ce scrie şi pale mele. cine pă cine jigneşte? cine trebuie sters? de ce uni da şi alţi nu. asta mă inervează pa mine. dacă eşti corect judecă cu aceaşi masură. să nu se mai ia de mine şi nu mă iau de ei.

Gabi Tomulescu
Mesaje: 1008
Membru din: Sâm Feb 25, 2006 23:12
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Gabi Tomulescu »

a fost prima mea iesire de acest gen, pentru care sincer imi cer scuze utilizatorilor si celor ce administreaza forumul.

dar chiar ca omu a sarit calu.

@ naepamfil

ramane cum am vorbit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

si inca ceva...vezi ca jignesti prin simpla referire la persoane... ...pentru faptul ca stiu ca nu o sa apari niciodata( pentru ca nu existi) ...sint resemnat.

Vorba parazitilor "...mori in p... mea din proprie initziativa"
Ultima oară modificat Mar Noi 20, 2007 16:43 de către Gabi Tomulescu, modificat 1 dată în total.
The One Team Romania
Event Promoter IBCC

Naepamfil
Mesaje: 60
Membru din: Sâm Noi 03, 2007 16:27

Mesaj de Naepamfil »

nu am nevoie de ajutoru tău zvOANA VICTORaş. tu vezi cum îi faci păştia că la asta te pricepi. de pescuit mă ocup io şi campionu naţional. îl mai aveam şi pă vopsitu da ăsta sa apucat de braconaj prin italia. pa zvoană ne vedem la dîrvari.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Liber la Discutii”